Jaký hrnek s pítkem pro 9ti měsíční mimčo?

lenkakr
31. bře 2008

Poraďte jaký máme koupit hrníček s pítkem pro 9 měsíční mimčo. už z něj umíme docela dobře pít takže by mohl být i 12m+. jeden doma máme, ale teče. potřebuji ho těsnící, abych ho mohla hodit do kočáru. děkuji za rady

elucinka
31. bře 2008

Super je od Aventu : http://www.aventbaby.cz/
Je to ten Kouzelný hrneček s pítkem.

zany
31. bře 2008

My máme hrneček od Nuku a neteče!!! Honzík z něj nejdřív neuměl pít, ale teď se to naučil... 🙂 Ale synovec z něj pil daleko dřív a teď dělají i novější a z těch prý jde pít lépe...

Elucinko, nám Avent tekl jako prase a nejradši bychom ho hodili do koše!!! 😠 😠 😠

elucinka
31. bře 2008

zany, já zatím používám jen ty pítka, dají se koupit zvlášť, mám je namontovaný na Avent lahvičce a super, vůbec neprotékají, malej s tím dělá psí kusy a je suchej 🙂

zany
31. bře 2008

My jsme kupovali rovnou tu se zelenou savičkou a teklo nám to snad pořád 😒 Prostě se ta membrána vždycky nějak pohla a lilo to z toho skoro proudem!
Kamarádka na to taky nadává 😒

Asi jsme měli smůlu ☹

lennis
31. bře 2008

HOlky, taky máme Avent, ale neteče, fakt drží. Ale taky jsem na to už slyšela reklamace. Jo a víte kolik stojí ten větší hrnek v Anglii??? Na naše asi 60Kč!!!!!!!!!!!!!! Tady min 350Kč, to je fakt hrůza. Mám kámošky v Anglii a vždy když přijedou tak mi přivezou balík oblečení na malýho, nééé že bych to po nich chtěla, ale jsou úžasný a milujou malýho a když vidím jak kvalitní tam je oblečení a tady se nekvalita prodává tak draho a tam se to dá sehnat za pakatel, tak jsem vždy akorát víte co ..... 😠 😠 😠

lenkakr
autor
31. bře 2008

my jsme chtěli koupit taky Nuk, ale nezdálo se nám, že by těsnil. chtěli bychom lahvičku kolem 300ml. malej vypije teď těch 300 a to pořád kojím a není léto.
zany: a jakou jste měli od Nuku? Od Aventu mi to příde i hrozně drahé. v krámě mi je doporučovali, ale dát za flašku a zvlášť za pítka dohromady 350,- se mi zdá dost

zonja
1. dub 2008

také si myslím, že je ten hrnek od aventu špatný, navíc se nám párkrát stalo, že kvůli těm ouškám se nedotáhl a otevřel se mi v kabelce.
na naučení pití jsme používali babylove cca za 100, byl super, ale jak s ním praští o zem tak se ten silikon zmáčkne a je mokrá zem ☹ škoda
také sháníme nový, koukala jsem na ten od nuku, je to ten s držátky? nebo jiný?

mikca
1. dub 2008

v DM drogerii prodávají hrneček se silikonovým měkým pítkem..stojí jen 100kč je super ..neteče je měkounký dobře se mu držíprostě super... zn Noby.. 🙂

dckami
1. dub 2008

ahoj,
já mám holku už velkou,ale jako malá používala nevylejvací hrnek NUk, byl fakt super, ale dítě musí silně sát, aby to teklo. Ale naučila se to a dlouho jsem ho využívaly. 🙂

monas
1. dub 2008

My máme Avent a nikdy ani kapka, dřív jsme měli ten měkčí s bílým pítkem, teď zelené a je super!!!!

pitrska
1. dub 2008

Mame Avent a sem s nim velice spokojena hrnicek z Dm mi nevyhovuje kdyz pije tece to okolo a savicka se vzdycky vcucne a musim dodat vzduch aby se vratila na sve misto nic moc

aponchie
1. dub 2008

mela sem pro malickou avent a nechtela z toho pit jen z tech co tecou 🙂 no mrska mala proste se ji enchtelo sat

lenkakr
autor
1. dub 2008

ono není zas takový problém sehnat 200ml, ale já jsem chtěla na léto 330ml. a ty moc nejsou. 😢

zany
2. dub 2008

My máme tenhle: http://www.ilekarnik.cz/p/nuk-hrnek-na-uceni-ma...
Akorát nestál tolik, ale asi 159,- kč! Teď začali dělat ještě jiné a prý je z nich snažší pít!!!
Ale je škoda, že je asi jen 210 ml 😒 Takže to řešíme, že sebou máme ještě flašku od menší vody (0,7 l) a doléváme to, když jsme někde na delší dobu... 🙂

Nám ten Avent fakt šíleně tekl!!! Nevím kde je chyba, ale prostě tekl a tekl!!! 😠
Ten z DM od Nuby jsme taky měli a Honzík se z něj naučil pít. Akorát byl problém, když sál dlouho, tak jsem savičku musela zmáčknout a nasát vzduch... 😖 A když s ním praštil, tak jak u pítka zůstalo trochu vody, tak to bylo po zemi! Ten NUK to nedělá 😵 😵 😵

kajule
2. dub 2008

Pata mel ten kouzelny hrnecek od Aventu a vubec mi z nej nechtel pit. Ted ma ten od NUK, jak tady pise Zany a pije z nej krasne. 😵

kacerka
3. dub 2008

Já jsem dneska koupila od Nuku od 6 měsíců a tak nějak jsem si asi špatně porozuměla s prodavačkou, chtěla jsem totiž, aby nekapalo pítko a ono kape ☹ Přijde Vám normální, že vyrábějí hrnečky od 12 měsíců, které nekapou a pro menší děti, které se setkávají s hrnečkem poprvé, tečou? No Karlík ho testnul a byl celý mokrý 😖 Koupila jsem tento: http://www.vlacek.cz/eshop/product_info.php/pro...

