Jakou láhev na pití koupit pro dítě? Doporučte

kikina9
11. kvě 2012

Chtěla bych dcerce koupit nějakou kvalitní, zdravotně nezávadnou láhev na pití, která neteče. Můžete mi doporučit, jakou máte a jak jste s ní spokojené?
Dívala jsem se na láhve Sigg a Zdravé láhve, docela se mi líbí, u těch Sigg mě ale odrazuje cena 😒

berenika39
11. kvě 2012

@ronyx hledá se láhev pro dítě ve věku 5 let 😉 , do batohu, aby byla eko, netekla, šla dobře umýt a byla krásná🙂

jankar
25. čer 2012

http://www.mojelahev.cz/jak-funguje-autoseal/te...
ma ji jak Honzik tak Eliska 🙂
naprosta spokojenost

ninouche
3. únor 2013

Nemá někdo zkušenost s lahvemi pro děti od německé firmy Alfi? (inteligentni-termoska.cz) Nebo přímo s tou jejich inteligentní termoskou (i když tam ta cena už je dost šílená...). Jde mi hlavně o systém zavírání/otvírání, jestli to neteče a jestli si to zvládne otevřít dvouapůlleté dítě samo.

hojda
14. únor 2014

Tak jsem dokoupila krytku na zdravou láhev a jak jsem jí tam dala, tak mi lahvička vytekla do tašky a zničila měsíc starý mobil 😠 😠 😠

hojda
14. únor 2014

@ninouche KOupila jsem jí malému, chodí do lesní školky, tak jsem chtěla, aby byl schopný si sám pití otevřít, to u normání termosky nehrozí. TAdy to zvládne sám a vydrží dloho teplé, jen obrázek se začíná odírat, ale nám jde hlavně o tu funkci. Takže jediné mínus je ta cena....

plenkacek
12. kvě 2014

@hojda přemýšlím, díky čemu ta lahev teče. Má vevnitř pod víčkem ten bílý těsnící kroužek? Je tam správně vložený? Nebo není někde prasklá? např. u šroubení by to nebylo na první pohled vidět...

hojda
12. kvě 2014

@plenkacek Bylo to tím těsněním, musela jsem koupit nové, ale dokud se tam nedala tu zátka, tak to neteklo☹. Každopádně o mobil jsem díky lahvičce přišla☹.

plenkacek
12. kvě 2014

@hojda ajajaj

lenkasubrtova
30. říj 2014

Já doporučuj pouze skleněné láhve. Já těm platovým prostě nevěřím 😀 V poslední době si spousta lidí dává velký pozor na to co jedí, ale na to co pijí a z čeho už se nedívají. K narozeninám jsme malé koupili láhev lifefactory. Je skvělá. Na to že je skleněná, není tak těžká, malá z ní krásně pije. Neklouže jí z ruk a moc pěkně se umývá. Nic se nám v ní nezkazilo. Mám jí objednanou i pro manžela do práce

nonacek
30. říj 2014

@kikina9 Ahoj,Já byla spokojena s lahví Avent. 😉

alenavalterova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vierka71
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lukava
20. čer 2015

ahoj holky, mně ta skleněná lifefactory připadá dost předražená, kdo ji máte, jste opravdu spokojené? sháním pro syna do lesní školky, aby to bylo nerozbitné a neteklo 🙂

lu777
20. čer 2015

já teda nevím, ale skleněná musí být těžká, ne? teda přemýšlím nad tím z pohledu mámy, jejíž dítě chodí do školy a nosí to... že to je asi zátěž... a ona je nějak tvrzená, aby nepraskla při prvním bouchnutí s batohem o zem apod.??
ono dokud tu láhev vozí/nosí máma, tak to jde, ale jakmile to dostane do ruky dítě, tak nevím jak to vydrží...

já koupila dětem Zdravou láhev a docela spokojenost... i když teda nemůžu říct, že by to byl takový zázrak jak tam píšou, taky se mi tam zkazilo pití...
ale - lehce se vymývá.... neteče (pokud se správně zašroubuje)... vydrží (máme je rok, denně používáme, dávám i do myčky a jsou minimálně opotřebované)

takže oproti těm co jsme měli předtím jsem spokojená

gabbucha
20. čer 2015

Máme Zdravou láhev a jsem spokojená. Neteče, tedy pokud mi v myčce z ní nevypadne těsnící gumička a já ji nezapomenu vrátit na původní místo 🙂. A výhoda je, že pokud se nějaký díl opotřebuje, tak se koupí náhradní. A prodává se i krytka na pítko, takže se na něj nic nechytá.

