Lahvička Tommee Tippee. Používáte je některé?

perada
9. pro 2007

Ahojky maminy, používáte některé tyto lahvičky?
Když z ní Péťa pije, mlaská, jako že mu to "ujíždí". Stává se to některé? Jinou lahvičku jsem ještě nezkoušela, zítra asi na zkoušku koupím Avent.

lilliaan
2. pro 2011

neviete prosim niektora ci sa Tommee Tippee lahvicky zmestia do digitalnej ohrievacky lahvi a jedla AVENT, prosim?

elana
3. pro 2011

@lilliaan myslím si že se vejdou, já mám ohřívač jiný, ale nepoznám rozdíl když ohřívám TT a Avent lahvičku, ale moje švagrová má ohřívač Avent a na večerní kaši velkou TT flašku a určitě to v tom ohřívá bez problémů. Ty ohřívačky jsou víceméně univerzální 🙂

lilliaan
3. pro 2011

@elana jee super. dakujem🙂

pablinka
21. říj 2012

ahoj, měla bych dotaz... kojím a 1x denně přikrmuju Nutrilonem HA. Mám doma lahvičku TT 150 ml. Malé to zatím stačí, má 4 měs., savičku 0+. Pije to tak 25 min. Chtěla bych se zeptat, jestli mám pak větší lahvičku koupit stále se savičkou 0+ nebo vzít 3+? Si říkám, jestli není lepší, když má tu 0+, že jí to vůbec nekape a ona musí sát jako u prsa, jestli bych jí pak tou 3+ moc nerozmazlila, že by pak prso třeba nechtěla? Případně jestli by nebylo na druhou stranu lepší tu 3+ už koupit, aby se moc nenadřela? Takhle pije z té hlavičky o dost delší dobu, než teď zvládá kojení... Prosím, poraďte 🙂.

blahova_andrea
21. říj 2012

My je zkoušeli, ale jelikož Míša nebyl zrovna prsní dítě, tak ani tato lahvička ho neokouzlila. Taky mu to ujíždělo, všude teklo, takže toho moc nesnědl. U nás vedly jakýkoliv "umělotiny", jen ne ty, co napodobují maminčin originál.

carrynka
21. říj 2012

@pablinka ja jsem koupila savicky 3+ a nejsou o tolik vetsi... vetsi lahvicky maji totiz tusim taky jen tu prvni savicku, musis je koupit zvlast... ja mam na vetsim lahvickach taky savicku vel.1, tak jsem na mliko koupila ty vel.2 a v poho...

pablinka
21. říj 2012

@carrynka díky! Já se jen bojím, aby pak nezačala odmítat prso, pokud koupím tu vel. 2 a ona zjistí, že jí to s těmito teče víc samo 🙂

carrynka
21. říj 2012

@pablinka ja kojim a pouzivam obe savicky a v pohode 🙂

mirreckall
20. pro 2012

mna na tieto flasky ukecala kamaratka, zevraj su vynikajuce....ale spokojna bohuzial nie som, ani s flaskami, ani cumlikmi ani s odsavackou... ta stale preteka ked si odsavam mlieko... flasky sa zle cistia a cumliky... :( bohuzial sme boli prvy mesiac v nemocnici a tam pouzivali klasicke cumliky a na tieto si mala nevie zvyknut, zle sa jej z nich pije... takze momentalne asi prejdeme na klasicke sklenene flasky a klasicke cumliky

sharmana
20. pro 2012

Ja som s TT nebola spokojná, malá sa mi drhla, aj s cumlíkom pre novorodenca jej to tieklo až až.. a celkovo, ked som ich umyla, boli také zájdené tie flase a nevidela so poriadne ani odmerku, flaška široká... ja nedám dopustiť na Avent, omnoho lepšia flaška aj cumle...
Ak ide o to, aby si dieťa neodvyklo na kojene, tak to podla mna vôbec nie je pravda, ja som kojila aj prikrmovala s Avent a neodučila sa... U mna TT ee...

malaletajicimyska
4. dub 2013

Mame pouzivame pul roku a maly ji miluji.....nechce hrnecky chce jen svoji lahvicku takze urcite doporucuji

mariast
29. pro 2013

ahoj dievcata, moj maly ma tommee tippee flasku s dierkou v strede-na lepsie uchytenie-kupila som mu 3 lebo ich miluje.. ja odporucam..🙂)

organicshop
Odpověď byla odstraněná
Zobraz