Lahvička Tommee Tippee. Používáte je některé?

perada
9. pro 2007

Ahojky maminy, používáte některé tyto lahvičky?
Když z ní Péťa pije, mlaská, jako že mu to "ujíždí". Stává se to některé? Jinou lahvičku jsem ještě nezkoušela, zítra asi na zkoušku koupím Avent.

zuzka82
9. pro 2007

ahojko...
my ju mame, lebo ma zaujala v obchode...
par krat s nej maly pil odsate mlieccko, a u nas je vsetko v poriadku...tak neviem, v com moze byt problem ...

julia225
9. pro 2007

my sme pouzivali, su super... mala nebola kojena, ale aj avent pouzivame, tieto dve sa mi osvedcili, len TT su take chutnucke 🙂

perada
autor
9. pro 2007

tak já nevím..náš prďola z toho ted nějak záhadně pije 🙂

lennis
9. pro 2007

kámoška ji má a je s ní moc spokojená, taky si ji objednám,jelikož mi nechce žádnou flašku, jen přežvykuje dudák, tak zkusím tuto a končím, pak ho asi budu učit na normální hrnek. (Avent hrnek nechce ani flašky 😠 )

lucilka
9. pro 2007

Aj my máme Tommee Tippee a sú to najlepšie fľašky, aké sme mali. Teraz som prikúpila zásobníky na mliečko, ktoré sa vkladajú do fľašky, čo je veľmi praktické. Ja ich môžem iba odporúčať. Kamarátkin synček sa nevedel napiť z fľašky, tak som jej jednu dala vyskúšať a malý sa napapal bez problémov. Tieto fľašky sú ako jediné anatomicky tvarované, takže sú ideálne pre detičky, ktoré sú dojčené a prikrmované. Ja im dávam 100% 😉

perada
autor
9. pro 2007

já jsem s nima taky spokojená..v úterý mi dorazí taky elektrický sterilizátor TT Na který se fakt už těším!!!) a další dvě lahvičky 🙂 jen mi furt vrtalo hlavou, jestli je normální to mlaskání u toho..jinak Péťa z toho pije rychle a nepuští se...
možná to bude hltáním...

anchsunamun
2. čer 2008

Taky zvažuji lahvičky TT, zatím máme Avent, ale malý mi taku u toho zvláštně mlaská, myslím si, že to není dobře. Neví o tom nějaká z maminek něco???

sisstin
2. čer 2008

anchsunamun: to dělaj malý mimina 😉 to je normoš 😉

anchsunamun
2. čer 2008

No u mé dcery na to nejsme zvyklí. Nedělala to. Myslím si, že tím se taky napolykají vzduchu. A navíc mám pocit, ža Avent lahvičky špatně připouštějí vzduch. Ale každé mimi je asi jiné. A ještě se chci zeptat jak Vám miminka za tyhle vedra papají. Náš malej nechce skoro vůbec jíst jen pín. Sní toho strašně málo. Trvá to už asi 3 den

quetinka82
2. čer 2008

my ju mame a je to jedina flaska, z ktorej maly pije cajik. Z inej flase nechce pit. 🙂

marcim
2. čer 2008

Měla bych dotaz.Právě zvažuju koupit hrníček TT s pítkem.Když děcko pije musí tam zpátky pouštět vzduch (bublinky) nebo samo si to přisává?

anchsunamun
2. čer 2008

A omlouvám se teď nevím. Máta Avent nebo TT

sisstin
2. čer 2008

marcim: hrneček mám taky..ale malej z toho neumí pít...takže neporadi 😕

anchsunamun
2. čer 2008

my jsme zatím na lahvích, tak neporadím a u starší Natálky jsme měli Avent a byl to jedinej hrneček ze kterého uměla pít. Tak já taky s TT neporadím

sisstin
2. čer 2008

marcim: ale princip je ten, že děti to pítko silně stisknou..a pak to teče 😕 což my teda ještě neumíme..nešlo to ani mně 😔

marcim
2. čer 2008

Aha,tak díky.
Zatím jsem zkoušela obyčejný a u něj saje dobře.Ovšem teče to na něj moc rychle a pak se topí 😵 .Tak hledám něco jiného.

