• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký hrnek s pítkem pro 9ti měsíční mimčo?

7. listopadu 2008 
autor
tak jsem byla u nás v DM a ani jeden hrníček Nuby tam neměli, jen ty jejich. asi ho budu muset objednat přes net :cry:
22. dub 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
petronilla • 2d • Včera v 09:36
Ahoj holky,Adélce bude brzy půl roku a chci ji koupit hrníček na pití,ne flašku,ale je jich tolik,že nevím podle čeho vybírat.Budu ráda,když písnete vaše zkušenosti :slight_smile: .Díky!!!

nelis • 1d • Včera v 09:44
my máme Magic Cup od Aventu a Leonka z něj od toho půlroku pije, chvilku jí trvalo, než na to přišla, ale zvládla to. :wink: Co vím od holek, tak některé děti s tím Aventem mají trošku problémy....a tak mají Nuk. :wink:

petronilla • 2d • Včera v 09:49
My jsme ten Nuk dostali u prvního dítka v porodnici,ale práve mě přišlo,že na tak malé mimi je to docela dřina to z toho tahat.S Aventem právě nemám zkušenost,tak třeba by to z něj šlo snadněji.Díky za tip :slight_smile:

marcim • 2d • Včera v 11:14
U staršího jsem měla Nuk a dlouho trvalo než se z toho naučil pít.Bylo to takové to tvrdé pítko.Jeden čas jsem myslela,že ho ani už nebudem používat.Hodně si maminky berou Avent.Některé říkají,že pítko protéká a netěsní a jiné si chválí.Nevím,zkušenost nemám.Nedávno jsem řešila podobný problém. (Z kojení rovmou na pítko) a pořídila jsem si tento http://www.kocarky.net/detail/tommee-tippee-hrnecek-easiflow-370302/
Mě se líbil,že nemá membránu,ale skutečně to dítě musí kousat,aby to teklo...jako prso při kojení.Ono mu to trochu nateče do pusy,takže se "netopí",ale ani nemusí moc tahat.
Občas mu ho dávám s vodou a stačí,když v tom horku si trochu svlaží pusinku.Jinak z 90% jestě má tekutiny z kojení.Včera dokonce vypil asi 1/3 hrníčku,ale to bylo horko a měl asi žízěň.

kalo • 1d • Včera v 11:16
Já koupila v DM ku hrníček NOBY. Malá se z něj napije, ale vždy jen tak trošku...taky jí to z toho moc nejde....

marka • 1d • Včera v 11:24
Já jsem koupila teď ten NUK "magic cup"a zatím nám to s ním moc nejde, ale jsme ještě na něho malí :unamused: ...Malá mi z něho pije jako z normálního hrnku, nebo jí dám lžičkou, zatím z něho nesaje a opravdu to jde hůř. No snad na to časem dojde :slight_smile:

minea • 1d • Včera v 11:35
Marcim, ten hrneček mě moc zaujal, dík za tip :slight_smile:

lendy1 • 1d • Včera v 11:38
a co tento? ten mě docela zaujal, že je tam několik možností pití:
http://www.farlin.cz/kojenecke-potreby/hrnicky/hrnicky/hrnicek-ctyrkombinace/
my máme doma Avent nekapající hrneček, ale malej mi pije už jak brčkem, tak z normálního hrnečku (teda s pomocí), ale nejraději má normální flašku s dudlíkem :wink:

nensy • 2d • Včera v 11:40
tak já mám magic cup od aventu

kometka5 • 1d • Včera v 11:58
tak my máme jak od tommee tippee, tak od aventu magic cup a ani z jednoho malá nechce pít, chce jen normální flašku s dudlíkem. Možná jeto tím, že od 3.měsíce je zvyklá na flašku, tak jí teď dělá problém přejít na něco jiného. ale ona to nechce ani do pusinky, k saní jsme se ještě nedostaly. :slight_smile:

minea • 1d • Včera ve 12:09
Viz diskuze Jaký hrnek s pítkem? http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=53369&vGroupOffset=520%20-%2048k%20-