Nebo že by byl vadný ten hrneček?

lenkakr
autor
3. dub 2008

ahoj, všem vám děkuji za zkušenosti

kacerko: my máme hrneček Boček a taky nám teče. trochu mi to vadí pořád, ale hlavně jsem na to nadávala za začátku. PAvlík se z něj už naučil pít. hrozně mi vadí, že ho nemůžu hodit do kočáru, protože pak je ve víčku potopa. 😢 . manžel včera přinesl flašku s brčkem. je od 12m a on si myslel, že by se to mohl naučit. zkusili jsme to a malej nasál, to jo, ale jak to nezná tak začal kuckat 😀 . to se teda manža pěkně spletl.

asi si také koupíme ten od Nuku, pořád na ně koukám a zkoumám, protože mají několik druhů, některé jsou s tím ventilem jak se musí promáčknout a jiné ne.

http://deti.bazos.cz/inzerat/1860487/HRNECEK-NU...
http://obchod.vlacek.cz/Hrnecek-Mini-Cup-ruzovy... - myslím si, že poteče
http://www.babywelt.cz/cs/produkt/hrnecek-maxi-...
http://www.florianek.cz/?ls_dir_id=259 - tady jsou všechny?

daasik
4. dub 2008

my dostali netekouci od Aventu, s bilou savickou, ale malej z toho neumel nic vytahnout, tak jsme ted koupila ten Noby z DM se silikonovym pitkem a pije krasne 🙂

kacerka
4. dub 2008

dneska jsem také koupila ten v DM od Nuby a NETEČE 😉 Jenže mladej stejně čaj pít nebude, takže je to jedno 😀 😀 😀

zany
5. dub 2008

Kacerko, hrneček není vadný! Opravdu teče!!! 😒 Kamarádky malá ho má a umí pít jedině z něj!!! 😉 Ale jakmile ho nakloníš, tak to z něj teče prostě samo... 😒

Lenkakr: ten první hrneček zaručeně neteče, protože my ho máme a je super!!! Narozdíl od Aventu 😒
Ten druhý by taky neměl téct, tedy pokud je to ten co si myslím... Má ho švagrová a synovec z něj umí pít líp než z toho co máme my...
A ten poslední nevím, neviděla jsem ho a nikdo z okolí ho nemá 😕

ketka
5. dub 2008

My máme od Tommee Tipee, je od 4.měsíce a jsem s ním maximálně spokojená 😉

astrane
7. dub 2008

ahoj,my máme dva,oba Avent a neteče ani jeden.S oběma jsem spokojená.Taky máme Nuk,ale malej z něj nechce pít,ten náustek je moc širokej ☹

frog
7. dub 2008

Ahojky tak jsem si vás nejdřív jen četla,ale teďka už i já můžu napsat že avent magic cup je na prd,právě jsem šla vyndat hrneček z kočárku že ho umeju a nachystám pití na ráno a ejhle,celý obsah co tam byl je na fusaku a jelikož se fusak nedá prát,tak jsem zvědavá co s tím provedu,už jsem psala na avent firmu..jsem pěkně vytočená 😠 ..

zany
8. dub 2008

Lenkakr: tak to nevím který by to mohl být... Možná ta trojka, ale mělo to trochu jinou savičku! Tvar by odpovídal 😉
Zkus se juknout do DM, tak je mají 🙂

malovani
8. dub 2008

Holky, přišla jsem si sem utvrdit názor, že Avent Magic Cup je ten nejlepší a nejdokonalejší hrneček 😀 , a že ho Evě půjdu dnes koupit a já tady čtu úplně jiný věci, než jsem předpokládala 😀 😀 😀 ...

Asi teda zajdu do DM a koupím jí ten, co tady doporučujete... kdyby náhodou stál taky za prd, tak za něj aspoň nevyhodím tři stovky, že...

kacerka
8. dub 2008

lenkakr, my ho koupili v DM, ale máme od 6. měsíce, teprve začínáme - je podobný tomu třetímu, akorát má silikonové pítko. Stál jenom stovku, takže žádná velká investice. Jo, když s ním Kája praští, tak z něj taky trochu vody vystříkne, ale to je jasný, ne . . . . 😉

lenkakr
autor
9. dub 2008

my už z měkkého pítka pít umíme. teda trvalo nám to 2 měsíce, do té doby toho bylo víc na plínce a spíš si s tím hrál. teď už toho vypije dost, někdy i 300 - 350ml a to stále ještě kojím tak bych chtěla asi ten poslední.když si představím kolik toho pak vypije v létě až přestanu kojit tak bych nedělala nic jiného než vařila čaj musíme to začít zkoušet s tvrdým pítkem. tak uvidíme jaký u nás budou mít

ina.b
9. dub 2008

My máme Avent a ten neteče. Myslím, že to "pítko" se dá přidělat i na Avent flašku.

lenkakr
autor
9. dub 2008

jo dá, to mi nabízela prodavačka taky. ale příde mi nesmysl vyhazovat 200,- za flašku a k tomu si koupit 2 pítka za 150,-. stačilo by 1 pítko ne?
dát 350,- za flašku s kterou mi pak třískne a ona se rozbije je prostě moc