• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lahvička Tommee Tippee. Používáte je některé?

29. prosince 2013 
Ahojky maminy, používáte některé tyto lahvičky?
Když z ní Péťa pije, mlaská, jako že mu to "ujíždí". Stává se to některé? Jinou lahvičku jsem ještě nezkoušela, zítra asi na zkoušku koupím Avent.
9. pro 2007 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojko...
my ju mame, lebo ma zaujala v obchode...
par krat s nej maly pil odsate mlieccko, a u nas je vsetko v poriadku...tak neviem, v com moze byt problem ...
9. pro 2007 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme pouzivali, su super... mala nebola kojena, ale aj avent pouzivame, tieto dve sa mi osvedcili, len TT su take chutnucke :slight_smile:
9. pro 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já nevím..náš prďola z toho ted nějak záhadně pije :slight_smile:
9. pro 2007 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kámoška ji má a je s ní moc spokojená, taky si ji objednám,jelikož mi nechce žádnou flašku, jen přežvykuje dudák, tak zkusím tuto a končím, pak ho asi budu učit na normální hrnek. (Avent hrnek nechce ani flašky :angry: )
9. pro 2007 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj my máme Tommee Tippee a sú to najlepšie fľašky, aké sme mali. Teraz som prikúpila zásobníky na mliečko, ktoré sa vkladajú do fľašky, čo je veľmi praktické. Ja ich môžem iba odporúčať. Kamarátkin synček sa nevedel napiť z fľašky, tak som jej jednu dala vyskúšať a malý sa napapal bez problémov. Tieto fľašky sú ako jediné anatomicky tvarované, takže sú ideálne pre detičky, ktoré sú dojčené a prikrmované. Ja im dávam 100% :wink:
9. pro 2007 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem s nima taky spokojená..v úterý mi dorazí taky elektrický sterilizátor TT Na který se fakt už těším!!!) a další dvě lahvičky :slight_smile: jen mi furt vrtalo hlavou, jestli je normální to mlaskání u toho..jinak Péťa z toho pije rychle a nepuští se...
možná to bude hltáním...
9. pro 2007 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky zvažuji lahvičky TT, zatím máme Avent, ale malý mi taku u toho zvláštně mlaská, myslím si, že to není dobře. Neví o tom nějaká z maminek něco???
2. čer 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
anchsunamun: to dělaj malý mimina :wink: to je normoš :wink:
2. čer 2008 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u mé dcery na to nejsme zvyklí. Nedělala to. Myslím si, že tím se taky napolykají vzduchu. A navíc mám pocit, ža Avent lahvičky špatně připouštějí vzduch. Ale každé mimi je asi jiné. A ještě se chci zeptat jak Vám miminka za tyhle vedra papají. Náš malej nechce skoro vůbec jíst jen pín. Sní toho strašně málo. Trvá to už asi 3 den
2. čer 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ju mame a je to jedina flaska, z ktorej maly pije cajik. Z inej flase nechce pit. :slight_smile:
2. čer 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla bych dotaz.Právě zvažuju koupit hrníček TT s pítkem.Když děcko pije musí tam zpátky pouštět vzduch (bublinky) nebo samo si to přisává?
2. čer 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A omlouvám se teď nevím. Máta Avent nebo TT
2. čer 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcim: hrneček mám taky..ale malej z toho neumí pít...takže neporadi :confused:
2. čer 2008 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme zatím na lahvích, tak neporadím a u starší Natálky jsme měli Avent a byl to jedinej hrneček ze kterého uměla pít. Tak já taky s TT neporadím
2. čer 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcim: ale princip je ten, že děti to pítko silně stisknou..a pak to teče :confused: což my teda ještě neumíme..nešlo to ani mně :pensive:
2. čer 2008 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,tak díky.
Zatím jsem zkoušela obyčejný a u něj saje dobře.Ovšem teče to na něj moc rychle a pak se topí :dizzy_face: .Tak hledám něco jiného.
2. čer 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcim: já zatím dávám pít z flašky TT..na pítko je asi brzo ještě..zkusim za dýl :wink:
2. čer 2008 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sisstin-Když já kojím a dudlík ani flašku nechce...striktně odmítá.Todle je jediná varianta dostat do něj tekutiny.Lžičkou to má víc na sobě než v sobě... :grinning:
2. čer 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcim: a zkoušela jsi teda ty TT flašky..měly by být co nejvíc podobné kojení, u nás jiné neprošly..jen tyhle..jedna stojí asi 150 Kč tuším, to není zas tak strašnej výdaj :wink:
2. čer 2008 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkoušela jsem Avent a Mam a nechytám se z ani jedním,tak jsem rezignovala a asi půjdu do hrníčku.Stejně je nám už 6 měs.
To stisknutí pítka,si myslím,že taky ještě nepůjde.Myslela jsem,že je tam membrána.Sát umí pořádně.. :grinning:
2. čer 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcim: třeba Avent maj šíleně tvrdý savičky..takže to u nás vůbec neexistovala..ty TT maj krásně měkoučky a savičku jak bradavku :wink:

ale je pravda, že v 6m je asi zbytečný učit na flašku :confused:
2. čer 2008 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sisstin díky.
2. čer 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcim: no není zač :sweat_smile: nic jsem ti neporadila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2008 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si je nemůžu vynachválit, malá z nich pije krásně, jen mě napadá jestli nemáš ucpanej ten ventil, to se mi občas stane a pak malá mlaská pač se ta savička vtahuje jakoby dovnitř ale stačí to profouknout. Jinak nevim :unamused:
Já malou učila na flašku v 9 měsících do té doby jsem kojila a čajík pila z aventky ale mlíko prostě ne. Tak jsme vyzkoušeli snad všechny UM a všechny možný láhve a nakonec vyhrála TT :slight_smile: :slight_smile: hold jí to nejvíc připomínalo prso :grinning:
2. čer 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
myschka: no nám se teda ucpávaj :confounded: min. jednou musim tu savičku zmáčknout, aby se to uvolnilo..to je teda asi jediná nevýhoda těch TT :pensive:
2. čer 2008 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, a je tam nějaký rozdíl v savičce pro novorozence a starší miminka? Já mám pocit že ne, a je mi to divný, měla by být přece různě velká dirka. A taky podle toho jestli je v ní čaj nebo něco hustšího.... ???
2. čer 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjanca: rozdíl v tom je.. :wink: ta 0+ neteče vůbec..3+ pomalu kape a 6+ odkapává rychle :wink:
2. čer 2008 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vida :slight_smile: Třeba tady http://www.petto.cz/shop/?s=produkt&id=635 vůbec nemají o velikosti savičky nic napsáno, tak jsem si myslela, že je savička jen jedna. Ještě že jsem si to neobjednala, bůh ví co by mi přišlo :angry:
2. čer 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjanca: doporučuju www.radi.mimishop.cz ..maj tam flašky i savičky..paní je ochotná a rychle zašle :wink:
2. čer 2008 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my odzkoušely hodně lahviček ,ale tyhle jsou pro nás nej. Jako první jsme měly avent lahvičku,tu ,ale malá po 3 týdnech začala z ničeho nic odmítat,pak tefal lahvičky s nastavitelným průtokem,po 3 měsících z nich nechtěla za živýho boha pít,tak jsme přešly na tyto a zatím pohoda. Jinak na čajík máme nuk lahvičky a hrníček
2. čer 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek