• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kšíry na jídelní židličku. Existuje něco takového?

22. dubna 2010 
Ahojky,potřebovala bych poradit,mám skoro roční dvojčátka a poslední dobou nevydrží sedět v krmící židli,kroutí se,holka z toho vylejzá a staví se,kluk začíná to samé a když máte ještě v ruce misku a lžičku................. :grinning: chtěla bych poradit zda něco takového existuje.Na netu jsem našla,jsou to vodící kšíry a jdou i na žiličky,ale otázkou je,jestli by šli na ty naše,jedny stojí 240kč :unamused: a já bych to potřebovala ve dvou.Máme ty klasické dřevěné,co se dají rozložit pak na stoleček s židličkou :slight_smile:
20. dub 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.babyshopstonozka.cz/bezpecnostni-pomucky/5930-ksiry-do-kocarku ja na nich malyho mela pripnutyho aby mi neutekl do ulice :wink: uz v nich nechce samo bejt ale byly fajn...
20. dub 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. dub 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Crca a koukala jsi na MMb Teda na Mini bazar? tam bys mohla koupit za pár korun :wink: myslím že do židličky není třeba nové :wink:
22. dub 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky díky
Beruška na ty jsem taky pak narazila :sweat_smile:
Brusinko na ještě jsem neměla moc času na to koukat,ale zkusím to,jen hlavně aby to šlo na ty židličky :wink: ,dneska už jsem je chtěla i svázat :grinning: :angry:
22. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty campol mam doma a ty by tam 100% sly... a podle me i ty druhy, je to stejnej princip, proste misto na kocarek to pripnes za sprusle zidlicky...
22. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek