Láhev Mam, savička neteče, přitom tam dírka je

vrtelka
11. srp 2013

Máme lahvičku Mam a maly má 5měsíců tak jsem mu koupila větčí savičku ve velikosti 3.Ale savička mu neteče přitom tam dírka je ,když jsem to zkoušela tak to teče,ale on dudlá a mléko furt neubyvá nevíte čím to může byt .Jestli je to na něj ještě velky,ale chudák tahá a flaška furt plná.

ivcacekb
11. srp 2013

@vrtelka mám lahvičky MAM pro novorozence(možná je jedna 2), když ji překlopím, kape z ní UM, četla jsem, že čím větší dítě, tím by mělo téct mlíka z lahvičky víc, tak je to divný, že mu to neteče 😕

speedygon
11. srp 2013

@vrtelka a jaké mlíko máte? Stačí, aby bylo hustší a savičkou s malým otvorem neproteče(je to např. BEBA Dobrou noc a asi i AR mlíka)

lusy1981
11. srp 2013

Může se stát, že je ucpaná savička od nedokonale rozpuštěného mléka. Párkrát se mi to taky stalo, pak jsem si na to dávala pozor a bylo to v pořádku. Chudák malej taky furt tahal jako o život a nic neteklo.

vrtelka
autor
12. srp 2013

Savička ucpaná není ,když to naklopím tak to kape a tím menším dudlíkem to v pohodě z papá jen z tím větším mu to neteče.Když to zkusím na ruku tak to teče.

evitaa
12. srp 2013

Jednoduchá pomoc - dávej mu menší savičku. Nic ve zlém, ale nechápu, jak některé ženy dělají ze všeho vědu 😒

llluckaaa
12. srp 2013

U nás se to párkrát stalo taky. Když byl větší průtok, tak se to dítěti nelíbilo a nechtělo tahat. Takže jsem musela dát zase savičku s menším průtokem a pak to šlo.

weriska0906
14. lis 2013

S tou savickou od MAM mame stejny problem. Kiupila jsem vetsi a netece mu to. Vypada jako by byla napraskla ale nevim prohlizela jsem ostatni savicky v krame, teda pokousela jsem se o to a vypadali ze jsou taky jakoby napraskly, asi je to schvalne.. nevim ale museli jsme zustat u tech malych savicek a to me moc netesi orotoze papa celkem malo a myslim si ze kdyby to teklo vic tak toho i vic spapa.☹

stepinka1
3. únor 2014

jjj

stepinka1
3. únor 2014

jde o to, že teď ty velikosti 3 začali dělat schválně netekoucí... mléko teče, ale musí víc zatáhnout. Má to být zlepšovák, aby tolik nehltali, ale tahle inovace nevyšla... Jiřík pije ještě ze " staré " trojky krásně. Z nové netekoucí mu to nejde ! Však je tam i nové označení... na staré trojce je jen číslo 3... na té nové je 3 a u toho přeškrtnutá kapka.. holt zlepšovák nevyšel a marně hledáme starou tekoucí trojku !

kamculenka
12. dub 2014

Tyjo a já se můžu namáhat, resp.malej, protože taky musí tahat a dudlá to i 10 minut a vytáhne sotva desítku. Když vrátím dvojku, tak saje jak drak... tož blbá inovace, co s tím, prostřihnout do křížku aspoň..? Mám 4 savičky, tak jako nevím, nebo zvětšit dírku ještě něčím?