Lahve Avent. Máte zkušenost?

pistalka.x
12. srp 2007

Ahoj holky, chci se poptat kdo mate jake zkusenosti s lahvema od Aventu. Ja na ne cetla samou chvalu, tak jsem je jeste pred porodem poridila pro pripad potreby a zrovna je jich treba protoze mam odrene bradavky tak odstrikavam odsavackou a chteli jsme krmit normalne flaskou moje mlicko ale prijdou mi uplne na prd. Kdyz jsem kojila tak to byla vzdycky kolem pul hodky i dyl. Kdyz jsem odsala moje mliko (80ml) a dala ji to z flasky tak to mela behem 10min v sobe a pak se mi akorat poblinkala. Taky jsme prisli na to ze se musi kontrolovat jak jsou utahnute. Jsou totiz dva zpusoby. Normalne utahnete vrch flasky s dudlikem, naklonite jako kdyz chcete zkusit teplotu mlika a ono to z toho srci jak kdyby tam byla dira jak po zlodejovi. Pak jsme to znova odsroubovali a znova utahli a uz to z toho akorat kapalo. Na to jak jsem na to cetla samou chvalu tak mi prijdou teda dost blbe jak tecou a kdyz se normalne utahnou ta se to pak jeste musi treba 3x odstroubovat a zatahnout a by to jenom kapalo a neteklo proudem.
Takze jake s tim mate zkusenosti? Je to jenom muj problem a nebo nas je vic? A nebo delam neco blbe...
Moc vsem dik za odpovedi!

schnek
5. zář 2007

Ahojky,
přišla jsem teď na jednu věc. Na lahve avent sednou široké savičky Nuby. Mají 3 ventilky na odsávání vzduchu a dělají se, co já vím na mlíčko, 3rychlostní a s křížkem = teče podle toho, jak mimi tahá. Tak třeba zkuste jenom vyměnit savičku, ať nevyhodíte zbytečně peníze za nové lahve. Já jsem s nimi moc spokojená 🙂

berynka
15. zář 2007

Ahoj, tak my asi koupili lahev Avent s dudlikem 3 v 1. Prodavačka nás poučila, že na dudánku jsou vyznačené po jeho obvodu tři čárky I, II, III, které znamenají, jak víc (nebo méně) z dírky mléko teče. Stačí jen lahev v ruce nastavit tak, aby ta příslušná čárka byla u miminka pod nosem. "I" znamená, že mu to při sání teče nejméně. Snad jsem to napsala srozumitelně 😅 .

iza
15. zář 2007

holky od kdy se moho dávat ty posunovací dudáky? taky je máme doma,ale někde jsem četlas, že se mají dávat až od 3.měsíce 😕

kajdzas
1. lis 2007

Holky já nemůžu najít číslo na tom dudlu 😎

schnek
1. lis 2007

máš to tam dole nad lemem 😉

luci81
16. srp 2011

Ahoj,na pítku pro větší děti od lahvičky Avent se mi dělají černé fleky 😝 ,přesto,že ji samozřejmě pravidelně myji a vyvářím stalo se Vám to taky,případně podařilo se to něčím vyčistit?

llllucka
17. srp 2011

@luci81:zkusilas kys.citronovou.Pak samozřejmě pořádně vyvařit.Ale pokud to nejde dolů,tak bych to vyhodila.

luci81
18. srp 2011

@llllucka no vida,to mě nenapadlo 😎 díky za radu.
Říkala jsem si,že to vyhodím,nevíte někdo,jestli na ty lahve pasují jiné dudlíky/pítka?Jinak nepročítala jsem celou diskusi-nemám na to čas-koukám,že se tu řeší protékání lahviček-mě teda neprotéká-je to teda síla,když si člověk vezme,kolik to stojí 😝 My jsme jí dostali,jinak bych jí neměla 😅

llllucka
18. srp 2011

@luci81:můžeš dokoupit jen samotné pítko od aventu.A zkusila bych se na to čištění zeptat i v obchodě-)

hojda
3. dub 2013

Já jsem se dneska tak vytočila s těma novýma lahvičkama, které mají ten těsnící kroužek! Vůbec mi to nevyhovuje, pořád hlídat, aby člověk kroužek nezapomněl. už se mi několikrát stalo, že jsem bafla lahvičku a savičku a kolečko zůstalo doma a pak je lahvička na nic protože teče! A dneska ráno jsem dělala mlíčko ještě po tmě a kolečko jsme tam samozřejmě nedala a vše mokré....mála, já i postel 😠 😠 😠 . Bych ćhtěla vidět toho, kdo to vymyslel a vylibych mu mlíko do postele 😠 😠 😠

cacenka_d
8. srp 2013

Holky aventacky, mam dotaz ty nove lahve myslim, ten uplne novy design co prisel po 20 letech, nevite jestli jsou tam stejny savicky? Akorat uklizim lahve po male co jsou v top stavu a resim to jestli je pak vubec sezenu, ty fakt schovavat nechci 🙂

cacenka_d
8. srp 2013

@cacenka_d fajn uz jsem si odpovedela 🙂 nejdou, ale jeste jsou tamty ve vyrobe no tak snad je nezrusi 🙂

cacenka_d
8. srp 2013

Tak a doplnujici info, primo vyjadreni aventu pro ty co to zajima, pojedou obe rady takze ufff nic nam nerusi 🙂

sarkaemail
10. srp 2013

Vyzdvihla bych tvar lahve, krásně se při krmení drží v ruce, dlouho uchovává teplotu mléka (s tím spojené, že se i déle ochlazuje mléko, pokud je hodně horké) super antikolikový systém, jen při krmení v noci – ucházející vzduch z lahvičky vydává hrozné a hlasité zvuky, syn, kterého dokrmuji u krmení většinou v noci spí a tento zvuk ho docela budí a je neklidný ☹ Lahev se krásně udržuje

bru_cka
30. pro 2017

Holky asi blba otazka- musi se dudlik do lahve avent natural dat nejak zvlastne nebo se ta flasku musi pri kojeni nejak drzet aby fungovalo to, ze je antikolikova. Mala po ni krka jak starej chlap a mela i pekne boleni briska a nasledne prdiky.
Dekuji

martyina
30. pro 2017

My používáme Avent, dcera jiné odmítá a maximální spokojenost. Mám jich už 6 lahví a nikdy žádný problém.

podaji
30. pro 2017

No proste ten dudlik musi sedet na te obrucce. Nemate spis vice direk nez je potreba? Nas prcek ma treba i ted 4 a to ma dva roky. 2 dirky mel snad do pul roku. Jestli kvuli tomu nepolyka moc vzduchu. A pak dudlicek poradne dat do pusinky melo by to opravdu imitovat kojeni takze mimco by melo mit ohrnute rtiky no jako kaprik🙂