Jídelní židlička. Jakou doporučujete?

mami29
8. lis 2011

A kdy jste zacali pouzivat? Premyslim ze koupim k Vanocum ale Vasikovi budou teprve 4mesice.

lucy222
8. lis 2011

Takove tema i otazku uz tu je 😉 pokud chces koupit zidlicku uz takhle brzy-ven urcite polohovaci. My mame Chico Polly a je moc fajn 😵
malou krmime v zidlicce tusim od 5.mesice 😉
preji dobry vyber. 🙂

zelivka
8. lis 2011

Ahoj, já mám starší verzi této, dá se připevnit na jakoukoliv židli,nezabírá místo jako ty samostatně stojící, dítě v ní může být díky polohování skoro od malička a je omyvatelná http://www.sweetbaby.cz/detail.php?zbozi=2807491 🙂 Nemůžu si ji vynachválit 😉

hojda
8. lis 2011

Jen pozor u té Chico Polly byl s ní nějaký problém v testech - myslím, že stabilita nebo co....My měli tu obyč z Ikee, ale ta je opavdu až pro sedící děti, byla fajn, že člověk nemusel vymývat to jídlo, z různých záhybů 😝

zanet2009
8. lis 2011

Plastovou z Ikee, super, skladná a dá se i převážet-mytí taky super.

mosvo
8. lis 2011

rozhodně http://www.babypark.cz/stokke-tripp-trapp-babyset používáme ji od 6. měsíce doteď - malý je 2,5 roku. Postupně jsme jen oddělali hrazdičku a kšíry... Dá se dobře přizpůsobit velikosti dítěte, vzhledem k tomu, že je dřevěná, tak se dobře čistí.

arianka
9. lis 2011

Máme židličky od Chicco Poly Safari a max spokojenost, je polohovatelná a vydrží dlouho, krmíme v ní od 5 a půl měsíců, skladná, lehká, omyvatelná, 2 potahy, jeden pro malé děti a pokračující potah pro větší 😉

jankadudova
9. lis 2011

Chicco Polly🙂 je stabilni, stejne bys nemela dite nechavat bez dozoru, takze s tim bych si starost nedelala. Ikea je super, ale pro starsi, zcela sedici dite. Mladsi potrebuje polohovaci.

sova33
9. lis 2011

Babypoint Fabula - malého v ní krmím od 6 měsíců (sám sedí až od 8), je polohovatelná, má i vložku pro menší děti.

elana
9. lis 2011

my budem kupovat tuhle: http://www.mamitati.cz/produkty-307/&men1=309/j... , mám ji ozkoušenou od rodičů, kde na ní už baští synovec, který sedí a je fajn, stabilní a dobře omyvatelná. Navíc, když mimčo odroste, tak se dá rozložit na samostatnou židličku a stoleček, takže je to fajn, třeba na kreslení nebo i na to jídlo, než doroste k normálnímu stolu, ale už chce jíst jako "velký" 🙂

coxa
9. lis 2011

Máme Babypoint Fabula už pro druhého prcka a nemá chybu. 😵

zandanem
9. lis 2011

fisher price, postrování je omyvatelné textilní, pratelná, tudíž se netrhá jako pvc a nestudí a v létě nelepí a nepotí.... je polohovatelná, píšou od 0m ale já bych volila od 2-3 měséců... my jsme max spokojeni ... nafocenou ji mám v albu...a ted je i v akci v tescu 🙂
jinak at vybereš jakoukoliv je to jedno, dnes jsou na trhu kvalitní židle... jen ta obyč z ikee- je fajn ale dcera z ní umí vylézt a tak je pro nás nebezpečná, z te FP nevyleze, nejde to... přeji klidné rozhodování 🙂

jenniffer
9. lis 2011

My máme Peg Pérego Prima Pappa Diner. Používali jsme od 6 m ca. do 2 let. Dopadla dobře v D-testu a nám plně vyhovovala. 😉

medvidek
9. lis 2011

My máme Chicco Polly. Koupili jsme ji dceři a teď v ní je i syn. Má svoje plusy i mínusy. Plusy: Je stabilní, omyvatelná, hezky barebná, má i odkládací plochy. Je polohovatelná i nastavitelná výškově. Mínusy: Jak píše zandanem, je z polstrovaného PVC a už jí máme potrhanou a syn se v ní neskutečně potí. Na dovolené nebo návštěvy u příbuzných máme rozkládací z Ikey.