Jídelní židlička/nástavec Fischer Price, máte zkušenost?

hanulkaha
18. srp 2017

Ahoj holky,
máme 3 a půl měsíčního cvrčka, který je kojený + příkrmy UM.
Chtěla bych mu pomaličku zkoušet dávat zeleninku atd a řeším, do čeho takto malého špunta posadit, když ještě sám nesedí a ani by ještě neměl. Zároveň řeším i otázku místa, abychom o klasickou jídelní židličku neustále někde nezakopávali.
Jaký máte názor a nejlépe vlastní zkušenost s touto? Líbí se mi, že je už pro malá mimča od 3. měsíců, je přenosná a dá se později upevnit na klasickou židli ke stolu, to mi přijde i lepší z hlediska stability oproti klasickým židličkám na těch tenkých nožkách.
Děkuji moc! 😀

hope09
18. srp 2017

Ahoj, židličku neznám, je moc pěkná. Máš zjištěno, jak přesně ji přiděláš na židli, aby v ní mohli být nesedící dítě? Podle mě ti tam bude vadit opěradlo židle (pro nesedící je určitě potřeba opěradlo tě židličky hodně sklopit), tak jen abys pak nebyla zklamaná 🙂 Hodně krmí i v takovém tom lehátku, to tolik místa nezabere. Nebo v autosedačce.

hanulkaha
autor
18. srp 2017

@hope09 Zjisteno to nemam, ale pocit s tim, ze se bude urcite naklapet, na zidli se upevnuje popruhy okolo operadla, tak bud ji dat jakoby sikmo a nebo proste postavit na stul 😉
Kazdoadne diky za postreh, to by me treba vubec nenapadlo 🙂