Lahvička Mam nebo Tommee Tippee?

teri_luky
18. led 2013

Ahoj maminky, syn odmítá pít z lahviček, zatím jsem zkoušela lahvičky medela calma a i obyčejný avent. Četla jsem dobré recenze na lahvičky Mam a Tommee Tippee. Která z nich je lepší pro kojené mimčo? Díky.

antarres
18. led 2013

My jsme měli úspěch s lahvičkami Nuk u mladší dcery. Starší dcera měla Avent.

lucie777
18. led 2013

Tomme jsme neměli,ale dudlík Mam byl jediný,který vzala na milost,když už jsem nechtěla být já jako dudlík,pak jsme koupili i lahvičky Mam a nedám na ně dopustit. Mam má jakoby hrubší ten dudlík a má i dobrý tvar,tak jim to možná opravdu trochu připomíná bradavku. 🙂

elana
18. led 2013

tak za mě jedině TT. Avent my taky dobrý, ale píšeš, že Vám nevyhovuje. TT jsou skvělý. Syn naopak z MAM pít vůbec nechtěl, navíc mi fakt nevyhovovala ta stopadesátidílná flaštička, nebavilo mě to skládat a navíc tekla (ale vím, že teče málokomu, takže možná vadný kus...šroubovat umím, tekla ať zašrouboval kdokoli🙂 ).

aneta0707
18. led 2013

urcite mam. mala byla kojena i dokrmovana a krasne pila z obou verzi 😀 a doporucila bych anti-colic - luxusni pro brisko, luxusni na myti 🙂

smudlinka2019
19. led 2013

máme tommee tippee,protože ještě pořád trochu kojíme a naprostá spokojenost.Malýmu budou 4 týdny a neměnila bych 🙂

superkousky
19. led 2013

Mám oba druhy - Anti colic TT i MAM.Používám převážně MAM.Lépe a rychleji se skládá a meje 😉 .Prcek naštěstí bere všechno,co mu dám 😀 .

lucinka1991
19. led 2013

Mě malá TT odmítala a odmítá ,máme mam na tu se chytla hned bez problému,

maladama
19. led 2013

lahvičku na mlíko nevybírá matka, ale dítě, takže budeš muset vyzkoušet, která zrovna tvému vyhovuje líp 🙂

náš se chytil na MaMky bez dalšího experimentování, čímž mi udělal velkou radost. V 11 týdnech se teda odstavil, ale to není vina lahvičky, ale intelektuálního pokroku dítěte, které pochopilo, že mořit se dvacet minut s předkrmem z kozy (v té době jsem horko těžko dojila kolem 15-20g) a pak za tři minuty vyžahnout hlavní chod (150ml) z lahvičky, je pod jeho důstojnost.

Velká výhoda MaM Anticolic je, že pro jejich sterilizaci nepotřebuješ parní sterilizátor, ale stačí je složit do sterilizační polohy. Takže ti odpadne jedna věc na převážení a sterilizace se dá jednoduše provést kdekoli. Ale znamená to, že je potřeba je při skládání dát dohromady správně (přimáčknout antikolikovou vložku a dobře zašroubovat), jinak to může téct.
Jinak mám zkušenosti ještě s neskládacími, ty samozřejmě netečou, ale taky se hůř čistí a mrně je nechtělo vůbec.

stastickooo
19. led 2013

my sme mali celú tú sadu TT a bola som veľmi spokojná, teraz máme aj jednu flašku AVENT a tiež spokojnosť. TT sa skvele čistia. 🙂

achalteke
19. led 2013

taky jsme měli TT a byli jsme všichni spokojení 🙂

kimby
19. led 2013

Měli jsme TT na doporučení, sem tam z toho cucla, ale nic moc, od 10měs, kdy jsme odstavovali jsme koupili MAM se šroubovacím dnem a nikdy bych už neměnila (dnes už samozřejmě ne, máme 3letou 🙂 ). Za mě tedy vede MAM (stejně tak jediný dudlík, který přijala)

karrenn
19. led 2013

TT

nikollita
19. led 2013

Od začátku mám TT, Mam mi pořád protíkala skrz to dno, navíc malému nevyhovovala savička.

mistrulka
19. led 2013

my máme doma flašek taky dost 🙂 u dcery vyhrála flaška mam a je supr,akorát pak dcera začala kousat dudlíky a ten samotnej dudel není moc levná investice,když byl obden prokouslý a syn,koupila jsem mu tu samou značku jakej měl dudel a to bylo Nuk takže i flašku NUk (a je to docela logické) ale,.....syn dudel moc enchce radši má rád moje prso 🙂 takže neřešíme jak odnaučit od dudlíku,ale jak odnaučit od prsu 😀

katkavfr
20. led 2015

Holky prosim nemate nekdo lahvicku medela calma.... ?? nabizim pro me nejlepe vymenou neceho z meho bazarku tady na konikovi 🙂