Lahvička Tommee Tippee. Používáte je některé?

perada
9. pro 2007

Ahojky maminy, používáte některé tyto lahvičky?
Když z ní Péťa pije, mlaská, jako že mu to "ujíždí". Stává se to některé? Jinou lahvičku jsem ještě nezkoušela, zítra asi na zkoušku koupím Avent.

martina46
8. čer 2010

potrbujem poradit, chcem kupit cumel na tuto fllasu, ale udajne tie nove nepasuju na strasie flase, ja som flasu kupovala pre asi 2 rokmi, nemate niekto s tymto skusenost, ci je to tak? nechcem totiz kupovat uz zbytocne novu flasu.

martinkasam
16. zář 2010

tak si je objednej na www.eshopkarlik.cz já je mám od nich..

nostek
13. pro 2010

Ahojte. Aj ja mam TT a aj pri druhom dietatku ich budem urcite pouzivat. Teraz som bola nutena mojou zabudlivostou kupit flasku a ine ako sadu narychlo nemali, tak som kupila cely set a predavam to za rozumnu cenu. Isto sa na cene dohodneme.
Kuk na moj inzerat.

domika007
28. led 2011

ahojte, chcem sa spytat, kde na SVK sa daju kupit vyrobky od tejto znacky? nasla som ich vela na MMB aj na kadejakych eshopoch, ale chcela by som nieco overene, vdaka za kazdu info 😉

domika007
28. led 2011

tak uz netreba nasla som 😅 😀

pralinka25
28. led 2011

@domika007 kde si nasla?

domika007
29. led 2011

@pralinka25 maju ich dost na MMB, ale napr aj tu :
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/kde-v-brat...

pralinka25
29. led 2011

@domika007 dakujem 🙂

luciebx
29. led 2011

ja se taky musim pridat k tomu ze tyhle lahvicky jsou nej.. .mam doma asi 4 260ml a 3 150ml a maly z niceho jinyho nepije.. teda jeste i kojim... proste tyhle lahvicky jsou u nas vyhra..

novamaminka
6. dub 2011

ahojte,chcela by som sa spytat ci mozem tieto flasky sterilizovat aj napr.v chicco parnom steriliyatore,alebo musim kupit original TT?dakujem za odpoved

dia28
8. dub 2011

@luciebx ahoj! Prosím ta, ty kojíš a používaš fľašky Tommee tippee? Neviem sa rozhodnúť či mám kúpiť TT alebo Avent a pritom by som chcela aj kojiť. Poradíš? dík

mathyasko
8. dub 2011

Je to super fľaška. Ja som bola nútená syna na tri týždne odstaviť od kojenia, kvoli operácii, ale on sa vďaka tejto fľaši pokojne prisal aj po treoch týždňoch nekojenia. Je naozaj super. Odporúčam.

luciebx
8. dub 2011

@dia28 ahojky.. jj stale kojim a od malicka byl maly nauceny na TT ty hlavicky pry jsou udelany na bazi bradavky.. zavlneny a tak podobne.. malej nemel zadny problem preji z prsa na flasku a opacne.. ja mu davala lahev vecer pred spanim jinak behem dne prso.. a zadny problem nebyl.. tak drzim palecky

beboo
8. dub 2011

@novamaminka mozes ich sterilizovat v akomkolvek sterilizatore do akeho sa zmestia vobec nemusi byt znacky TT

novamaminka
8. dub 2011

@beboo dakujem za odpoved,tak sa tesim ideme nakupovat nove flasky 😉

beboo
9. dub 2011

@novamaminka 🙂 aj ja som nedavno kupila flasky TT a maly je nadmieru spokojny 🙂

novamaminka
9. dub 2011

@beboo no ja mam zatial sklenene chicco,ale uz sa mi dve rozbili,resp. praskli a skoro som si to nevsimla..tak nechcem riskovat,aby sa malej nahodou nieco nestalo ☹ a tie TT sa mi zdaju byt najlepsie..

