Lahvička Tommee Tippee. Používáte je některé?

perada
9. pro 2007

Ahojky maminy, používáte některé tyto lahvičky?
Když z ní Péťa pije, mlaská, jako že mu to "ujíždí". Stává se to některé? Jinou lahvičku jsem ještě nezkoušela, zítra asi na zkoušku koupím Avent.

jjaanca
2. čer 2008

Dítyk za typ. Ještě kdybys mi mohla poradit.... já zatím jen kojím a nevím kolik toho mimčo vypije. Má cenu kupovat 150ml, nebo mám vzít raději tu 260ml.

sisstin
2. čer 2008

jjanca: kup 260...150 je málo 😉

jjaanca
2. čer 2008

A ještě.... chtěla bych jí zatím používat jen příležitostně když si budu chtít někam odskočit. Zatím ani nevím jestli budu ve vedrech dávat vodu nebo čaj, ze lžičky zatím odmítá. Mám si pořádit hned 2 flašky? Nebo by mi jedna měla stačit?

sisstin
2. čer 2008

jjanca: no já jich mám 6 😝 ale tak aspon 2..jednu na mlíko a jednu na čaj 😉

jjaanca
2. čer 2008

🙂 Díky

ada78
2. čer 2008

aj my ich pouzivame. 🙂 su krasne. 😵 😵 😵
ja mam tiez 2. na mlieko velku a na cajik malicku.

lenkazdenek
2. čer 2008

my máme 6 na mlíko a pak teda ten nuk 😉

adrolka
2. čer 2008

tiež ich máme -ružové 😀 260tky, ale máme aj tie 150ky. Ale napr. moja T. pije nutrilon ar - a to jej tečie pomaly z 2ky cumlíka, tak jej už dávam cez 3ku cumel tommee t. 😉

monikaaerik
5. čer 2008

Ahojte baby ,
aj ja sa chystam kupit spominanu flasticku, lebo nasa EMka ma sice 2 flase, jednu avent a jednu klasicku malicku z odsavacky,ale nechce ich, pijeme priamo z poharika,ale chcela by som na von flasku. Pravdepodobne to bude tym, ze ju kojim a s tymi umelymi nevie co ma robit, mame aj naustok,ale ten kuse,sem-tam potiahne a jej stale zaskoci. Tak dufam,ze tato krasna Tomme Tippe sa jej bude pacit. 😉

martina46
15. črc 2008

ahojte, vcera mi prisli flase TT a tie cumle strasne smrdia, je to normalne? aj po vyvareni 😖

petapi
15. črc 2008

Hmm, tak nám teda nesmrdí a to jsem dneska vyndala i úplně novou savičku 😕

martina46
15. črc 2008

petapi, je uplne bez zapachu, alebo nieco trosku citit?

petapi
15. črc 2008

tak ta umytá a vysterilizovaná ani trošičku a čichala jsem i k nové v krabičce ještě a ta jenom malinko. Prostě jako nová taková věc.

martina46
15. črc 2008

uz mi tie moje trochu vxvetrali, takzr sa to teda strati uplne 🙂

caira
19. črc 2008

tak my tez pouzivame tommee tippee, dcera je od 9ti tydnu na UM takze jedine lahve a i kdyz u toho cinta jako blazen tak je spokojena, akorat jsme kolem tri mesicu museli vymetit savicky za variflow misto tech 1 a tak si samareguluje prutok.

ikke
7. říj 2009

lia • Včera o 04:04
Tommee Tippee a Dr.Brown
ahojte,
mate niekto tieto znacky dojcenskych flasi??
kde sa daju kupit??existuje aj nejaky kamenny obchod s tymito vyrobkami??

siam • Včera o 16:43
Ja používam Dr.Brown.Kupovala som ich v babymarkete a majú ich aj na antolskej v lekárni.

tictactoe • Včera o 16:45
ja mam velmi dobre skusenosti so znackou tommee tippee, mam od nich flasky, sterilizator, odsavacku, aj lyzicky a misky.... flasku som pouzivala asi tak mesiac na caj, neviem to porovnat s inymi znackami ale nemam dovod sa na nu stazovat, odsavacka mlieka bola vynikajuca. tieto znacky maju uz takmer v kazdom babatkovskom obchode, len si daju za to strasne zaplatit, odsavacka v uk stala 19 libier, tu ju maju za 39! ak mas moznost, daj si to priniest z uk.

