Jídelní židlička Peg Pérego prima pappa

luj89
18. říj 2017

Ahoj, zvazuju nakup teto zidlicky (nebo Chicco magic) a zajimaly by me vase zkusenosti... Hlavne me zajima, jestli detem nevadil ten plastovy klinek mezi nozkama (nejde oddelat?) A jestli pro ne pozdeji nebyla moc vysoko ta podnozka. jestli jsem to dobre pochopila, tak nejde polohovat niz-vys, ale jen otacet na kloubu dozadu - dopredu.
Dekuji

luj89
autor
18. říj 2017

@luj89 vážně žádné zkušenosti?

alena2109
18. říj 2017

Ahoj, máme sedačku Peg Perego a jsme moc spokojení. Malý v ní byl od 3 měsíců v pololehu, teď už je mu 13M a sedí v ní pořád. Je krásně mekká a dobře se udržuje. Na stolečku má ještě jeden jakoby tác, který se jen nacvakne, takže když je ušpinění od jídla, tak ho prostě seberu i s talířem a zůstane čistý prostor a malý se v tom nemáchá 🙂 Klínek vůbec nevadí, to myslím mají všechny sedačky? Podnožka jde dát normálně dolů.

cartney
18. říj 2017

taky máme peg perego a je super, klínek nevadí, ta podnožka polohovatelná je. Hlavně je celá omyvatelná a to je k nezaplacení.

pucmelinka
18. říj 2017

Zkus se jeste mrknout na Hauck,tu jsem kupovala ja,pac malej jeste nesedi,ale v naruci ho nenakrmim a vajicko by bylo jako prase...

mizzi4
18. říj 2017

Taky máme PP a jsem naprosto spokojená. S tím klínkem uprostřed není vůbec žádný problém, vejde se tam i starší syn a to mu jsou více jak 2 roky,ale tělesnou konstituci má jako triletak😁

luj89
autor
18. říj 2017

Holky, dekuju moc za odpovědi, asi do toho taky pujdu 🙂. Jen me ted zarazilo, ze v cene neni ta polstrovana vlozka... Dokupovala jste ji nektera z vas?

alena2109
19. říj 2017

@luj89 učitě ne, koupila jsem ji celou 🙂

luj89
autor
19. říj 2017

@alena2109 jakoze i s tou vlozkou?
Tak me napada... Jaky je vlastne rozdil mezi temi 0+ a 6+, kdyz dnes uz jsou skoro vsechny polohovaci temer do lehu?

alena2109
19. říj 2017

Máme tuto, ale rok výroby 2016 a to se ještě žádné speciální vložky neprodávaly, nebo o nich nevím 🙂 https://www.malvik.cz/Vse-ke-krmeni/Jidelni-zid...

alena2109
19. říj 2017

Každopádně syn byl v sedačce od třech měsíců a žádnou další vložku jsem nekupovala a jaký je rodíl 0+ a 6+ netuším 🙂 Asi půjde více do lehu?

whitechocolate
19. říj 2017

Měli jsme do 3,5 let a maximální spokojenost, určitě doporučuju.

luj89
autor
19. říj 2017

@alena2109 tohle je ta vlozka https://www.malvik.cz/Vse-ke-krmeni/Jidelni-zid... prijde mi hrozne predrazena a vzhledem k cene zidlicky by uz mohla byt soucasti zakladni vybavy.. tak snad nebude potreba 🙂

luj89
autor
20. říj 2017

Jeste se zeptam... Mate tu zidlicku z eko kuze nebo ne? Netrha se jako treba u Chicca?

michaelazz
20. říj 2017

Nám klínek mezi nožkama vadil, kvůli látkovým plenám, které používáme. Museli jsme jí vrátit. Jinak super, perfektní praktická židlička.

luj89
autor
20. říj 2017

@michaelazz vazne? :-\ Dcerka ma taky latkovky... Muzu se zeptat, jakou jste nakonec vybrali?

michaelazz
20. říj 2017

Obyčejnou od IKEI. Cca za 500,- co si pamatuju. Tu máme dodnes a jsme spokojení i s látkovkama.