beboo
10. dub 2011

@novamaminka ja uz som tiez vyskusala mnoho flias este pri prvom synovi, dlho sa mi zdali byt Avent najlepsie ale odkedy mam TT tak vyhravaju na celej ciare 🙂

novamaminka
10. dub 2011

@beboo no ved prave tieto dve znacky som zvazovala,ale uz som rozhodnuta 😉

beboo
10. dub 2011

@novamaminka myslim ze budes spokojna. ja som mala avent rada ale odkedy ich zmenili a je tam take to koliesko co sa dava medzi flasku a uzaver tak uz nie su to co boli, to koliesko sa zanasa spinou, tazko cisti, flaska tiekla, jednoducho TT len zavries a hotovo 🙂 umyvanie tiez bezproblemove....

novamaminka
11. dub 2011

@beboo dneska by som ich chela ist kupit,len uvidim ci sa mi podari nahovorit priatela 😅 tak ked ich budem mat odskusane tak dam vediet,zatial pekny den 😉

beboo
11. dub 2011

@novamaminka tak prijemne nakupovanie, a aj tebe pekny den 🙂

novamaminka
16. dub 2011

@beboo no tak uz mame flasky,zatial sme z nich papali len 3krat,ale su super..mala vobec nezbadala rozdiel,alebo teda neprotestovala ze ma novu flasku 🙂 a sa mi zda ze aj menej grcka,odkedy papame z novych..tak dakujem za rady a prajem pekny vikend 😉

beboo
16. dub 2011

@novamaminka nemas za co, to je super ze malicka je spokojna. pekny vikend tebe aj rodinke 🙂

tanija133
12. črc 2011

ahojte, chcela by som sa spytat, aky cumlik od TT je vhodny na vodicku,alebo cajik? ktory sa vam najviac osvedcil, ktore velkost? pretoze ked som kupovala flasku, tak mi predavacky poradily tu najvacsiu dieru, no a samozrejme to tecie.... 😠 alebo ako ste spokojne s tymi flastickami so sosacikom? pretoze moj krpec uznava iba MM, velmi nevie pit z flase, alebo nechce asi....tak uz neviem cim by som ho donutila pit a hlavne z coho....co by ste poradili?

beatrisss1
18. črc 2011

@zuzka82
ahojte ktore obchody tieto vyrobky TT ponukaju?? neviete o nejakej predajni aj v ziline?

beatrisss1
18. črc 2011

a nahodou ten TT monitor dychu a pestunku Closer to natur niektora nemate?

p.j.jacky
13. lis 2011

ahoj asi tak 2mesiace pouzivame flase Tommee Tippee .
Pred vcerom sa nam stalo,ze dcerka papala vecer mliecko a zrazu sa cela zaliala.Ocka ,nosik,pusinka,uska.Cely obsah flase vytiekol s pomedzi cumlika a viecka.Mamicky davajte pozor.Flase som hned vyhodila. 😠

tonko_babymarket
14. lis 2011

To skôr môže súvisieť s nesprávnym nasadením cumlíka, nie so značkou, i napriek tomu celý obsah nemá šancu vytiecť ihneď, čiže ak je dieťa pod dozorom vie matka zakročiť ihneď.
Mamičky skôr rieša tečúci uzáver u Avent fliaš, ale aj to väčšinou len vtedy, ak majú regulovateľný cumlík.
Tommee Tippee si mamičky veľmi chvália, hlavne v prípadoch, keď na čas nemôžu dojčiť a musia siahnuť po fľaške a aj po mesiaci používania nemali problém detičky opäť dojčiť. V Anglicku je to najpoužívanješia značka s dlhoročnou tradíciou.

dualcore
14. lis 2011

ja ich pouzivam a neviem si ich vynachvalit.su vyborne.ja som mala najprv celu sadu avent ale ta bola hrozna.tak som ju celu zbalila a vymenila za tomme tippe.teraz cakame 2babo a isto uz ani ine skusat nebudem 😀