(téma patří do kategorie Výbava)

ina.b • 1d • Včera ve 12:55
Mi máme tento (s bílou hubičkou od 6ti měsíců): http://www.rajmaminek.cz/podle-vyrobce/avent-kouzelny-hrnecek-200-ml-magic-cup/ Hubičky jsou rozdělené podle věku. 3M, 6M, 12M...

ina.b • 1d • Včera ve 12:56
Oprava: "My" :sweat_smile:

petronilla • 2d • Včera ve 13:59
Holky,díky všem za tipy,určitě něco z toho zkusím.Malé na doporučení dr.jsem zkusila dát čajík do flašky a nechce to z ní.Jinak je kojená,tak uvidíme,jaký pak bude úspěch z hrníčkem :slight_smile:

simlenka • 1d • Dnes v 19:38
my máme taky magic cup od Aventu, ale malá ho fest ignoruje :frowning2: ale ona mi ignoruje i lahev, pokud v ní teda není mlíko

marti7 • 1d • Dnes v 19:42
nám se taky magic cup od aventu neosvědčil, je zbytečný ho kupovat malej pil hned z normálního plastovýho hrnku bez pítka :slight_smile:

kasli • 1d • Dnes ve 20:50
Tak mi máme také Avent a malej z něho pije v pohodě, i když je fakt že tím odvětráním protě teče :unamused: Ale je to v pohodě teď v léte ho to alespoň schladí :grinning: Hrníček od Tommee Tippee se mi dost líbí, ale nemá úchyty na držení a melej bez úchytu neumí hrneček pořádně chytit :unamused:

frog • 1d • Dnes ve 21:12
Taky máme Avent a podtéká tím odvětr...a malá ho stejně nechce.Koupila jsem v domácích potřebách klasickej hrnek s takovým tím zobáčkem asi za 25,- a tím to do ní leju.Je sice pravda že je tekoucí,takže jí tím musím dávat sama,ale to neva..lepší pití s trochou mokra,než vysušená Andulka :wink:

marcim • 2d • Dnes ve 21:48
Kasli já mám ten s ouškama. (Nechápu,ale ten odkaz se zobrazuje jinak??Původně to bylo na hrnečku a teď je tam úvodní strana?)
4. črc 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj my měli taky problem z hrnečkem já mu koupila za 120kč ten klasicky 3dirkami ale ondrovi se víc libilo jak z toho kapalo tak chodil po bytě a schvalně mi všude kapal no mokro jak na koupališti,no a potom jsem šla do obchodu a našla tam hrneček protiskluzoví a hlavně že z toho nekape ondra jak ho měl po prve tak hned z koušel jestli z toho kape no nebyl nadšeny ale hned si zvykl tak už mu jiny hrnky nedavám jsem rada bo ty dudle to byla věc teda, takže se jmenuje Canpol babies a hlavně že je dobry a levny mě stal jen 75kč tak mám radost oboustranou. :wink:
6. črc 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já preferuji Avent. Je super. Používala jsem ho pro malého od 6ti měsíců místo flašky na mlíčko. Malej si na něj zvyknu a pije z něj ještě teď mlíčko každý ráno (je mu 3,5 roku). U malé se chystám taky zrušit flašky v 6ti měsících a nahradit to zázračným hrnečkem Avent. Nekape, takže je super. Je sice dost drahý, ale vyplatí se. Pítka prodávají náhradní.
6. črc 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda koupila Nuby http://www.eshopkarlik.cz/inshop/pro-nejmensi/kojeni-krmeni/[id-FB851N]-netekouci-hrnecek.html a je v pohodě vůbec neteče a malá se na něj naučila hned
:slight_smile:
6. lis 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám Tommee Tippee EASIFLOW a je super. Jsem na ty atesty a tenhle má certifikát britské dentální komory - má speciálně navržené pítko, simuluje pití z prsu (musí se stisknout dásněmi) a neškodí vývoji dásní. Takže doporučuju! Stál asi 180 Kč.
7. lis 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
od kdy se tento hrnecek pouziva? zubar kamaradce rekl, ze pitka sou na zuby to nejhorsi, ze to krivi zuby :unamused:
7. lis 2008 v 11:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sice nemáme přímo hrníček,ale flašku s brčkem.Malej s toho rád pije.Neteče.Prodávají v DM.Je velká a malá,my máme tu malou,je lepší.Je fakt,že Kubík to sání brčkem pochopil v roce.Ten Avent hrníček mi sabotoval, :wink:
7. lis 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Používá se od 6 měsíců, já jsem ho dceři dala až v 8,5 měsících, do té doby měla jenom prso. Alishia, kdyby křivil zuby, Britská dentální komora by mu nedala certifikát :wink:. Zubaři říkají spoustu věcí, např. že noční kojení škodí zubům, což je blbost - je potřeba to, co kdo říká, trochu filtrovat....
7. lis 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
minea : tak s tim kojenim je to fakt blbost, ale logicky to pitko tlaci na dasne nebo na zoubky a krivi je.) me to logicke tedaa prijde.) ale nevim z ceho jineho by meli ty deti pit :wink:
7. lis 2008 v 15:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já koupila malé Avent-v půl roce,vůbec z něj nechtěla pít,jen žužlala to pítko,tak jsem ji pak zkusila koupit nekapající hrníček v Tescu,stál 60 kč a z toho pila okamžitě.Teď už si dá i z toho od Aventu,ale vypije toho z něj míň.
7. lis 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem byla obdarována hrnečkem Baby Farlin a jsem nadšená a Ondra si na něj taky okamžite zvyknul. Jinak před tím jsem používali pítka od Aventu na lahvičku a taky celkem dobrý. Jen mě štvalo, že pod tím silikonovým kolečkem zůstával jar :unamused:
Pak jsme ještě dostali hrneček od Nuk a ten jsem tedy hodila do šuplíku po prvním použití, protože se musel před pitím vyndat kolečko proti kapání a to mi přišlo dost nehygienický :unamused: Toť mé postřehy.
7. lis 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme začínaly na klasickém tekoucím hrnečku s pítkem,kreté má 1-3 dírky z domácích potřeb.Stál asi 30,-..v půl roce stejně sama pít neuměla,takže jsem byla raáda,že jsem to jen naklonila a ono jí to vyteklo do pusinky..a tedka střídáme anent magic cup a obyčené lahvičky od Jupíka aqua..malá z toho pěkně sosá,nkam to neteče :wink: ..ale myslím že pro začátek je fakt zbytečný kupovat drahý hrnky,stejně to prckoi dáváte pít vy.
7. lis 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen poznámka ke kritice od zubařů (mám to z první ruky :grinning: ) nejde tak o druh pítka, ale o to, že mnohé děti cumlají nějaké pítko (ještě pokud možno s džusíkem ) půl den a to pak se opravdu zoubky kazí - ale ne pítkem, ale tím jak je pití leptá. Když se napijeme, tak pak sliny to "spláchnou". Ale když se pije pořád, tak tam není čas.
7. lis 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my sice ještě tohle nepotřebujeme,ale dostali sme dárkem sadu od canpol babies,je to láhev a naní se dá dát jak cumel tak hlavně to pítko,zkoušeli sme ho s přítelem a neteče,tak sme zvědavý jak malýmu půjde za čas z něho pít.
7. lis 2008 ve 20:22  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli spojený s aventem, ale co jsme dostaly hrníček od nuby tak s tím jsme ještě spokojenější. Ještě používáme hrníček s brčkem a nebo flašky od jupíku auqa a avent už nějak šel stranou :grinning:
7. lis 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek