• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lahvička Tommee Tippee. Používáte je některé?

29. prosince 2013 
neviete prosim niektora ci sa Tommee Tippee lahvicky zmestia do digitalnej ohrievacky lahvi a jedla AVENT, prosim?
2. pro 2011 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lilliaan myslím si že se vejdou, já mám ohřívač jiný, ale nepoznám rozdíl když ohřívám TT a Avent lahvičku, ale moje švagrová má ohřívač Avent a na večerní kaši velkou TT flašku a určitě to v tom ohřívá bez problémů. Ty ohřívačky jsou víceméně univerzální :slight_smile:
3. pro 2011 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@elana jee super. dakujem:slight_smile:
3. pro 2011 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, měla bych dotaz... kojím a 1x denně přikrmuju Nutrilonem HA. Mám doma lahvičku TT 150 ml. Malé to zatím stačí, má 4 měs., savičku 0+. Pije to tak 25 min. Chtěla bych se zeptat, jestli mám pak větší lahvičku koupit stále se savičkou 0+ nebo vzít 3+? Si říkám, jestli není lepší, když má tu 0+, že jí to vůbec nekape a ona musí sát jako u prsa, jestli bych jí pak tou 3+ moc nerozmazlila, že by pak prso třeba nechtěla? Případně jestli by nebylo na druhou stranu lepší tu 3+ už koupit, aby se moc nenadřela? Takhle pije z té hlavičky o dost delší dobu, než teď zvládá kojení... Prosím, poraďte :slight_smile:.
21. říj 2012 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
My je zkoušeli, ale jelikož Míša nebyl zrovna prsní dítě, tak ani tato lahvička ho neokouzlila. Taky mu to ujíždělo, všude teklo, takže toho moc nesnědl. U nás vedly jakýkoliv "umělotiny", jen ne ty, co napodobují maminčin originál.
21. říj 2012 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@pablinka ja jsem koupila savicky 3+ a nejsou o tolik vetsi... vetsi lahvicky maji totiz tusim taky jen tu prvni savicku, musis je koupit zvlast... ja mam na vetsim lahvickach taky savicku vel.1, tak jsem na mliko koupila ty vel.2 a v poho...
21. říj 2012 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@carrynka díky! Já se jen bojím, aby pak nezačala odmítat prso, pokud koupím tu vel. 2 a ona zjistí, že jí to s těmito teče víc samo :slight_smile:
21. říj 2012 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@pablinka ja kojim a pouzivam obe savicky a v pohode :slight_smile:
21. říj 2012 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
mna na tieto flasky ukecala kamaratka, zevraj su vynikajuce....ale spokojna bohuzial nie som, ani s flaskami, ani cumlikmi ani s odsavackou... ta stale preteka ked si odsavam mlieko... flasky sa zle cistia a cumliky... :( bohuzial sme boli prvy mesiac v nemocnici a tam pouzivali klasicke cumliky a na tieto si mala nevie zvyknut, zle sa jej z nich pije... takze momentalne asi prejdeme na klasicke sklenene flasky a klasicke cumliky
20. pro 2012 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja som s TT nebola spokojná, malá sa mi drhla, aj s cumlíkom pre novorodenca jej to tieklo až až.. a celkovo, ked som ich umyla, boli také zájdené tie flase a nevidela so poriadne ani odmerku, flaška široká... ja nedám dopustiť na Avent, omnoho lepšia flaška aj cumle...
Ak ide o to, aby si dieťa neodvyklo na kojene, tak to podla mna vôbec nie je pravda, ja som kojila aj prikrmovala s Avent a neodučila sa... U mna TT ee...
20. pro 2012 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Mame pouzivame pul roku a maly ji miluji.....nechce hrnecky chce jen svoji lahvicku takze urcite doporucuji
4. dub 2013 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj dievcata, moj maly ma tommee tippee flasku s dierkou v strede-na lepsie uchytenie-kupila som mu 3 lebo ich miluje.. ja odporucam..:slight_smile:)
29. pro 2013 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek