Jídelní židlička Peg Perego Siesta nebo Inglesina Zuma?

amandab
19. říj 2013

Prosím poradíte, která je lepší? A zkušenosti maminek keré je mají doma, jestli je na nich něco, co Vám vadí?Děkuji

kakousek
4. lis 2014

@amandab Hezký večer, chtěla bych se Vás zeptat, zda jste nakonec koupila židličku Peg Perego siesta? Chceme ji pořídit, ale nikde ji nemají na ukázku, proto mě zajímá Váš názor na tuhle židli, pokud ji máte.Děkuji 🙂

amandab
autor
5. lis 2014

@kakousek Dobrý den, židličce není co vytknout, je komfortní jak pro malého, tak nádherná v interiéru 🙂

kakousek
18. lis 2014

@amandab pekny vecer.Tak zidlicku uz mame doma. Je perfektni, dobre se s ni manipuluje, ale mam strach, aby se mi do ni malý vešel, az bude mit 15 kg, prijde mi, ze ten trn mezi nozickama ubira trosku misto. Nebo se mi to jen zda a mista je dostatek? Jakou mate zkusenost, diky 🙂

amandab
autor
18. lis 2014

@kakousek Me mala neprijde,Jachym je docela kus chlapa a je mu super,i kdyz teda 15kg nema ani nahodou.Co vim,tak mala mela 15kg ve 3letech a to uz se tam asi opravdu nevejde a hlavne to je tak do cca dvou let.Ja uz nyni prave resim problem,ze maly v ni nechce byt,chce sedet s nami u stolu na normalni zidli,takze budu asi prodavat a porizovat smart podsedak.Tyhle zidlicky jsou jen na omezenou dobu ☹ ,nez si ty nasi ulicnici v ni zacnou pripadat jak prtata a zacnou si hrat na velky 🙂

petulak88
28. pro 2014

@amandab nemate nahodou zidlicku na prodej

diieee
16. bře 2016

Take shanim,kdyby mel nekdo na prodej☺