Jste spokojené s kelímky od Aventu? Avent Via

roniinka
18. únor 2011

Maminky jak jste spokojené s kelímky od aventu??

lidiab
18. únor 2011

Ja jsem zatim spokojena...pouzivam je zatim jen tri tydny 🙂

helulela
18. únor 2011

já moc, mrazím v nich doteď, vypadají pořád jako nové. Používala jsem i skleničky od přesnídávek, ale kelímky jsou šikovnější - širokým vrškem se do nich jídlo líp nandává, dobře se myjí a víčko hezky těsní.

radka.m.
18. únor 2011

ahoj,velká spokojenost,mám je už přes tři roky,používala jsem je nejdříve na odsáté mléko,později i na jídlo-příkrmy a slouží mi fakt doted,ani jeden se mi nerozbil,nepraskl,prostě úplně v pohodě,sice tehdy jeden stál myslím kolem 50kč,ale storát se mi to vrátilo,žádné skleničky,nebo mističky apd. mi nevyhovovaly tak,jako tyto kelímky,doporučuji! 😉

daee
19. únor 2011

já jsme s nimi spokojená maximálně....vydrží, pořád vypadají jako nové, jsou vážně praktické. Mám jak menší, tak větší velikost....nic jiného na uchovávání jídla pro malého vlastně nepoužívám.

takyja
19. únor 2011

Já taky hlásím spokojenost. Jen bohužel některé příkrmy kelímky lehce zabarví (mrkve, červená řepa, ...) - jarem to nejde, ale ale myčka tomu veeelmi pomůže.

pampalini
19. únor 2011

Taky musím jen doporučit máme je od narození, nejprve na mm a pak vlastně úplně na všechno 😀 , používám je denně a jsou perfektní. Na cesty i na doma. Mám sadu 10+10 malé a velké.....neměnila bych. 😉

paffi
30. bře 2013

taky jsem moc spokojená! Používám je na příkrmy a mají bezva velikost. Taky se skvěle skladují, pokud v nich zrovna nic nemám - naskládáš do sebe a zaberou fakt minimum místa. Jo a netečou 😉

maciik
30. bře 2013

taky jsem spokojená 🙂

andelka
30. bře 2013

moc. Mám 2ks těch 180ml a používám je dlouho. Jsou super.

zazana81
30. bře 2013

Jasně, skvělá věc a mají praktické využití i v době, kdy dítě už dávno není mimino - na křupky, piškoty, do mrazáku na bylinky ..

ange_de_la_morte
30. bře 2013

mám zatím jen jeden co jsem dostala w porodnici, ale je super, zatím wyužíwám na mateřské mlíko společně se zamrazowacíma sáčkama, ale jak začneme dáwat příkrmy ( chci wařit) určitě koupím celou tu sadu, možná i dwě, to uwidíme , a omlouwám se za dwojité ,,w,, nefunguje mi jednoduché

zuzanait
3. dub 2013

ja jsem spokojená maximálně už bych je nedala ! určitě se vyplatí je koupit 😉

tomate
4. dub 2013

Já si ty kelímky nemůžu vynachválit 😎 Sice jsou drahý, ale opravdu bezva. Dřív jsem zamrazovala příkrmy do skleniček od přesnídávek a nedá se to srovnat. Kelímky se krásně plní, mají stupnici v ml, jdou popisovat obyčejnou tužkou. Víčko na závit krásně těsní, i při přenášení v tašce se opravdu nic nevylije. Prázdné se naskládají do sebe a zaberou minimum místa, ne jak 20 skleniček 😵 Využitelné jsou opravdu na všechno (příkrm, umělé mléko, kaše, sušenky…), určitě pro ně najdu uplatnění i až děti vyrostou.

mamucha2
1. kvě 2013

Kelímky jsou bezvadný ... neměnila bych a jsem ráda, že je máme. Jsme maximálně spokojený a souhlasím s tomate 😀

jenny.kay
1. kvě 2013

Perfektní, věřím, že mi vydrží i pro druhého sviště. Na zamražování, skladování dudlíků, umělého mléka, přípravu kaše...prostě u nás denodenně v provozu.

antarres
1. kvě 2013

Zamražuji, míchám v něm kaši a i skladuji třeba nakrájené jablko když jdeme ven, víčka jsou super....Jsem max. spokojená. Určitě se budou hdit i déle. 🙂

karrison
1. kvě 2013

jsou super..jen doporucuji koupit rovnou ty vetsi

topkat
7. črc 2013

Já si je tedy nemohu vynachválit 🙂. Používám je neustále, do ledničky, do mrazáku a i na cesty na ovoce či sušenky. Dřív jsem do nich dávala i sušené mlíčko. Skvělé je šroubovací víčko, které zajistí, že vše zůstane uvnitř 🙂. A když jsou prázdné tak nezaberou moc místa, u nás ale nejsou prázdné téměř nikdy 🙂. Jsou sice dražší, ale ta investice se vyplatí. Jsou kvalitní a myslím, že je budu ještě dlouho používat 🙂. Doporučuji 🙂.

katerinaslad
16. črc 2013

Via pohárky od Avent jsou už nedílnou součástí naší domácnosti ne jen že se potraviny v pohárcích dají uskladnit potraviny v lednici ale i mrazáku .velké plus je že se dá na pohárky napsat co v pohárcích uchováváte a mužete připsat i datum kdy jste potravinu mrazili nebo dali do lednice..Maji využití i na piškotky nebo křupky.Velice se mi libí že všechny pohárku zapadají do sebe takže při uskladněni v lednici jej mužete naskládat na sebe a nepřevrhnou se.Velice mě překvapil uzávěr na pohárcích cvaknout a zašroubit máte jistotu že vám tekuté příkrmy nevytečou 🙂Tento produkt mužu všem jen doporučit i cena je dostupná a odpovídá kvalitě výrobku jsem velice spokojená ..... 🙂 😉 🙂 😉

evulepe
7. dub 2016

Staré kelímky se závitem uvnitř kelímku byly senzační, jenže...

Avent bohužel vytvořil nové kelímky, které mají nyní závit zvenku.
Na příkrmy fajn, na mlíčko už bohužel ne. Důvod? Kelímky jsou natolik měkké, že když je závit zvenku a víčko se tak neopírá do stěn, stačí i menší tlak na stěnu, aby kelímek tekl. Ze stejného důvodu je naprosto nepoužitelný i nový adaptér na okamžité krmení. ☹
Závit zvenčí má jedinou výhodu, není upatlaný, když potřebujete zavřít nedojedený obsah kelímku.

Dost mě to mrzí a celkem doufám, že se Avent vrátí ke starému osvědčenému principu a na mléko opět začne dělat starou verzi. Na příkrmy, ať klidně dělají zvlášť tu verzi novou.

mirabela
6. zář 2016

Za mě velká spokojenost, doporučuji.