Jsou potřeba kolečka u jídelní židličky?

vali1
8. lis 2015

Využíváte kolečka u jídelní židličky, popř. když je nemáte chybí vám? díky

tulikiss
8. lis 2015

@vali1 kolecka nemame a nejsou vubec potreba

buldrik
8. lis 2015

Nemam, nechybi

vali1
autor
8. lis 2015

víte prosím váhu vaší židličky ?

verdos
8. lis 2015

My nemáme, máme ale Jitro. K té snad ani kolečka nejsou (asi by chtělo specifikovat, jaká konkrétně jídelní židlička vás zajímá - je jich hodně druhů). Máme vinylovou podlahu. Normálně šoupeme (děti nebo i já s dítětem na tom).

vali1
autor
8. lis 2015

http://www.pinkorblue.cz/joie-jidelni-zidlicka-...

@verdos
má ale 10 kg, některé jsou i o polovičku lehčí...

pafca4
8. lis 2015

my nemáme,ale brala bych je. Máme podlahu,co je docela náhlá na poškrabání,takže s malým sedícím v židličce nemůžu šoupat ☹

verdos
8. lis 2015

@pafca4 Tak Jitro má tzv "botičky" a ty máme ještě podlepené filcem, pro jistotu, takže to nemá tu podlahu jak poškrábat... Takže je to spíše o tom, jak vypadá židlička dole, u podlahy...

pabka
8. lis 2015

My nemáme a pro me je to problém. Malá uz leze do židle sama a je těžké ji soupat, treba prisunout apod. Nebo když ji chci někam posunout, zasunout, vytvořit pod ní. Podruhé bych určitě chtěla židli s kolečky.

verdos
8. lis 2015

@vali1 Naše má cca 7 kg ( http://jidelni-zidlicky.heureka.cz/rostouci-det... ). Sedí na tom i čtyřleťák a taky chce vždycky šoupnout... Takže dohromady s ním je to určitě přes 20 kilo, to co šoupu. Ale jak jsem reagovala na @pafca4 - asi je to dost o tom spodku, jak vypadá, jak dobře se to bude šoupat a jestli to nebude odírat podlahu.

pavly
8. lis 2015

Mám jídelní židličku se 4 kolečky-využívám maximálně. Od 4 měs. jsem tam děti dávala -"do lehu", hrazdičku nad ně a já měla chvíli volné ruce-na vaření, vykoupání......
Pak normálně při jídle-jezdím s ní,kam potřebuji. Buď jíme klasicky u jídelního stolu nebo když sedíme v obýváku a chce jíst i dítě-tak židličku odvezu a dítě jí tam-na svém místě.....
Pokud bych měla židličku jen u jídelního stolu, chtěla bych kolečka stejně. Máme pro malého podsedák ke stolu a štve mě,že židli musím takto nadzvedávat nebo šoupat po zemi,abych ho zasunula..... Pominu-li podlahu, nebaví mě to :-/

verkaunka
9. lis 2015

Ahoj, také máme kolečka a jsme za ně ráda, jak děcko roste, tak je jednodušší manipulace, když v ní sedí...

slunicko01
9. lis 2015

Mám a hodí se... Když nebudeš mít, tak se s tím asi poperes, ale když bys měla určitě využijes..

mandihan
16. lis 2017

Trochu obnovuji diskuzi. @pavly jakou mas prosim sedacku?
Hledam nejakou plastovou polohovatelnou se 4kolecky a vsechny nove co jsem nasla delaji jen se 2mi?!?
Nevite nahodou nekdo, ktere maji 4 kolecka?

psya
16. lis 2017

Hauck ma zadny, kdyz se dite odstrci od stolu, popojede to a neprrvrati se, jsou jakoby bezpecnostni mechanismus, ne na popojíždění

psya
16. lis 2017

Oprava zadní ;)