Kolik lahviček pro mimi mám pořídit? Jaké velikosti?

martulin
20. dub 2008

Ahojte maminy, mám dotaz ohledně lahviček pro mimi. Vůbec nevím kolik jich mám pořídit a v jakých velikostech. Taky nevím jestli plast nebo sklo. Kdo mi poradí?

ladek
20. dub 2008

Ja jsem si koupila jen jednu od Aventu 😀 Pouzivame ji az ted (bude nam rok) a to na caj 😉 Stale,ale kojim 😝

lenkazdenek
20. dub 2008

Já si koupila 4 se sterilizátorem s tím,že my to nakonec bude na nic,bohužel jsem moc dlouho nekojila a pak k těm 4 pořídila ještě 2 +y na čaj

marcim
20. dub 2008

Asi bych to neřešila,dokud nebude zbytí.Já mám jednu a zatím je na nic,protože stále kojím 🙂 .Předpokládám,že až začneme dávat příkrmy koupím rovnou tu s tím pítkem a na lahvičku ani pořádně nedojde.U staršího jsem nekojila a vše jsem si pořídila až aktualně s UM. 😉 Vždyť lékárny fungují dnes už i v so a ne 🙂 ,tak není problém.

ladek
20. dub 2008

Souhlasim s Tebou marcim 🙂

lenys
20. dub 2008

par jsem jich nakoupila, ale stejne jsme pouzivali jenom jednu od Aventu, a ta byla soucasti odsavacky....od 6.mesice pouzivame kouzelny hrnecek avent s pititkem...jinak kojime, ale zalezi jestli budes kojit a nebo davat UM......spoustu veci jsem nakoupila a pak zjistila, ze jich plno ani nevyuziju, takze bych nektere veci resila zabehu 😉 🙂

berynka
20. dub 2008

Já dopředu nekupovala žádné lahvičky... až časem, když to bylo potřeba 😉 . Jinak jsem taky pro zn. Avent. Suprově se nám osvědčili i ty kelímky, ve kterých se dá uchovávat MM. Já je třeba i teď používám a dávám do nich naší malé sušenky, když někam jedeme 🙂 .

aponchie
20. dub 2008

jedna od aventu

kajule
20. dub 2008

My mame taky od Aventu a naprosta spokojenost. 🙂 Akorat ten hrnicek je lepsi NUK. 😉

aponchie
20. dub 2008

asi jo pac ten avent kouzelny se u nas nikdy neujal 😒

petraluk
20. dub 2008

Já koupila 1 a 5 dostala 😀 Všechny jsou mi na prd, jelikož malej z toho neumí pít. Takže pro příště nekupuju žádnou, jedině kdybych nemohla kojit nebo byla prostě potřeba. To radši koupim 5 hrnečků, který se rozhodně užijou víc 🙂

zusma
20. dub 2008

Já mám 4 malé od Aventu a jeden velký od Aventu. Z těch malých pije moje odsáté mlíko a v některých malých i v tom velkém uchovávám MM v lednici. Ted na to napojím magic pítko a držák od aventu a zkusíme jakoby kouzelný hrneček.

martulin
autor
20. dub 2008

holky díkec za odpověď 🙂

magda27
Autor odpověď smazal
Zobraz
ene
20. dub 2008

Na co? 😅 Uplne zbytecne. Kdyz by si nemohla kojit, koupis v lekarne nebo i v obchodaku i v nedeli Avent 🙂 Stejne je to vzdycky zalezitost alespon dvou tri dnu, aby si zjistila, ze to FAKT nepujde, to je spoustu casu.. A pozdeji na caj je misto lahvicky stejne dobre pitko, dite se pak drive nauci pit ze sklenicky 🙂

skuli
20. dub 2008

My nekojíme asi měsíc.Flašku máme jednu a úplně obyčejnou z Tesca. 😝

med
21. dub 2008

Já mám od Aventu 2 ty nejmenší a jednu větší a úplně stačí. Tu větší skoro ani nepoužívám. Záleží na mimču, kolik bude pít...

lenkakr
21. dub 2008

já flašku vůbec nekupovala, začali jsme rovnou používat pítko

vosbarka
6. srp 2023

Jee všem děkuji za info,já pořídila z druhé ruky jednu myslím 160 ml a 250 ml, ale jsou skoro nové od Aventu s dvěma náhradními dudánky......uklidnili jste mě, vždycky se dají dokoupit a uvidíme dle situace (jak budeme kojit či ne)😍

krisstina93
6. srp 2023

Během kojení sem neměla žádnou, mala nic jiného nez prso nevzala. Po odstavu sem koupila 3 flašky na střídání, úplně obyc z dm, mají asi 250ml a savicky se daji dokoupit s různým průtokem. Zbytečné kupovat něco předem a ještě ve větším množství. U syna sem třeba vyzkoušela snad 10 typu láhví, než jednu konečně přijal, zbytek sem mohla vyhodit.