Jídelní židlička z hlediska bezpečnosti. Poraďte

neeve
25. únor 2008

Jakou máte židličku? Líbí se mi ta od Scarllet - kombi, ze které pak jde udělat stoleček na kreslení apod., ale dočetla jsem se, že není příliš bezpečná, že bez dozoru z ní může dítko velmi lehce vylézt. Existuje vůbec nějaká, která má bezpečností upínací pásy, nejlépe pětibodové a zároveň se dá potom využít jako nízký stolek na hraní? Zajímají mě i Vaše typy na jídelní židličku, kterou máte, jak jste s ní spokojení, co je důležité apod...
Děkujůůů 😵

karotky
25. únor 2008

My máme 50let starou a zrenovovanou.Spokojenost je 100%ní. 😵
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

kristi
25. únor 2008

mame Ikeovou, spokojenost ve vsem

karotky
25. únor 2008

A tady jsem v jednom albíku našla novou,tak autorce písni do IP:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

adris69
25. únor 2008

taky Ikea 😉 ,v testech vychází max.snad vždy na 2.místě,ale my pořídili díky tomu,že není náročná tolik na místo,jinou bychom sem asi těžko nastěhovali 😝

majka07
25. únor 2008

taky máme Ikeu, spokojenost též ve všem.

neeve
autor
25. únor 2008

A tu z Ikey myslíte tu uplně obyč plastovou bílou?

kristi
25. únor 2008

no jasne, jako fakt ti bude stacit, pasy ma sice jen dvoubodovy, ale jinak je super....

majka07
25. únor 2008

já tedy jo:o) používáme ji stejně jen na jídlo. Máme ji od kolegy z práce po dvou dětech a stále super

neeve
autor
25. únor 2008

aha, tak to já jsem v ní už krmila v herně po plavání, mají jí tam a tam pásy nebyly 😲 tak to asi někdo urval nebo co... je to možný? nebo jsem je přehlídla? 😀
já jsem chtěla právě tuhle, ale zmátlo mě co tam pod tím píšou no... http://www.detskydum.cz/detail/scarlett-zidle-d...

majka07
25. únor 2008

Jestli tam jsou pásy to nevím, my ju dostaly aj se polstrováním, pásy jsme zatím nepoužili. Původně jsme chtěli jídelní židlu taky se stolečkem, ta stála přes dva tisíce, ale pak jsme to ještě probraly a stejně jsme říkaly, že malý stoleček chceme jiný, takže obyčejná postačí:o) Tady pultík pak dáme pryč až tedy bude jíst sama a dáme ji ke stolu. Tak jsme to pak moc neřešili.

kristi
25. únor 2008

mozny to je, ty pasy se daji vyndat...my je napr. vubec nepouzivame, zidle je tak dobra, ze si proste z ni nejde vylezt, takze pohoda. A verim,ze se da fakt investovat do mnohem zajimavejsich veci...

co vim, tak v nekterych zidlickach se muze dite preklopit na stranu, v nekterych decka nechteji sedet, nektery jsou maly atd....

linda02
25. únor 2008

máme Ikeu, spokojenost též ve všem 🙂 🙂 🙂

adris69
25. únor 2008

jj,pásy tam jsou,ale fakt asi na nic,my dokonce vzali i tu nafukovaci výplň dovnitř,ale taky asi k ničemu,sotva ho tam nasunu a to je docela hubenej,jsem myslela aspoň než bude sám sedět 😉
je fakt,že na ty dřevěné přestavovací dost nadávaj díky ubezpečení,tahle je jen taková obyč,ale bezpečná 😅

tlapicka
25. únor 2008

my mame pidi cestovni, kam se mimi zapne, takze nezdrhne a pritom ma pultik... za nic na svete bych nemenila

tlapicka
25. únor 2008

jo a je to jane move a mam to v albu hardwer

ivca_dol
25. lis 2014

Dobrý den, píše se zde o bezpečnostních testech židliček. Kde jsou prosím nějaké takové testy k dispozici? Děkuji.