Jídelní židlička Fabula, jste s ní spokojené ?

sarlotta
3. únor 2011

Ahojky holky, máte doma tuhle židličku ? http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=3420... Jak jste s ní spokojené, případně znáte jinou, lepší ? V čem. Na co si dát pozor při výběru židličky ?
děkuju.

maxi.smile
3. únor 2011

Ahoj, já jí koupila, zatím jen tak pomalu testujeme a je zaparkovaná u stolu. Zatím se mi jeví moc sympaticky 😀 . Polohování jednoduché, zdá se bytelná, žádná fórovka. Na pult se mi vejde miska s přilnavou podložkou s přísavkou, co jsme dostali, omyvatelná, pěkná....košík...nenapadá mě nic, co bych jí vytkla, ale ráda si počtu názory těch, co jí používají aktivně, my ještě nepřikrmujeme... 🙂

johnatanka
3. únor 2011

Fábulu máme a používáme 3roky, potah se ani nehnul, stabilní, nikdy se ani nezaviklala a to do ní synek leze ze sedačky, jen jednou si nacpal ručku mezi pult a nohu ☹ , ale jiné dítě to třeba nenapadne, náš je dost živý a nic nenechá na pokoji. Myslím, že většina židlí je hodně podobná, spíš bych koukala na stabilitu, omyvatelný potah, dvojitý pultík jsem fakt ocenila, košík nevyužívám, drobky vyluxuju, polohování jsem nevyužívala, já sázela na stabilitu 😉

ufo8
3. únor 2011

Ahoj, tuhle židličku máme, používáme, jsem s ní spokojená já i malej. Je opravdu bytelná, stabilní, pult je velkej, dobře se udržuje. Ani ty kšíry nepoužívám (malej nesnese bejt přikšírovanej). Super je to polohování, takže když jsme začínali s příkrmy a malej ještě neseděl tak tam byl v tom pololeže (jako v autosedačce). a taky je príma to nastavování výšky. Takže spokojenost 😉

Ale asi kdybychom ji nedostali tak koupím tu obyč z Ikea, ta mě až překvapila jak je úžasná a levná... Ale jinak proti Fábule nemám křivého slova.

bulinka
3. únor 2011

Ahoj, taky ji máme, ale používali jsme ji jen, když malá ještě úplně neseděla, dala se polohovat i trošku do lehu. Teď z ní má malá televizní židličku. U stolu máme klasickou dřevěnou židličku, jako byla za nás. Nám vyhovuje víc 🙂 , dá se složit a dát pod stůl. Ta Fabula se všude plete, je neskladná.

kefir
3. únor 2011

ahoj šarlotko my máme fábulu červenou a neměnila bych. zkusila jsem různé typy židliček, dřevěné plastové různých typů buď na návštěvách , nebo v restauracích mají na půjčení, a na dovolené měli v hotelu snad 5 různých židliček a naší fábulku bych nevyměnila za nic. oceňuju to že jde napolohovat, v žádné jiné židli a už ani v lehátku nevydrží malá ležet a zabavit se když se jí lidově potřebuju zbavit,když už jí nebaví ta poloha sedící tak jí dám do pololehu a další chvilku jí to baví a dá pokoj 😉taky to že jak jsou pásy i přes ramínka tak nemá potřebu se natahovat a otáčet tak jak mi to dělala v třeba v té dřevěné židličce se stolečkem. oceňuju ten košíček dole kde mám různý binec (ubrousky, bryndáky...) a úplně nejvíc oceňuju omyvatelnost, protože židli musím fakt tak 2x do týdne hodit do sprchy. jediný co mě štve je ten pultíček, my ho máme sundaný kvůli toho abych mohla židli zasunout ke stolu a štve mě že tam drží ten pultík tak blbě že mi pořád padá, je tam jen tak pověšený takže ho mám danný úplně mimo. i když si myslím že je jedno jestli koupíš fábulu nebo chicco nebo jakoukoliv židli podobnýho typu, já jsem byla rozhodnutá že chci takový styl židle a značku jsem si pak vybrala jen podle vzhledu a ceny

jaa
3. únor 2011

Já byla svědkem,jak ji již po třetí tatínek reklamoval v obchodě a hrozně se zlobil.Pořád se jim trhal potah a nakonec se jim uvolnilo i upnutí sedátka a chlapeček jim z toho vypadl...Potah jim jednou vzali na rekl.a podruhé to platil ze svého cca 1000kč.. ☹
My máme BBc a zatím spokojenost.Ale je to cenově židle o nějakou třídu výše,než Fábula a i materiály jsou daleko kvalitnější...Něco ,jako PP ..

lucie.krajcarova
3. únor 2011

my máme taky fabulu, z druhé ruky a spokojená jsem hodně. akorát malej v ní moc nenaseděl, on je malý neposeda. takže už je židlička schovaná a malej sedí na normální židli se sedákem a poutáním. ale na židličku jsem nezanevřela. pořád si myslím, že je super. a bude sloužit minimálně druhému dítěti. jsem ráda, že se mi dobře povedlo "vyprat" i popruhy, ale ty jsem musela dát do vanishe, byly fakt černé. pak jsem to párkrát vymáchala a jsou zase jako z alabastru 🙂))) jo a když se mi v ní začal syn stavět, tak jsem jednoduše oddělala opěrku pro nohy a neměl se jak zapřít 😉

jijitka
3. únor 2011

Používáme ji od doby, kdy malý začal sedět. Zpočátku jen na jídlo, teď do ní malého dávám třeba když vařím a on potřebuje vidět, co se děje na kuch. lince 🙂
Z hlediska praktičnosti bych právě teď zvolila tu nejobyčejnější z Ikey. Malý chce jíst sám, patlá se v jídle a to je pak rozmazané na celé židli. Vyčistit všechny záhyby, spoje atd. je fakt fuška ☹ Ikeáckou bych strčila do sprchy a hotovo 😀

caramel
3. únor 2011

Ahoj, židličku jsme vybírali pro první dcerku v době, kdy jsme začínali přikrmovat a volba padla právě na Fábulu. Karolínce budou v březnu 3 roky, židlička je dodnes minimálně jednou (spíš 2x) denně v akci, takže zátěžovým testem prochází na 1 a po Karolínce převezme co nevidět štafetu Kačenka. Takže za nás maximální spokojenost. Dá se dobře polohovat do výšky; párkrát v ní Karolínka usnula a díky polohovací sedačce si v ní i pospala. Velmi praktický je dvojitý pultík, když děti při jídle hodně bryndají - sundáte jen nacvakávací vršek a pultík funguje dál (nemusíte prcka ze židličky vůbec sundávat).