laska.nezna.hranic
20. čer 2015

tak zrovna zdravá lahev nám zplestivěla po několika použitích 😝 vyhozené peníze a zklamání. zato obyč lahvička od waterrr zatím vydržela kupodivu nejdéle. no a když už jednou musí do koše, tak žádná škoda 🙂 i se lépe drží.

berunka
1. srp 2015

Já mám pro děti taky Zdravou láhev a budu měnit. Teče, když jdou děti se školkou na cvičení nemůže být v batohu bez igelitového pytlíku což je na nic. Navíc teda že by opravdu nesmrděla to se říct nedá.
Lahvičku od Kubíka jako lahev na pití? Ani za nic. Jednak nevíte jak dlouho vůbec v obchodě byla a jednak rozhodně není atestovaná na materiály.

smardik
1. srp 2015

mám zdravou láhev 2 roky, spokojenost. Neteče, nesmrdí, neplesniví nic co tu je psáno. Já i děti jsme spokojení, ted ještě mají na střídačku voděnku od tupperware

berunka
1. srp 2015

Bohužel já si za svým názorem stojím a to lahev denně myju, dáváme i do myčky.A dcera bohužel už několikrát měla mokrý batoh, když měla lahev do školky.

betelgeuzz
1. srp 2015

Máme taky zdravou láhev, jednu 4 roky, druhou asi 3. myju je pravidelně v myčce, líbí se mi, že mají široké hrdlo, dobře se umyjí i v ruce a člověk vidí dovnitř, jestli je opravdu čistá. Tekla mi, když byla špatná těsnící gumička, jak jsem ji vyměnila, netekla. Kamarádka má podobnou zkušenost, po výměně gumičky už netekla. Okousané pítko se dá dokoupit. Já jsem s ní spokojená, zatím jsem nenašla lepší, i když sleduju, jaké láhve jsou na trhu.

kusepa
10. srp 2015

Máme taky zdravou láhev, ale asi ji vyhodim. Víčko včetně hubičky se špatně vymývá a jsou tam usazeniny, ke kterým se nedostanu. Přijde mi, že zdravá lahev má ještě hodně much. Občas mi z pítka kape voda, nevím, čím to může být, dřív se to nestávalo. Teď v létě po dvou hodinách i obyčejnou vodu můžu vylít, nepila bych ji ani já, tak ji nebudu cpát malému dítěti.. Mám už koupenou Sigg, zatím jsem nezkoušela.

ellliota
24. srp 2015

ahojky holky, chtela jsem se zeptat, zda mate nektera z vas zkusenost s lahvi botanela? je to ceska znacka, coz mi je prijemny a maji fakt hezky lahve, jsou zdravotne nezavadne atd.. premyslim prave o koupi na www.botanela.cz diky za rady 🙂

ellliota
3. zář 2015

Tak jsem ji koupila sobe a jsem spokojena. Netece a hlavne se z ni super pije a dobre vypada, coz byl taky hlavni pozadavek. Na strankach botanela maji 6 motivu, ja mam tu s tema kytkama. Je super, ze se da myt v mycce atd...

berunka
6. zář 2015

Botanela vypadá super, ale u dětí bych se trochu bála, aby v tašce pořádně zašroubovaly víčko.

krajnakovalenka
26. kvě 2016
Uživatel krajnakovalenka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od krajnakovalenka.

Ahoj, my máme lifefactory lahve 🙂 Měla jsem i zdravou láhev, ale bylo mi zní za chvíli zle. Hned zasmrádla a obarvila se čajem. Lifefactory jsou super, někdo tvrdí že jsou drahé, ale to moc nechápu, protože stojí jako kdejaká plastová flaška. Dobře se umývají, mnohdy stačí jen vypláchnout 😉 Nevím kde v obchodě by se prodávala, já jí kupovala na http://www.pijemezeskla.cz/ taky jsem si tu stránku vybrala kvůli tomu, že mají poštu zdarma.

hz
26. kvě 2016

@krajnakovalenka taky mame Livefactory a musim souhlasit. Nejlepsi lahev, nekolkrat spadla ale stale drzi, nerozbila se... opravdu staci jen vyplachnout, pripadne mycka a jede se dal, nezapacha, nezbarvuje se po caji. Mame 250ml vcetne uzaveru a dvou pitek, vim, ze ji syn bude mit jeste i ve skolce..ja vseobecne neverim plastum, ani UM jsem nedavala do plastovych lahvi, vzdy jen do skla. Clovek opravdu nevi, co plast pusti do piti a nasledne do tela... u nas je volba jasna!

krajnakovalenka
26. kvě 2016
Uživatel krajnakovalenka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od krajnakovalenka.

@hz To je taky super no, že místo savičky se pak dá pítko a dítě jí má dlouho 🙂