Jste spokojeni s filtrační konvicí?

schnek
28. led 2013

Ahoj,
uvažuji o koupi filtrační konvice a ráda bych se zeptala na zkušenosti - máte? jste spokojeni? a jakou zančku? příp. co by měla splňovat?
Díky 🙂

liz_lemon
28. led 2013

@schnek mame Britu skoro 3 roky, maximalna spokojnost, lebo nasa voda z vodovodu strasne pachne od chloru, a po prefiltrovani, je perfektna

misza1
28. led 2013

@schnek ahoj, ja mam doma Britu, presny model nevim, ale jsem nad miru spokojena. ted co jsem tehu mam strasne citlive chutove bunky a zacala mi kohoutkova smrdet asi chlorem. jak se to prefiltruje tak chutna paradne;)

veruska007
29. led 2013

K Vánocím jsme dostali Hyundai a super. Jsem teď těhu, normálně jsem vodu vůbec nemohla pít, protože mi z ní bylo špatně a ta přefiltrovaná mi nevadí. A je to hodně poznat u dětí, mladší bude mít 1,5 roku, vypil denně hrnek vody, teď vypije 4. Starší pije taky mnohem víc, ale u něj je možné, že chce "tu vodu z konvice". U kamarádky byl větší rozdíl v chuti, u nás je obrovský rozdíl ve vůni. Akorát ty náplně stojí skoro tolik, co konvice v akci 😉

slavia12
29. led 2013

my mame BRITU s naplnami MAXTRA, sme velmi spokojni, používame ju uplne na všetko (pitie, varenie aj na pripravu teplych napojov) - v rychlovarnej kanvici sa netvori kamen (mame velmi tvrdu vodu 🙂)

vierka0
29. led 2013

my mame tiez britu, super vec, konecne nemam vsetko od vodneho kamena, cistu vodu pijem z vodovodu, ale na caj, kavu len filtrovanu

floress
29. led 2013

Máme Britu už asi 6let. Jsme maximalne spokojeni. vychytáme vždy filtry v akci a kdyz to rozpocitas na cen litru... nemi co resit. pijeme porad. Davam ji i do zehlicky - misto destilky. Nekdo dava i do rychlovarky a zbavi se vodniho kamene.
Moji znacku taky nevim, asi bude starsi model, ale pasuji fitry Maxtra. A konecne netaháme ty balíky pet lahví!!!!!!!!!!!! 😉 😉