• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jídelní židlička. Máte tip na nějakou stabilní?

17. ledna 2008 
Ahoj holky,
doteď jsme krmili normálně v polohovacím lehátku na stole, jenže dítko už si tam začíná stoupat a já se bojím, že se převrátí i s lehátkem :unamused: .
Nemáte typ na nějakou stabilní židličku - koukala jsem na mimibazar a tam je jich nepřeberné množství...
Díky...
16. led 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tiki,

my máme tuhle, je dřevěná a perfektní, je rostoucí s dítětem :wink: sice se nedá rozložit na stoleček a židličku, ale slouží i jako velká židle ke kterémukoli stolu :wink: Tak dobrý výběr :wink:

http://www.detskyraj.cz/zbozi/3989-tiamo-zidle-mouse
16. led 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my koupili jídelní židličku i se stolečkem od Tonu. Je to ta stará klasická,ve které jsme vyrůstali skoro všichni. Je moc fajn a vyhovuje nám. Mě se moc nelíbí ty moderní, jsou plastové a občas v nějaký najdou ftaláty. Tahle je dřevěná a myslím i praktická. Ale určitě ty plastový neodsuzuju.
Taky koukni dál, holky tady tohle téma už řešily.
16. led 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No, my mame u babicky takovou drevenou, ktera ma mezi nozickama pas, aby ditko nepropadlo, jenze Zdisa je desnej strizlik, takze udela sup, presune nozicku do vedlejsiho otvoru a kdyby ji clovek nechytil, je pod stolem :unamused:
16. led 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiki, mrkni na diskuzi o jídelních židličkách, co už tu je, jsou tam odkazy i na další diskuze o tomto tématu :wink:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=43760&vGroupOffset=120
16. led 2008 ve 21:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, diky moc, mrknu...
16. led 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele oni by asi meli mit operku pod nohama, ale švagrová řikala, že si pak dcerka porad stoupala a blbla, tak se jim nejlip osvedcila obyš z ikea
16. led 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mame židličku z Ikei je super
17. led 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek