Kolik zaplatíte za dětský podsedák?

zuzankast.
20. čer 2012

Ahoj maminky, ráda bych se zeptala, kolik jste ochotny zaplatit za něco, co není nutnost, ale je pro pohodlí a určitě i radost dětí a to normální dětský podsedák např. na zahradní židličku. Viděla jsem je za 1300 na doma, zřejmě se specielní úpravou pro snadnější údržbu. Ale co obyč? Jaká může být jeho cena?

jarkalada
20. čer 2012

1300,- bych nedala ani za podsedák pro dospělého, ať si má úpravu jakou chce 😀
Tak do 200Kč bych dala já. Kolik ale stojí nějaký normální netuším 😎

katcha21
20. čer 2012

1300,- 😝 tak to bych teda nedala za podsedák na židličku 😀
Schválně jsem se koukla na podsedáky pro dospělé, kde se cena pohybuje od 25,- do cca700,- tak teda netuším co je zázračnýho na podsedáku za 1300,- 😉 a když vidím jak vypadá vložka v kočárku, tak bych za podsedák dala do 200,- 😉

anina32
20. čer 2012

Ve velkých obchodácích se dá koupit do stokoruny. Za 1300? To už je tepší koupit polstrovanou židličku 😀

evaviki
20. čer 2012

tak my mame babysmart za 1000Kc a super.. nesmyka sa, drzi vyborne a to nas maly lozi na tu zidli obcas dost divne 😀 Lahko sa umyva.. Takze asi zalezi na tom, aky podsedak, ale toto sa mi zdalo ako dobra investicia..

hojda
20. čer 2012

A není to tohle?

http://www.detskydum.cz/detail/babysmart-sedak-...

My ho tedy máme a je to věc k nezaplacení, nepadá ze židle, hezky se na tom sedí , bezproblémová údržba a myslím, že půjde i za dobrou cenu prodat.

modellook
17. srp 2013

Nebudete prosím sedák někdo prodávat? Nemůžu ho nikde sehnat :( díky