K čemu je savička od MAM, která neteče?

pavlise
22. lis 2013

Ahoj maminky, potřebovala bych poradit ohledně savičky MAM vel. 3, která nekape. Sešly se nám doma dvě savičky od MAM vel. 3 - první normálně teče (je na ní vyznačena číslice 3). Druhá ale neteče - je na ní taky vyznačena číslice 3 ale vedle toho i přeškrtnutá kapka, tak nechápeme, co s tím. K čemu tedy ta druhá savička je? Nebo ji máme normálně propíchnout? Na webových stránkách MAM se mi rozdíl v těch dvou savičkách nepodařilo zjistit... Díky.

laska.nezna.hranic
22. lis 2013

jedna nejspíš teče samovolně, druhá jen při sání. pochybuji, že se v dnešní době ještě vyrábí savičky, které by byly použitelné jen majitelům špendlíků 😅 klidně ji propíchni, ale znehodnotíš ji.

ann_87
22. lis 2013

Já blbec tu netekoucí trojku koupila a řeknu Ti na co je - naprosto na ho***! Jako já ji zkoušela i prostříhnout, ale prostě z ní neteče nic. Vyhodila jsem ji, škoda peněz...

amabilis
22. lis 2013

Je k tomu, aby se obsah láhve samovolně nevylil. Na tomhle principu funguje většina netekoucích hrnečků apod. Nebýt toho, tak s tím moje děti nemohly spát v postýlkách 🙂

lucijenda
22. lis 2013

Ano jak říká amabilis, prostě aby lahvička netekla. MAM savičky byly dřív trošku jinak značené - 1,2,3 atd a pak právě ta speciální netekoucí označená X od 6.měsíce, ale ta už není a netekoucí udělali tu trojku.

misabells
24. črc 2014

Delate si srandu? Ja tu netekouci savicku shanim jak pominuta. Neexistuje lepsi. Malej ma cas to v klidu prodychat a ani jednou se mi nestalo, aby mi pak ublinkl.

mantaray
24. črc 2014

@misabells zrovna dnes jsem ji koupila v DM (poslední 🙂 )

prcek1987
16. pro 2014

Netekoucí savička od MAM je nejlepší jaká může být 🙂 sháním ji už víc jak měsíc, ale u nás neni k sehnání :( když dítě saje, tak se savička sama roztahuje a mimi si vezme jak a kolik potřebuje. Měli jsme klasickou trojku, ale mlíčko teklo moc rychle a malý to nestíhal polykat :( Navíc s tou netekoucí si lahvičku drží sám a není celý mohrý

marlett
18. bře 2017

Obnovuji diskuzi,mám savicku pouze s přeškrtnutou kapickou (viz.foto),potřebovala bych ji sehnat a vůbec nevím kde,nikde už jsem takto značenou s. neviděla :/

tereza3900
14. zář 2017

Ahoj,sice pozdě ,ale já ji koupila normálně v DM 🙂