Jaký netekoucí hrneček opravdu neteče?

neu.sona
9. čer 2010

Holky prosím poraďte, který hrneček Vám opravdu neteče? Mám ročního chlapečka a dostali jsme netekoucí hrneček a ten nám netekl, ale rozbil se a teď nevím, jaký koupit. Ten předtím už se nedá sehnat :(. Děkuji za rady.

renat2
9. čer 2010

Ahoj my máme od NUBY a fakt neteče 😀 😀 sice z něj malý teda ani nepije, ale to je detail 😀 😀 😀 😀 😀

benjik
9. čer 2010

Aho,j my máme od Disney s púem,ten co se dá sehnat i v Tescu a opravdu neteče,i když ho malá pořád obrací pítkem dolů. Navíc je bez bpa a tomu podobných. a má dobře tvarovaný držátka,tak ho Nel v pohodě udrží i sama.

dvojka
9. čer 2010

Tak nám neteče od aventu,ale když jsem tam dala horký čaj tak tekl,když čaj vychladl přestal 😀

misa84
10. čer 2010

měli jsme od MAM, byl skvělý, opravdu netekl a dal se dopít až do poslední kapky, paxme měli od babylove z dm, stál kolem 70 kč, když jsem tam dala teplejsí mlíko a otocila dnem vzhuru, zacalo stříkat, takže bacha 😠 ale možná to dělají všechny, jen jsem to nezkoušela, taky mame nejaký z teska k bagrem za 50 kč myslím, ale blbé je, že pítko je z gumy a jak malemu lezou pořád nějaké zoubky tak okousává a okousává.....

shaula
10. čer 2010

Měli jsme z DM drogerie zn. Nuby a ze začátku byl výborný, nedala jsem na něj dopustit. Později, až se to silikonové pítko trošku opotřebovalo, tak byl problém ho dobře zašroubovat tak, aby opravdu netekl... ☹

kutcher
10. čer 2010

máme jich víc avent je supr, nuk neteče, lovi 360 imituje pití z dosp. hrnku - taky supr a abych řekla pravdu, tak my si koupili láhev MAM s tím šroubovacím dnem (tu od narození) a dokoupila jsem k ní pítka od Aventu, je to geniální kombinace 2 různých značek se skvělým výsledkem - narozdíl od aventových lahví je lepší průtok, líp, bezpečněji a rychleji to odsává vzduch a proto námi vyzkoušenou kombinaci velmi doporučuji.

lura
14. čer 2010

Můžete mi poradit, jaký je dobrý pro půlroční dítě - nejlépe s oušky, aby si ho mohlo samo držet?

kutcher
14. čer 2010

Já bych šla do toho Avent magic cup, má 3 různé druhy pítek od 6 měs měkké, gumové, 3 dírky - pak od 12 měs. tvrdé, plastové, 3 dírky a od 18 měsíců tvrdé, plastové, velký otvor - je to fakt vychytaný systém a moc maminek vč. mě je s ním spokojených.

luthien.k
15. čer 2010

Holky, mě se skvěle osvědčilo pítko s brčkem, z DM drogerie, malého to hrozně baví pít tím brčkem, z avenťáckého magic cup si jen tak cucne, ale brčkem toho nasosá daleko víc a taky to neteče (jen když se otevře uzávěr, tak to z toho brčka trošinku špricne 😀 )

kutcher
15. čer 2010

luthien.k Co já bych dala za to, kdyby mi dítko taky pilo z brčka:( třeba když jsem tuhle vylítla z baráku a samozřejmě jsem zapomněla pití a co myslíte, napil se fruika? Néé, radši umře žízní...

luthien.k
15. čer 2010

@kutcher, ono ho to prostě baví tím brčkem 🙂 Třeba na to malej taky přijde, že je to hlavně zábava, do pusy, pak zpátky do pití, bublat... 😀

luthien.k
15. čer 2010

Třeba když mu nějakou takovou hovadinu ukážeš, tak ho to taky bude bavit 😀

kutcher
15. čer 2010

@luthien.k tak to zkusím;) manža mi teď říká, že tam mám nalejt pivo, ach jo...

luthien.k
15. čer 2010

@kutcher 😀 Někdy mám sto chutí to udělat, aby dítě pěkně spinkalo a nezlobilo 😀

kutcher
15. čer 2010

@luthien.k 😀 😀 😀 to jo, to by spinkali, ale jestli bude po taťkoj, tak za chvili nebude jedna flaška stačit XD

malaletajicimyska
4. dub 2013

Mam vyzkouseno hromadu hrnecku a kazdy mel svoje. Babylove byl celkem fajn ale nemel odmerku a kdyz se dalo teple piti vylozene strikal, babylove s brckem....no byl fajn ale tekl a abych pravdu rekla cisteni byl zazitek, fischer price netece ale popravde netece ani kdyz se maly chce napit 😀, Nuk nevim jak dnes ale tehda mel silene velke to pitko a trvalo mi dlouho syna odnaucit aby nemel pusu dokoran, kdyz chce pit, tomme tippee mame lahvicky ale kdyz jsem od nich koupila hrnicek, nechce z nej moc pit tak zatim pouzivame lahvicku s dudakem, ale je mu rok docela bych se na to uz vyprdla uz aby tohle obdobi skoncilo 😉

petrusew
4. dub 2013

Já po dlouhém zjišťování zariskovala a koupila hrneček do tommee tippee a jsem strašně moc moc moc spokojená. Malá s ním třebe sosáčkem dolů,hází s ním a tak, ale ani kapička 🙂
http://detske-hrnky-a-pitka.heureka.cz/tommee-t... něco takového, jen větší. Avent mi strašlivě tekl, babylove taky, vyzkoušela jsem toho hodně a tento je fakt pecka🙂

olusenka
4. dub 2013

@petrusew taky máme Exploru, jen ten od 12měs. a neteče a malý z něj pije dobře. Dobrý hrneček.

Samozřejmě jsem i poznala, že pije víc a líp,to co mu chutná. Vody tak půl hrnku za den, čaj skoro nic ale vodu se šťávou vypije za den celý hrnek a půl asi. Mlsoun.
vhttp://detske-hrnky-a-pitka.heureka.cz/tommee-t...

kacenka1987
4. dub 2013

holky, nemáte zkušenost s tímto pítkem na lahvičky NUK? Paní píše netekoucí, ale mě jde o to zda neteče když je "otevřené" tedy připravené k pití ... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37144212&tab=1

petrusew
4. dub 2013

@kacenka1987 já bych řekla, že pokud tam není ventil, tak asi otevřený poteče.

veruska007
4. dub 2013

@kacenka1987 Já mám NUK, ale jiný vršek, ten neteče. Tohohle bych se bála, mám podobný princip na petce a pokud ten vršek není dobře zatlačený nebo s tím prcek hodí, tak to teče, mívám mokro i v batohu 😠

veruska007
4. dub 2013

@kacenka1987 Navíc hláška "šetří zuby" - bych se bála, že je to guma - a hrnek s gumovým pítkem prcek rozkousal během chvilky, odpo jsem ho koupila a večer letěl do koše.

hathor86
3. říj 2017

@kutcher Ahoj, mám stejnou zkušenost s kombinací mam láhev a chicco savička. nevyměnila bych! 🙂 takže koukám, že nejsem jediná kdo rád vylepšováky 😀