• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou židli(čku) pro 3 letého k velkému stolu?

14. března 2012 
Syn odrůstá z jídelní židličky s pultíkem, ale když sedí na normální židli u velkého stolu, musím ho různě podkládat polštáři. Jak jste to vyřešili vy? Pořizovali jste speciální židličku nebo nějaký podsedák?
10. bře 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@franzovka Taky jsme uvažovali, co dál, syn jedl na židličce u stolečku, ale tu budeme už brzy používat pro dceru tak jsme pořídili v Ikea tuhle židličku: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10099897/ a je super. Syn si na ní sám v pohodě vyleze. Já jí používám, když si překresluju střihy a myslím, že bude fajn i na žehlení.
10. bře 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my koupili normální rostoucí židličku a sedí u velkého stolu od prvopočátku,jen teď jsme museli přikoupit druhou,protože tu první náš mlaďoch rozsedl,tak aby měl malý kde papat,ale už bude spravená,tak se k ní vrátíme
10. bře 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@franzovka Chystame sa kupit taku tu "roustouci zidli", nieco ako http://www.nunynek.cz/lehacky-a-sedatka/rostouci-zidle-jitro-tresen, event. rozlozime zidlicku na zvlast stolik a zvlast zidlicku, teraz to mame poskladane v kuse. Mozete tiez kupit plastovy podsedak.
10. bře 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš kluk sedí u velkého stolu cca od dvou let, normálně si vyleze na židli a sedí, žádné polštáře atd. nepotřebujem, akorát mu to pod zadkem klouzalo. V jídelné židličce seděl asi dva měsíce...Jinak by se dal pro tento ůčel použít podsedák do auta, v Globusu ho měli za 200,- :slight_smile:
10. bře 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@franzovka náš nejmladší (3 roky) už dlouho není v židličce a vyřešili jsme to tak, že má nastálo na svým místě u stolu podsedák do auta co měli starší kluci. Je to podsedák pro starší děti, co už nejsou v sedačce. Kdyby třeba někdo z rodiny nebo ze známých měl takhle odrostlejší dítě, tak třeba by ho měli a už nepotřebovali.
10. bře 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@franzovka - od chvíle, kdy dokázala starší dcerka vylézt na židli, odmítala být ve stoličce. takže jsme ji šoupli pod zadeček polštářek a seděla s námi u stolu na klasické židli. teď ji je necelého 2,5 roku a sedá u stolu na klasické židli běžně, dokonce si pravidelně sedá na ´´své´´ místo.
10. bře 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@franzovka - koupili jsme židličku JItro - má tam podložení pro nohy, takže se mu dobře sedí, správné držení zad...ty polštářky nejsou moc optimální, dítě se prohýbá v zádech, protože nemá oporu v nohou..
10. bře 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame babysmart. nemuzu si to vynachvalit
10. bře 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky máme židličku ingolf z ikei a je super
10. bře 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, koupili jsme obyčejenej lacinej podsedák do auta a dali jsme mu ho na židli, úplně vpohodě, teď už tam sedí i druhý syn tak od 1,5 roku, když vidí bráchu, že sedí u stolu, chce taky a jsme spokojený, stál nevím kolem 200 Kč, bohatě to stačí :slight_smile: :wink: Nebo třeba u svačiny myjí kluci svůj malý stoleček a židličky koupeny v Ikee,ale to nejde u oběda, kdy mladší syn vše kydá, protože musí jíst sám, jinak se raději nenají
10. bře 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: ,
my máme na židlích klasické podsedáky, ale jsou takové vyšší a stačí to.malý dosáhne na stůl pěkně :wink: .sice občas sjede, ale to je tím jak se neustále vrtí:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
10. bře 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně od dvou let má petr na normmální žili babysmart, Nobelovku bych dala tomu, co to vymyslel :wink:
10. bře 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
omluva za překlepy :stuck_out_tongue_closed_eyes: - normální židli :wink:
10. bře 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky máme sedák babysmart a je to v pohodě, jsem s ním spokojená, doporučuju :wink:
10. bře 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babysmart.
10. bře 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od 2 let zhruba mame rostouci zidlicku a jsme spokojeni - tedy ona ji ma uz samozrejme bez te predni zabrany, co je videt na fotografii :wink:
10. bře 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Od asi 20 mesicu mame rostouci zidlicku uplne idealni primo pro dite sam si na to vyleze i sleze je vzdy ve spravne vysce aby se mohl sam najist a vydrzi mu roky a pozdeji ji bude mit k pracovnimu stolu, a jak uz nekdo psal ma i podporu pod nohama :slight_smile:
10. bře 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme tuhle, dostala ji až nedávno, ale prckovi ji pořídíme hned od začátku http://www.detskydum.cz/detail/jitro-dtsk-rostouc-idle-700801/
10. bře 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my tiez mame babysmart a je super..
10. bře 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme rostoucí židli Jitro a je to super.
U babiček musí sedět na podložené židli a jen se vrtí, protože se mu hůř sedí. Osobně si myslím, že to podložení nohou má něco do sebe.
11. bře 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
super, moc děkuju za všechny vaše tipy!
12. bře 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od 2,5 let má dcerka podsedák Babysmart a naprostá spokojenost...vozíme ho na dovolené, na chatu...bomba :slight_smile:
14. bře 2012 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek