Jakou vybrat jídelní židličku? Poraďte

janicka178
6. srp 2011

Můžete mi poradit nebo se podělit o zkušenosti? Chystám se pořídit jídelní židličku pro svého skoro 6ti měsíčního synka. Díky 😀

innes
6. srp 2011

My máme Chicco Polly a max. spokojenost 🙂 Využíváme jí od prvních příkrmů, je polohovatelná, skladná, dá se použít s tácem, nebo když je dítko větší přišoupnout ke stolu 😉

akcull
6. srp 2011

My jsme dokud malá neseděla, používali na krmení polohovací lehátko a pak jsme koupili židličku z ikei - takovou tu obyč bílou plastovou a je naprosto úžasná, hezky se udržuje a je stabilní. Co se týče stability židličky, tak právě tahle v testech dopadla hodně dobře. Máme k ní i ten pultík - ten je fajn a polstr - ten jsme použili asi dvakrát, už bych ho příště nebrala. ..

mamkamarketa
6. srp 2011

souhlas a @acull taky sme meli zidlicku z ikei. obyc za par kacek. a kraasne nam poslouzila 😉

vendulka
6. srp 2011

my máme fabulu a jsem s ní max.spokojená, malá v ní začala jídt až v 9-ti měsících do té doby byla v pol. lehátku

ja.na81
6. srp 2011

Tak ja jsem zpocatku krmila maleho v lehatku a kdyz sam sedel (v 8mi mesicich) tak jsme mu koupili tuto http://www.babydracek.com/zbozi/1143-drevena-ro... jsem s ni moc spokojena, maly v ni (na ni) bude moci sedet dlouho a navic se nam pekne hodi ke stolu v kuchyni 😉

hansed
6. srp 2011

my máme Zopa, je to hodně podobné jako chicco, ale kamarádka má klasickou dřevěnou...záleží na tom, jestli prcek už umí sedět apod. 😉

rennu
6. srp 2011

Za nás můžeme doporučit Chicco Polly, nemá chybu...je polohovatelná, vhodná i pro nesedící mimi, nejnižší poloha se dá skoro do lehu...(to jiné nemají), dá se napolohovat samostatně opěrka zad i nohou, podle libosti mimča 🙂 2 omyvatelné potahy, tác, kšíry, malý tácek na odložení .... v lehátku jsme krmili asi 14 dní a hrozilo znehodnocení látkového potahu 😀 když mi vrazil do lžičky s mrkví.....

terkao
6. srp 2011

máme tuto http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/detske-zidli... a jsme spokojený. máme ještě dřevěnou co se dá rozložit na samotný stolek a židly, ale museli jsme pořídit ještě tuto polohovatelnou, prootže jsme ještě sami neseděli když jsme začali s příkrmama. dřevěnou jsme dali k babi a dědovi, tak že jsme jí taky využili 🙂

veronikaka
6. srp 2011

Máme Chicco Magic, ale myslím si, že pro Vás by stačila Chicco Polly. Já jsem tu naší kupovala hned, když se malá narodila a je od narození. Záleží jak máte velkou kuchyň, protože ty židličky jsou poměrně velké, když jsou rozložené, ale velice pohodlné a máš je až do 3 let. Židlička je lepší než lehátko ....

estrellita
6. srp 2011

My mame Chicco Polly, je polohovatelna a prave dobra pro nesedici deti 🙂 za nas spokojenost.

zdeniii
6. srp 2011

Ahojky, máme obyčejnou z Ikey. Přijde mi hodně zbytečné dávat za židličku 2 tis a více... Dokud malá neseděla krmila jsem ji na klíně nebo v lehátku...

mojsha
6. srp 2011

ahoj, my máme dřevěnou z hypernovy asi za 9 stovek a účel taky splní, jak kdo je náročný :o)

lumixii
6. srp 2011

Ahoj, my máme Peg Pérego Prima Pappa. Jsem maximálně spokojená a malej taky 🙂 Je polohovací, výškově nastavitelná, omyvatelný potah, snímatelný pultík., pětibodové pásy a hlavně velice prostoná. Ale ta cena je taky o něčem jiném. Jsou i levnější a účel splní taky. 😀 😀 Hoodně záleží taky na tom, kolik do ní chceš investovat.

benjik
6. srp 2011

My měli babybpoint pintu,stála si 1300,- a super. Měli jsme ji od 10-měsíce,do té doby jedla v nepoužíváné autosedačce. Kámoška měla tu dřevěnou,co se dá rozložit pak na židli a stolek, no a jediný problém byl,že musel adokupovat kšíry,jinak ji malá zdrhala. takže ono je to fakt asi jedno. Jedině pokud víš,že ti dítě během jídla usne,je fajn mít tu polohovací.

weri1
6. srp 2011

máme chicco polly a naprostá spokojenost

jijitka
6. srp 2011

Ze zkušenosti můžu říct, že pokud možno tu nejobyčejnější a hlavně snadno omyvatelnou 😉 Nejlépe takovou, která se dá celá strčit třeba do sprchy 😀 To mě bohužel při pořizování nenapadlo, netušila jsem, že malý bude čuně a jídlo všude kolem. Mám BP Fábulu, která je sice fajn co se výbavy a funkcí týká, ale velmi nepraktická na údržbu. Mimochodem - polohování jsem využila asi 5x, kšíry a pultík synek bojkotuje (jakmile je přivázaný a pultík nasazený prostě jíst nebude 😀 Jinak u rodičů máme dřevěnou - stolek, židle v jednom - určitě praktičtější..

zlababa07
6. srp 2011

Za mě také Ikea (výborná na cestování) nebo rostoucí židlička typu Jitro, nikde žádné záhyby, kam by zapadlo jídlo a vydrží mnohem déle 😉

sova33
6. srp 2011

Tak my máme právě tu Fábulu, od začátku příkrmů ji používám, malý ještě nesedí, takže využívám polohování. Má ji i kamarádka a její dcerka je v ní ještě ve třech letech.

adelka89
6. srp 2011

Chicco polly 😉

aljuska
6. srp 2011

My máme Chicco Polly a jsem s ní spokojená 🙂 Má všechny výhody, co popisovala Rennu. Samozřejmě záleží kolik chceš do židličky investovat, ale zase je to investice na 2-3 roky a to mi ty 2,5tis nepřijdou zase tolik 😉

bosorkajarka
6. srp 2011

My mame bilou z ikei stejne jako svagrova a susedka a naprosta spokojenost (je pravda ze malej sedel hodne brzy). Co se tyce stability je supr zabere malo mista a cena taky paradni. ja si nemyslim ze zidlicku vyuzijeme az do tri let uz ted maly sedi sam na velke zidly akorat je nizko takze uz planujeme koupit rostouci zidlicku (tu pak bude mit i ki pracovnimu stolu)

jaa
6. srp 2011

my měli Bebe comfort a absolutní spokojenost.Několik výškových i sklopných poloh.Skoro,až do lehu.Omyvatelná,pevné potahy.Výškově nastavitelné 5 ti bodové pásy.A,krásně se složí a nezabírá místo a přitom sama stojí.Cena kolem 4000kč.Nemá žádné rohy.Vše krásně oblé a potažené..

jankaander
6. srp 2011

Tak mi koupili po jednom dítěti tuto a jsme spokojeni a hlavně i malá,jde to různě polohovat a posouvat víš nebo níž.

evlyn
7. srp 2011

Dokud malej neseděl sám, tak ve vajíčku (ke konci, kdy už se do krmení aktivně zapojoval, jsem přes vajíčko dávala plenu, aby nebylo tak zašvihaný), až se posadil sám (dost pozdě) tak do židličky ikea - http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/0006... s dokoupeným pultíkem.
Vyhovuje výborně...

marrakech
7. srp 2011

Nez maly sam sedel, krmila jsem ho na kline nebo "zapolstarovaneho" na sedaccce. Pak jsem poridila rostouci drevenou zidli Stokke a jsem s ni maximalne spokojena. Kamaradka si zase nemuze vynachvalit tu mnohokrat zminovanou obycejnou zidli z Ikea.

jmisa
7. srp 2011

Asi v pěti měsících věku jsme koupili Chicco Polly a byla to super volba, byla stabilní, dala se polohovat, pultík nechat nebo sundat, područky sklopit nebo ne, nesklopené pak používal syn, když už jedl s náma u stolu.
Když jsem ji nepoužívala, byla složená a nezabrala moc místa, omyvatelná. Měla jsem i lehátko, ale čičstit ho po každém jídle bylo náročnější než setřít Chicco. Židlička měla i kolečka, takže v případě potřeby jsme s prckem přejela do jiné místnosti a mohl se mnou např. vařit.

Ve dvou letech jsme pořídili JITRO a Chicco šla dál do světa.

Ikeu jsme taky použili - tu obyč, ale to je až pro sedící dítě a navíc bych spíš řekla, že pro klidné dítě. Já byla ráda za pětibodové kšíry.

lucy222
7. srp 2011

K půlročku jsme pořídili Chicco Polly a jsme nadmíru spokojeni. Vlastnosti už tu byly zmíněny a já nemohu nesouhlasit. A malá je hned o něco důležitější, že s námi sedí u stolu 🙂

lucka1206
25. lis 2011

tak já oživím diskuzi:
http://www.malvik.cz/Vse-ke-krmeni/jidelni-zidl......
chtěla bych plastovou jídelní židličku, ale zároveň aby byla multifunkční, chtěla bych jí používat už od narození na ležení. což tahle chicco je velmi dobrá nemáte někdo zkušenost ještě s jinou značkou - ale od narození...
děkuju

hanuchka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz