Jaký hrnek s pítkem pro 9ti měsíční mimčo?

lenkakr
31. bře 2008

Poraďte jaký máme koupit hrníček s pítkem pro 9 měsíční mimčo. už z něj umíme docela dobře pít takže by mohl být i 12m+. jeden doma máme, ale teče. potřebuji ho těsnící, abych ho mohla hodit do kočáru. děkuji za rady

lenkakr
autor
22. dub 2008

tak jsem byla u nás v DM a ani jeden hrníček Nuby tam neměli, jen ty jejich. asi ho budu muset objednat přes net 😢

zuz11
4. črc 2008

petronilla • 2d • Včera v 09:36
Ahoj holky,Adélce bude brzy půl roku a chci ji koupit hrníček na pití,ne flašku,ale je jich tolik,že nevím podle čeho vybírat.Budu ráda,když písnete vaše zkušenosti 🙂 .Díky!!!

nelis • 1d • Včera v 09:44
my máme Magic Cup od Aventu a Leonka z něj od toho půlroku pije, chvilku jí trvalo, než na to přišla, ale zvládla to. 😉 Co vím od holek, tak některé děti s tím Aventem mají trošku problémy....a tak mají Nuk. 😉

petronilla • 2d • Včera v 09:49
My jsme ten Nuk dostali u prvního dítka v porodnici,ale práve mě přišlo,že na tak malé mimi je to docela dřina to z toho tahat.S Aventem právě nemám zkušenost,tak třeba by to z něj šlo snadněji.Díky za tip 🙂

marcim • 2d • Včera v 11:14
U staršího jsem měla Nuk a dlouho trvalo než se z toho naučil pít.Bylo to takové to tvrdé pítko.Jeden čas jsem myslela,že ho ani už nebudem používat.Hodně si maminky berou Avent.Některé říkají,že pítko protéká a netěsní a jiné si chválí.Nevím,zkušenost nemám.Nedávno jsem řešila podobný problém. (Z kojení rovmou na pítko) a pořídila jsem si tento http://www.kocarky.net/detail/tommee-tippee-hrn...
Mě se líbil,že nemá membránu,ale skutečně to dítě musí kousat,aby to teklo...jako prso při kojení.Ono mu to trochu nateče do pusy,takže se "netopí",ale ani nemusí moc tahat.
Občas mu ho dávám s vodou a stačí,když v tom horku si trochu svlaží pusinku.Jinak z 90% jestě má tekutiny z kojení.Včera dokonce vypil asi 1/3 hrníčku,ale to bylo horko a měl asi žízěň.

kalo • 1d • Včera v 11:16
Já koupila v DM ku hrníček NOBY. Malá se z něj napije, ale vždy jen tak trošku...taky jí to z toho moc nejde....

marka • 1d • Včera v 11:24
Já jsem koupila teď ten NUK "magic cup"a zatím nám to s ním moc nejde, ale jsme ještě na něho malí 😒 ...Malá mi z něho pije jako z normálního hrnku, nebo jí dám lžičkou, zatím z něho nesaje a opravdu to jde hůř. No snad na to časem dojde 🙂

minea • 1d • Včera v 11:35
Marcim, ten hrneček mě moc zaujal, dík za tip 🙂

lendy1 • 1d • Včera v 11:38
a co tento? ten mě docela zaujal, že je tam několik možností pití:
http://www.farlin.cz/kojenecke-potreby/hrnicky/...
my máme doma Avent nekapající hrneček, ale malej mi pije už jak brčkem, tak z normálního hrnečku (teda s pomocí), ale nejraději má normální flašku s dudlíkem 😉

nensy • 2d • Včera v 11:40
tak já mám magic cup od aventu

kometka5 • 1d • Včera v 11:58
tak my máme jak od tommee tippee, tak od aventu magic cup a ani z jednoho malá nechce pít, chce jen normální flašku s dudlíkem. Možná jeto tím, že od 3.měsíce je zvyklá na flašku, tak jí teď dělá problém přejít na něco jiného. ale ona to nechce ani do pusinky, k saní jsme se ještě nedostaly. 🙂

minea • 1d • Včera ve 12:09
Viz diskuze Jaký hrnek s pítkem? https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

(téma patří do kategorie Výbava)

ina.b • 1d • Včera ve 12:55
Mi máme tento (s bílou hubičkou od 6ti měsíců): http://www.rajmaminek.cz/podle-vyrobce/avent-ko... Hubičky jsou rozdělené podle věku. 3M, 6M, 12M...

ina.b • 1d • Včera ve 12:56
Oprava: "My" 😅

petronilla • 2d • Včera ve 13:59
Holky,díky všem za tipy,určitě něco z toho zkusím.Malé na doporučení dr.jsem zkusila dát čajík do flašky a nechce to z ní.Jinak je kojená,tak uvidíme,jaký pak bude úspěch z hrníčkem 🙂

simlenka • 1d • Dnes v 19:38
my máme taky magic cup od Aventu, ale malá ho fest ignoruje ☹ ale ona mi ignoruje i lahev, pokud v ní teda není mlíko

marti7 • 1d • Dnes v 19:42
nám se taky magic cup od aventu neosvědčil, je zbytečný ho kupovat malej pil hned z normálního plastovýho hrnku bez pítka 🙂

kasli • 1d • Dnes ve 20:50
Tak mi máme také Avent a malej z něho pije v pohodě, i když je fakt že tím odvětráním protě teče 😒 Ale je to v pohodě teď v léte ho to alespoň schladí 😀 Hrníček od Tommee Tippee se mi dost líbí, ale nemá úchyty na držení a melej bez úchytu neumí hrneček pořádně chytit 😒

frog • 1d • Dnes ve 21:12
Taky máme Avent a podtéká tím odvětr...a malá ho stejně nechce.Koupila jsem v domácích potřebách klasickej hrnek s takovým tím zobáčkem asi za 25,- a tím to do ní leju.Je sice pravda že je tekoucí,takže jí tím musím dávat sama,ale to neva..lepší pití s trochou mokra,než vysušená Andulka 😉

marcim • 2d • Dnes ve 21:48
Kasli já mám ten s ouškama. (Nechápu,ale ten odkaz se zobrazuje jinak??Původně to bylo na hrnečku a teď je tam úvodní strana?)

s2007
6. črc 2008

ahoj my měli taky problem z hrnečkem já mu koupila za 120kč ten klasicky 3dirkami ale ondrovi se víc libilo jak z toho kapalo tak chodil po bytě a schvalně mi všude kapal no mokro jak na koupališti,no a potom jsem šla do obchodu a našla tam hrneček protiskluzoví a hlavně že z toho nekape ondra jak ho měl po prve tak hned z koušel jestli z toho kape no nebyl nadšeny ale hned si zvykl tak už mu jiny hrnky nedavám jsem rada bo ty dudle to byla věc teda, takže se jmenuje Canpol babies a hlavně že je dobry a levny mě stal jen 75kč tak mám radost oboustranou. 😉

andy80
6. črc 2008

Já preferuji Avent. Je super. Používala jsem ho pro malého od 6ti měsíců místo flašky na mlíčko. Malej si na něj zvyknu a pije z něj ještě teď mlíčko každý ráno (je mu 3,5 roku). U malé se chystám taky zrušit flašky v 6ti měsících a nahradit to zázračným hrnečkem Avent. Nekape, takže je super. Je sice dost drahý, ale vyplatí se. Pítka prodávají náhradní.

vercasam
6. lis 2008

Já teda koupila Nuby http://www.eshopkarlik.cz/inshop/pro-nejmensi/k...[id-FB851N]-netekouci-hrnecek.html a je v pohodě vůbec neteče a malá se na něj naučila hned
🙂

minea
7. lis 2008

Já mám Tommee Tippee EASIFLOW a je super. Jsem na ty atesty a tenhle má certifikát britské dentální komory - má speciálně navržené pítko, simuluje pití z prsu (musí se stisknout dásněmi) a neškodí vývoji dásní. Takže doporučuju! Stál asi 180 Kč.

alishia
7. lis 2008

od kdy se tento hrnecek pouziva? zubar kamaradce rekl, ze pitka sou na zuby to nejhorsi, ze to krivi zuby 😒

jakoubka
7. lis 2008

My sice nemáme přímo hrníček,ale flašku s brčkem.Malej s toho rád pije.Neteče.Prodávají v DM.Je velká a malá,my máme tu malou,je lepší.Je fakt,že Kubík to sání brčkem pochopil v roce.Ten Avent hrníček mi sabotoval, 😉

minea
7. lis 2008

Používá se od 6 měsíců, já jsem ho dceři dala až v 8,5 měsících, do té doby měla jenom prso. Alishia, kdyby křivil zuby, Britská dentální komora by mu nedala certifikát 😉. Zubaři říkají spoustu věcí, např. že noční kojení škodí zubům, což je blbost - je potřeba to, co kdo říká, trochu filtrovat....

alishia
7. lis 2008

minea : tak s tim kojenim je to fakt blbost, ale logicky to pitko tlaci na dasne nebo na zoubky a krivi je.) me to logicke tedaa prijde.) ale nevim z ceho jineho by meli ty deti pit 😉

petronilla
7. lis 2008

Já koupila malé Avent-v půl roce,vůbec z něj nechtěla pít,jen žužlala to pítko,tak jsem ji pak zkusila koupit nekapající hrníček v Tescu,stál 60 kč a z toho pila okamžitě.Teď už si dá i z toho od Aventu,ale vypije toho z něj míň.

mobina
7. lis 2008

Tak já jsem byla obdarována hrnečkem Baby Farlin a jsem nadšená a Ondra si na něj taky okamžite zvyknul. Jinak před tím jsem používali pítka od Aventu na lahvičku a taky celkem dobrý. Jen mě štvalo, že pod tím silikonovým kolečkem zůstával jar 😒
Pak jsme ještě dostali hrneček od Nuk a ten jsem tedy hodila do šuplíku po prvním použití, protože se musel před pitím vyndat kolečko proti kapání a to mi přišlo dost nehygienický 😒 Toť mé postřehy.

frog
7. lis 2008

My jsme začínaly na klasickém tekoucím hrnečku s pítkem,kreté má 1-3 dírky z domácích potřeb.Stál asi 30,-..v půl roce stejně sama pít neuměla,takže jsem byla raáda,že jsem to jen naklonila a ono jí to vyteklo do pusinky..a tedka střídáme anent magic cup a obyčené lahvičky od Jupíka aqua..malá z toho pěkně sosá,nkam to neteče 😉 ..ale myslím že pro začátek je fakt zbytečný kupovat drahý hrnky,stejně to prckoi dáváte pít vy.

romcatko
7. lis 2008

jen poznámka ke kritice od zubařů (mám to z první ruky 😀 ) nejde tak o druh pítka, ale o to, že mnohé děti cumlají nějaké pítko (ještě pokud možno s džusíkem ) půl den a to pak se opravdu zoubky kazí - ale ne pítkem, ale tím jak je pití leptá. Když se napijeme, tak pak sliny to "spláchnou". Ale když se pije pořád, tak tam není čas.

beata.n
7. lis 2008

tak my sice ještě tohle nepotřebujeme,ale dostali sme dárkem sadu od canpol babies,je to láhev a naní se dá dát jak cumel tak hlavně to pítko,zkoušeli sme ho s přítelem a neteče,tak sme zvědavý jak malýmu půjde za čas z něho pít.

majka07
7. lis 2008

My byli spojený s aventem, ale co jsme dostaly hrníček od nuby tak s tím jsme ještě spokojenější. Ještě používáme hrníček s brčkem a nebo flašky od jupíku auqa a avent už nějak šel stranou 😀