Jídelní podsedák - nástavec na klasickou židli. Znáte?

ivanas11
6. čer 2012

Dobrý den. Kdysi jsem v Sama doma viděla jakýsi plastový nástavec, jakoby podsedák na jídelní klasickou židly. Sloužilo to místo rostoucí židle pro ty větší děti, co už nemusejí být připoutané v jídelní židličce, ale stále nedosáhnou z klasické židle. Nemůžu to však nikde najít. Buď jsou tu jídelní židličky nebo mini jídelní židličky, které se připnou na židli velkou (tj. i i s popruhy, vlastním opěradlem atd. - pro maličké děti). Pokud někdo tušíte, jak se to jmenuje, dle čeho hledat nebo přímo máte, díky za radu. Jídelní židlička by nám zbytečně zabrala místo. Díky Ivana

luccii
6. čer 2012

helulela: presne ten mame, je super, omyvatelny, lehky, no sice trochu drahy... ale malej ho zacal nicit! dlabe z nej tu penu 😖

boobinka
6. čer 2012

my máme tuto a je suprová a jde polohovat, Emča v ní ráda sedí 😉 Potah jde snadno sundat a popřípadě vyprat. http://www.babynabytek.cz/jidelni-zidle---nasta...

sarihy
8. čer 2012

Máme pro starší dceru podsedák Babysmart a je fakt super.

jop
8. čer 2012

ahoj, já s touto věcí zatím žádné zkušenosti nemám, ale budeme něco takového taky brzo potřebovat. Mohla byste mi některá, která máte Babysmart napsat do IP, jestli tento podsedák drží i na polstrované židli? Dočetla jsem se totiž, že to funguje tak, že se podsedák přisaje k židli a pochybuju, že se může přisát k polstrování - látce. Díky!

mavanka
8. čer 2012

täky máme babysmart, od roku a třičtvrtě, teď jsou dceři tři a čtvrt a využíváme ho pořád, super věc - ama tam vyleze, pohodlně se nají, sedák nesklouzne, přitom je lehký, takže si ho snadno přestěhuje třeba na zahradu, nebo na zem na sednutí... jenom "rýpalům" asi neodolá, ale to dcera naštěstí není.
Polstrovanou židli nemáme, tak nemůžu posoudit, ale logickybych řekla, že nijak zvlášť, ale určitě je to pevnější a bezpečnější varianta, než tam dát polštář, na který posadíš dítě.... ono zas ho zatížíš vahou dítěte... ale přicuclý a stoprocentně neklouzavý určittě nebude...

berenika39
8. čer 2012

Nobelovku tomu, kdo babysmart vymyslel. Máme ho dva roky, v provozu den co den, netknutý, naprostá spokojenost. pro @jop
- máme židle dokonce čalouněné, a ani se nehne, když dítě na tom sedí, drží to dobře, má to širokou tu základnu přes celou židli, nikdy to nesjelo, na plovoučce se to jako přisaje to je fakt. využíváme i v zimě na hraní na zemi. Na polstrování - koženém nebo koženkovém to bude držet určitě. Petrovi jsou čtyři a sedí na tom pořád.

modellook
17. srp 2013

Nebudete prosím někdo babysmart prodávat? nemůžu ho nikde sehnat :(

9janka9
17. srp 2013

Ahoj. Právě se chystám babysmart prodat, resp. dát na sbazar. Pokud byste měla zájem, dřív než to vyvěsím ozvěte se.

ifvitovcova
19. led 2016

dobrý den, sháním podsedák na židli, nabídněte prosím..

lelonka631
22. srp 2016

@9janka9 , Dobrý den,
měla bych zájem o podsedák na židli, Babysmart. Mohu vás poprosit o více informací, barvu cenu atd. Děkuji Leona Maršíková

rmasenka
12. zář 2016

taky bych mněla zájem o podsedák babysmart kdyby někdo prodával,děkuji