nikollette • Včera o 16:51
Dajú sa kúpiť aj cez internet, napríklad na MMB

lia • Včera o 17:58
sak to tictac,viem,ze tam je to za par supek a tu to predrazuju.
nikol,jedine na mmb a uz cakam mesiac,kym pani doplni novsie flasky bez bisfenol A
uz mi to bolo jedno kolko to stoji,ale vsade sa len pytam a nikde to nie je
a dr.brown uz je zajednany

janairsko • Včera o 20:49
ja mam flase dr.brown a som s nimi velmi spokojna mamaj hrncek na vodu a je super maly nemal ani koliku ja zijem v irsku a tu su dostupne obidve znacky nie je problem ich zohnat ja so nekojila neprislo mliecko po tazkom porode mame ich od zaciatku su super tomi tiper so nemala ale pocula som ze su tiez super

lia • Včera o 20:50
aky hrncek na vodu janairsko??

slovakia13 • Včera o 20:52
ahoj
tak ja mam celu vybavicku pre malu od Tommee Tippe,ale ja zijem v UK a kamosky mi iba odporucali ,tak preto

janairsko • Včera o 23:07
to je s naustkom mozes pouzivat aj na caj je super len sa este ucime z neho pit maly ma 6mesiacov nevie si ho sam drzat

lia • Dnes o 07:23
siam,na antolskej myslis v nemocnici niekde??
janairsko,uz chapem

eimiky • Dnes o 09:50
aj ja používam fľašky tommme tippee takisto hrnček, som maximálne spokojná.Videla som ich v auparku v predajni mothercare
ja som ich kupovala cez net

caira
7. říj 2009

my od narozeni byli vpodstate na prsu a flasce a pouzivali jsme Tommee Tippee a velka spokojenost, male nedelalo problem prechazet mezi prsem a flaskou a zpet, pouzivame i hrnecek na piti od TT, taky nesmirna spokojenost - mame z mothercare

efkas
7. říj 2009

jsou super,pochválila mi je i laktační sestra 🙂 ,že vypadají jako prso

majka79
7. říj 2009

Ahoj pokud máte některá zájem prodávám sadu lahviček TT i s hrnečkem na učení. Nám posloužily skvěle byl to jediný tip ze kterého můj kojený syn uměl pít. Teď už ale nepotřebujeme malý hamá lžičkou a pije z klasického hrnečku, třeba ještě někomu poslouží. Více v inzerátu tady na MK

zukab
7. říj 2009

baby, ak by chcel niekto flase TT, ozvite sa mi. Darujem 🙂
mam 5 alebo 6 kusov, v podstate vobec nepouzivane. (mozno jedna, aj to sporadicky).
🙂

lia
8. říj 2009

kedze zrusili temu,polozim siam otazku este raz:
siam,ta lekaren na antolskej je priamo v nemocnici??
zukab,ja si idem kupovat tie ruzove z novej kolekcie-nezavadne

gilmorka
7. kvě 2010

dievcata, mozete niektore pozriet na obal, kde su vyrabane vyrobky od TT? Dakujem

ivanek
8. kvě 2010

Gilmorko, nevím to teda jistě, ale myslím, že je to anglická značka

gilmorka
9. kvě 2010

Viem,ze je to anglicka firma. Len ma zaujima, kde vyrabaju, ci v UK alebo v Cine. Ak to maju na vyrobkoch napisane.

ivanek
9. kvě 2010

Já mám jenom obal od náhradních saviček a tam je "Made in China" 😉

ellysa
27. kvě 2010

ahoj neviete mi poradiť, tá dierka na antikolikovej fľaške-cumlíku má pri pití byť hore alebo dole 😅 ?

naty
31. kvě 2010

já mám teda normální, ale myslíš tu dírku na přisávání vzduchu? Já myslím, že je to jedno, bublinky tam vidím utíkat i když je dole, takže asi účel plní... 🙂 ...ale při krmení se nám stejně celá savička zaplní mlíkem, takže nevím...ale třeba to dělám blbě... 😅

juhele
1. čer 2010

Ahoj, přidám svou zkušenost, koupila jsem tuto lahvičku ještě jako těhu. Malou jsem plně kojila, lahvičku jsme tedy dávali jen, když jsem potřebovala do školy atd. Malá ale nechtěla vůbec nic krom prsu. Plivala TT, Avent, cokoliv, ačkoliv tyto savičky nejvíc připomínají prso. Nakonec se chytla až na ortodontické-zploštělé savičky od Nuk (ty co pasují na klasickou lahvičku- úzké).

naty
2. čer 2010

ono, je to u každýho mimi jiný...malej na TT přešel úplně v pohodě z plnýho kojení a prsa mu pak nevadila, takže to si nevybereš... 🙂

motylek
2. čer 2010

Tak náš malej nebyl kojenej a z jiných lahviček než TT pít nechtěl, neuměl. Pijeme z nich mlíčko do teď a já jsem s nima maximálně spokojená. Jsou super, akorát po roce mytí v myčce, začaly mít napraskliny, ale co bych chtěla, když je používáme dva roky. Postupně končí v koši, ale pro druhý mimčo je nakoupím taky.