• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lahvička Mam nebo Tommee Tippee?

20. ledna 2015 
Ahoj maminky, syn odmítá pít z lahviček, zatím jsem zkoušela lahvičky medela calma a i obyčejný avent. Četla jsem dobré recenze na lahvičky Mam a Tommee Tippee. Která z nich je lepší pro kojené mimčo? Díky.
18. led 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme měli úspěch s lahvičkami Nuk u mladší dcery. Starší dcera měla Avent.
18. led 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomme jsme neměli,ale dudlík Mam byl jediný,který vzala na milost,když už jsem nechtěla být já jako dudlík,pak jsme koupili i lahvičky Mam a nedám na ně dopustit. Mam má jakoby hrubší ten dudlík a má i dobrý tvar,tak jim to možná opravdu trochu připomíná bradavku. :slight_smile:
18. led 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak za mě jedině TT. Avent my taky dobrý, ale píšeš, že Vám nevyhovuje. TT jsou skvělý. Syn naopak z MAM pít vůbec nechtěl, navíc mi fakt nevyhovovala ta stopadesátidílná flaštička, nebavilo mě to skládat a navíc tekla (ale vím, že teče málokomu, takže možná vadný kus...šroubovat umím, tekla ať zašrouboval kdokoli:slight_smile: ).
18. led 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
urcite mam. mala byla kojena i dokrmovana a krasne pila z obou verzi :grinning: a doporucila bych anti-colic - luxusni pro brisko, luxusni na myti :slight_smile:
19. led 2013 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme tommee tippee,protože ještě pořád trochu kojíme a naprostá spokojenost.Malýmu budou 4 týdny a neměnila bych :slight_smile:
19. led 2013 v 01:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám oba druhy - Anti colic TT i MAM.Používám převážně MAM.Lépe a rychleji se skládá a meje :wink: .Prcek naštěstí bere všechno,co mu dám :grinning: .
19. led 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě malá TT odmítala a odmítá ,máme mam na tu se chytla hned bez problému,
19. led 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lahvičku na mlíko nevybírá matka, ale dítě, takže budeš muset vyzkoušet, která zrovna tvému vyhovuje líp :slight_smile:

náš se chytil na MaMky bez dalšího experimentování, čímž mi udělal velkou radost. V 11 týdnech se teda odstavil, ale to není vina lahvičky, ale intelektuálního pokroku dítěte, které pochopilo, že mořit se dvacet minut s předkrmem z kozy (v té době jsem horko těžko dojila kolem 15-20g) a pak za tři minuty vyžahnout hlavní chod (150ml) z lahvičky, je pod jeho důstojnost.

Velká výhoda MaM Anticolic je, že pro jejich sterilizaci nepotřebuješ parní sterilizátor, ale stačí je složit do sterilizační polohy. Takže ti odpadne jedna věc na převážení a sterilizace se dá jednoduše provést kdekoli. Ale znamená to, že je potřeba je při skládání dát dohromady správně (přimáčknout antikolikovou vložku a dobře zašroubovat), jinak to může téct.
Jinak mám zkušenosti ještě s neskládacími, ty samozřejmě netečou, ale taky se hůř čistí a mrně je nechtělo vůbec.
19. led 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my sme mali celú tú sadu TT a bola som veľmi spokojná, teraz máme aj jednu flašku AVENT a tiež spokojnosť. TT sa skvele čistia. :slight_smile:
19. led 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme měli TT a byli jsme všichni spokojení :slight_smile:
19. led 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měli jsme TT na doporučení, sem tam z toho cucla, ale nic moc, od 10měs, kdy jsme odstavovali jsme koupili MAM se šroubovacím dnem a nikdy bych už neměnila (dnes už samozřejmě ne, máme 3letou :slight_smile: ). Za mě tedy vede MAM (stejně tak jediný dudlík, který přijala)
19. led 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. led 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od začátku mám TT, Mam mi pořád protíkala skrz to dno, navíc malému nevyhovovala savička.
19. led 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme doma flašek taky dost :slight_smile: u dcery vyhrála flaška mam a je supr,akorát pak dcera začala kousat dudlíky a ten samotnej dudel není moc levná investice,když byl obden prokouslý a syn,koupila jsem mu tu samou značku jakej měl dudel a to bylo Nuk takže i flašku NUk (a je to docela logické) ale,.....syn dudel moc enchce radši má rád moje prso :slight_smile: takže neřešíme jak odnaučit od dudlíku,ale jak odnaučit od prsu :grinning:
19. led 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosim nemate nekdo lahvicku medela calma.... ?? nabizim pro me nejlepe vymenou neceho z meho bazarku tady na konikovi :slight_smile:
20. led 2015 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek