• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lahvičky Chicco, Suavinex, Avent, Tommee Tippee, Mam

4. října 2012 
Jake mate zkusenosti s temito lahvickami? Jake zvolit velikosti? My meli Avent, bez problemu, ale design nic moc. Potom Suavinex - opakovane tecou :frowning2: I do tasky, pac maji dirkovany vrsek:( Tomme Tepee krasne, ale hned jsou zabarvene. MAM taky moc hezky design, ale ty anti-kolik, jak se porad sroubuji tak za chvili taky ten spodek netesni. Jeste jsme nezkouseli ty plastove Chicco, mate nekdo zkusenosti? Design krasny a funkcnost? Take by mne zajimaly velikosti.... Na caj? Na mleko? Dekuji vsem za pripadny nazor...........:slight_smile:
28. črc 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já všechen plast vyházela a máme sklo,
28. črc 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ja pouzivala jen Tomme Teppee... me to zabarveni tech savicek nejak nevadilo pac jsou savicky podle velikosti takze kazdy 3 mesice.. a pak po pul roce vymenili.. a hlavne savicek sem mela docela hodne takze sem je stridala.. me to taka katastrofa neprisla.. pro me byly nej
28. črc 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
já mám tommee tippe, vypadají hezky netečkou, do tomme tippe mám celou výbavu i termo boxy a super velikost máme jak ty malé 150, tak 220 nebo kolik to je
28. črc 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my jsme používali u obou holek lahvičky MAM,jiný prostě nevzaly :grinning: ,právě mi moc vyhovuje,že se dají celý rozdělat,snadno se umyjou a sterilizují se v mirovlnce a nestalo se,že by začaly téct,jen když jsem to špatně sestavila :slight_smile:
http://www.sweetbaby.cz/detail.php?zbozi=2841337
28. črc 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
porodní asistentka nám nedoporučovala avent. prý jsou předražené. zbytečně. já koupila tomme tippee, zkušensot zatím nemám :slight_smile:
28. črc 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bohuzel dokrmujeme-takze jsem poridila od Aventu a bez problemu.. :wink:
28. črc 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
u první dcery jsem používala ty MAM s tou gumou vevnitř - spokojenost
u druhé jsem chtěla nové lahve a koupila jsem tommee tippee a taky spokojenost, nepřijde mi, že by se zabarvovaly nebo tak, denně je vyvařuji a jsou celkem pěkné bych řekla, ne teda jako nové,ale líbí se mi jejich tvar, dobře se to drží a dvera když chce, tak ji umí taky pěkně uchytit a držet
Avent jsou snad nejhorší láhve co jsem zkoušela, prý netekoucí HA HA HA :grinning:
28. črc 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám dobrou zkušenost s Avent. Nejdřív jsem měla na mléko 125 ml, později 260 ml. Na vodu mám pro obě děti sportovní hrnečky od Avent. Zkoušela jsem i Mam (ten s tou gumou) a často se mi stávalo, že tekl. Také jsem měla flašky od Nuku, ale také tekly. Jednoduchý design mi vůbec nevadil a ani mě lahve nepřišly moc draze - nechala jsem si koupit v Anglii počáteční sadu a sterilizátor a cena byla ani ne poloviční než za kolik se to běžně prodává u nás :wink:
28. črc 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Já používala Tommee Tippee a byla jsem strašně spokojená. Je fakt, že savička se mrkví trochu zabarvila,ale na funkčnost to nemělo absolutně vliv, takže jsem to neřešila a na šťávy používala pořád tuhle jednu, zbylý na mlíko.
28. črc 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedeme od narození v Aventu. Drahé mi nepřipadají, jsou i dražší značky. Dobře se vymývají a kombinují s ostatními výrobky řady, takže přestavit lahvičku na hrnek, připojit na odsavačku apod. je v pohodě. Jinak mi od Aventu akorát víc vyhovují ty z toho plastu zabarveného trochu do medova, než ty klasické.
28. črc 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Měli jsme Avent, ale kvůli tečení máme teď Nuk a dobrý. Pro větší děti dělá Nuk i lahve jako mají sportovci, s tou vysunovací "savičkou" a ta se dá koupit i náhradní, mají pěkné motivy. Já je teď pro starší kupovala a velká spokojenost. Dá se na ně dát i dudlík pro miminka.
28. črc 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Úplně zpočátku jsem používala lahvičku od Medely...pak jsem přešla na Tommee Tippee a jsem spokojená. Dostávám přes ní jen mlíčko, takže zabarvené nejsou. Teď uvažuju o koupi termoobalu, ale nevím, jestli poslouží, jak má.
17. srp 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám avent, mám avent odsávačku ale i lahvičky. Jiné jsem nekupovala, protože je vše kompatibilní a malé vyhovují. Jo a nám netečou. Desing mě nezajímá, důležitá je pro mě praktičnost. Mám tři velikosti a jsem opravdu spokojená.
17. srp 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Používám jedině avent, koupila jsem jednu lahvičku do zásoby a jak se hodila, malé vyhovuje, neteče. Mám 125 ml, 260 ml a 330 ml. Neradši mám ale ty z tvrdého plastu, jsou jakoby nažloutlé. Jiné značky jsem nezkoušela, malé vyhovuje takže není třeba zkoušet jiné.
4. říj 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek