Kojenecké lahvičky. Musí mít stejné značky?

alterna
11. bře 2008

ahojky, chci se Vás optat. Koupila sjem lahvičku avent, ale tu na půlroční mimčo. Ted chci koupit ještě novorozeneckou. Musím kupovat stejnou značku. Chtěla jsem koupit v dm drogerce, ale bojím se aby pak mimču ta jiná nevadila.
Třeba budu kojit, ale radši ji chi mít doma. díky 😉

aponchie
11. bře 2008

to je tezko rict ja myslim,ze to neni ani tak v lahvicce jak v dudliku 😉 ale mela sem Avent a byla jsem spokojena.I jine jsem mela obycejne na cesty a tak a podle me jsou stejne ty plastove vsecky zadnej markantni rozdil v tech znackach neni akorat cena..

kejka
11. bře 2008

Měli jsme normální obyčejný plastový flaštičky.Ty drahé jsou akorát ,že mají značku.Rozdíl v nich není žádný.
Dudlíky jsou podle měsíců. 😉 a materiálu. 😉 Takže bych spíš ozkoušela,který dudlík pak bude mít mimčo radši.....

janickabez
11. bře 2008

Já jsem vyzkoušela Avent, Mam, a obyč, a obyčejnější než obyč.... 😀 Avent, Mam jsou antikolikové a jsou super, jen se mi svojí velikostí nevejdou do ohřívče a tak tak je narvu do sterilizátoru 😎 , při výběru je docela dobré na to myslet, no možná u příštího mimi 😀
jinak mám obyč babynova(myslím) ty jsou taky OK mají taky antikolikovej závit,tj. bublinky vzduchu pěkně frčí pod víčkem a malá se u toho tak nenadře, no a pak mám uplně obyčejné a ty teda nemají antikolikový závit a u těch se malá teda nadře docela dost, takže používám jen láhve a dudliky a závity mám z jiných protože jsou kompatibilní.

co se týká dudlíků malá mi pije ze všech i na střídačku, nemá problém, zatím máme všechny od 0 měsíců, ted jsem koupila Aven +3m ale nějak to ještě nestíhá tahat a zaliká se při tom

frog
11. bře 2008

Já mám taky avent,kvůli tomu že jsem kombinovala kojení a příkrmování..Začínaly jsme na dudlíku 0+,pak 2 a teprve tedka v 6 mes. je schopna pít se 3 dírkama..je jedno jestli máš tu velkou lahvičku 260 nebo tu malou 125..záleží na dudlíčku..

janab78
12. bře 2008

Já mám NUK s antikolikovým závitem a jsme moooc spokojený. Lahvičky jsou navíc hezký s obrázkama. Mám taky jednu avent (používala jsem s odsávačkou) a malá to moc nemusela. Tak jsem jí radši mléko dávala jen do Nuku. Je tam dobrý ten otvor na vzduch.

ylona77
12. bře 2008

Já používám Avent a nemůžu si je vynachválit,0dudlík jsem používala do 5měsíců, dokud jsem kojila, super se vyplachují a můžeš do nich šáhnout i hadříkem, když Ti tam zaschne kašička a potřebuješ jí rychle mít čistou. Z normálních úzkých flašek jsem celá ohozená, když vytahuji štětičku.

berunda
12. bře 2008

holky děkuji za odpovědi a rady.
Já jsem si právě myslela aby nevadilko že budu používat různé značky flaštiček a dudlíku. jestli to mimču nebude vadit. díky pěkný den

berunda
12. bře 2008

holky děkuji předem za odpovědi a rady.
Já jsem si právě myslela aby nevadilko že budu používat různé značky flaštiček a dudlíku. jestli to mimču nebude vadit. díky pěkný den
Já jsem si koupila zatím asi 3 flaštičky nuk a aavent mám jednu. Nevadí to miminku? Nemůže si zvyknout na jednu značkua pak když mu dám jinou tak aby pilo?díky pěkný den

navi
12. bře 2008

berundo my máme flašky Nuk a FisherPrice, taky jsem měla obavy jestli mu to nebude vadit, protože dudlík vyžaduje jen od Nuku, ale jaký má cucek na flašce je mu jedno, hlavně že to teče 😀

sylvar
12. bře 2008

Já mám NUK, savička je supr s tím otvůrkem pro vzduch,Sofi z jiného pít nechce a navíc máme stále savičky ty nejmenší, z těch větších prostě nechce pít...dudlík máme avent taky ten nejmenší a je spokojená, nic většího nechce

llucinka
12. bře 2008

taky používám AVent, nejdříve novorozenecký, pak č. 2 a 3 máme asi dva měsíce, malej má ale 9 kilo. 😅 Do jiného bych nešla, kombinujeme kojení a flašku a jde nám to takhle super 😉

Ale věřím tomu, že i jiné lahvičky můžou být ok. Ale neumím si představit, že budu hledat ut pravou. Zkusila jsem proto hned VAnet, mnoho lilí si ho chválí, a jsme ok. 😉

frog
12. bře 2008

berunda...já mám tu avent a tedka jsem si koupila ještě jednu zn. Mam abych měla prostě dvě a myslela jsem jaká to bude pohůdka,ale malá tu jinou značku prostě nechce,cuká se,plive jí...má totiž jinej tvar dudlíku a v tom to je..

emamamamu
8. bře 2009

holky kdyz je to antikolikova savicka, tak je jedno, jestli Avent, neboTommee Tippee, nebo mam verit spis Avent?🙂

sonik05
8. bře 2009

barunda: já mám dva druhy - skleněné chicco s fyziologickou savičkou a tommee tippee, které mají také speciální savičku. Skleněné používám doma (pro časté vyvařování jsou vhodnější, z plastů se přeci jen může něco uvolňovat) a plastové jsem nosila s sebou, když jsem předpokládala, že budu muset malou nakrmit mimo domov. Nikdy neměla problémy s přechodem na jinou savičku. V tomto směru jsem bojovala jen s dudlíkem (šidítkem), jiný než ortodonický chicco odmítala a odmítá přijmout.

U chicco saviček bych vytkla jen to, že mají s jednou dírkou a pak rovou se třema. Když jsem ji malé v 8 měsících vyměnila, tak se mi málem utopila, než si na to zvykla. V tom je Tommee Tippee a Avent lepší, ty mají více variant, co se velikosti průtoku týče.