sisstin
2. čer 2008

marcim: já zatím dávám pít z flašky TT..na pítko je asi brzo ještě..zkusim za dýl 😉

marcim
2. čer 2008

Sisstin-Když já kojím a dudlík ani flašku nechce...striktně odmítá.Todle je jediná varianta dostat do něj tekutiny.Lžičkou to má víc na sobě než v sobě... 😀

sisstin
2. čer 2008

marcim: a zkoušela jsi teda ty TT flašky..měly by být co nejvíc podobné kojení, u nás jiné neprošly..jen tyhle..jedna stojí asi 150 Kč tuším, to není zas tak strašnej výdaj 😉

marcim
2. čer 2008

Zkoušela jsem Avent a Mam a nechytám se z ani jedním,tak jsem rezignovala a asi půjdu do hrníčku.Stejně je nám už 6 měs.
To stisknutí pítka,si myslím,že taky ještě nepůjde.Myslela jsem,že je tam membrána.Sát umí pořádně.. 😀

sisstin
2. čer 2008

marcim: třeba Avent maj šíleně tvrdý savičky..takže to u nás vůbec neexistovala..ty TT maj krásně měkoučky a savičku jak bradavku 😉

ale je pravda, že v 6m je asi zbytečný učit na flašku 😕

marcim
2. čer 2008

Sisstin díky.

sisstin
2. čer 2008

marcim: no není zač 😅 nic jsem ti neporadila 😝

myschka
2. čer 2008

já si je nemůžu vynachválit, malá z nich pije krásně, jen mě napadá jestli nemáš ucpanej ten ventil, to se mi občas stane a pak malá mlaská pač se ta savička vtahuje jakoby dovnitř ale stačí to profouknout. Jinak nevim 😒
Já malou učila na flašku v 9 měsících do té doby jsem kojila a čajík pila z aventky ale mlíko prostě ne. Tak jsme vyzkoušeli snad všechny UM a všechny možný láhve a nakonec vyhrála TT 🙂 🙂 hold jí to nejvíc připomínalo prso 😀

sisstin
2. čer 2008

myschka: no nám se teda ucpávaj 😖 min. jednou musim tu savičku zmáčknout, aby se to uvolnilo..to je teda asi jediná nevýhoda těch TT 😔

jjaanca
2. čer 2008

Holky, a je tam nějaký rozdíl v savičce pro novorozence a starší miminka? Já mám pocit že ne, a je mi to divný, měla by být přece různě velká dirka. A taky podle toho jestli je v ní čaj nebo něco hustšího.... ???

sisstin
2. čer 2008

jjanca: rozdíl v tom je.. 😉 ta 0+ neteče vůbec..3+ pomalu kape a 6+ odkapává rychle 😉

jjaanca
2. čer 2008

No vida 🙂 Třeba tady http://www.petto.cz/shop/?s=produkt&id=635 vůbec nemají o velikosti savičky nic napsáno, tak jsem si myslela, že je savička jen jedna. Ještě že jsem si to neobjednala, bůh ví co by mi přišlo 😠

sisstin
2. čer 2008

jjanca: doporučuju www.radi.mimishop.cz ..maj tam flašky i savičky..paní je ochotná a rychle zašle 😉

lenkazdenek
2. čer 2008

Ahoj holky,tak my odzkoušely hodně lahviček ,ale tyhle jsou pro nás nej. Jako první jsme měly avent lahvičku,tu ,ale malá po 3 týdnech začala z ničeho nic odmítat,pak tefal lahvičky s nastavitelným průtokem,po 3 měsících z nich nechtěla za živýho boha pít,tak jsme přešly na tyto a zatím pohoda. Jinak na čajík máme nuk lahvičky a hrníček