Lahvičky Chicco, Suavinex, Avent, Tommee Tippee, Mam

keckemet
28. črc 2012

Jake mate zkusenosti s temito lahvickami? Jake zvolit velikosti? My meli Avent, bez problemu, ale design nic moc. Potom Suavinex - opakovane tecou ☹ I do tasky, pac maji dirkovany vrsek:( Tomme Tepee krasne, ale hned jsou zabarvene. MAM taky moc hezky design, ale ty anti-kolik, jak se porad sroubuji tak za chvili taky ten spodek netesni. Jeste jsme nezkouseli ty plastove Chicco, mate nekdo zkusenosti? Design krasny a funkcnost? Take by mne zajimaly velikosti.... Na caj? Na mleko? Dekuji vsem za pripadny nazor...........🙂

hojda
28. črc 2012

já všechen plast vyházela a máme sklo,

luciebx
28. črc 2012

ja pouzivala jen Tomme Teppee... me to zabarveni tech savicek nejak nevadilo pac jsou savicky podle velikosti takze kazdy 3 mesice.. a pak po pul roce vymenili.. a hlavne savicek sem mela docela hodne takze sem je stridala.. me to taka katastrofa neprisla.. pro me byly nej

madormi
28. črc 2012

já mám tommee tippe, vypadají hezky netečkou, do tomme tippe mám celou výbavu i termo boxy a super velikost máme jak ty malé 150, tak 220 nebo kolik to je

madlenka29
28. črc 2012

my jsme používali u obou holek lahvičky MAM,jiný prostě nevzaly 😀 ,právě mi moc vyhovuje,že se dají celý rozdělat,snadno se umyjou a sterilizují se v mirovlnce a nestalo se,že by začaly téct,jen když jsem to špatně sestavila 🙂
http://www.sweetbaby.cz/detail.php?zbozi=2841337

svoba
28. črc 2012

porodní asistentka nám nedoporučovala avent. prý jsou předražené. zbytečně. já koupila tomme tippee, zkušensot zatím nemám 🙂

werunqa
28. črc 2012

My bohuzel dokrmujeme-takze jsem poridila od Aventu a bez problemu.. 😉

vendulka
28. črc 2012

u první dcery jsem používala ty MAM s tou gumou vevnitř - spokojenost
u druhé jsem chtěla nové lahve a koupila jsem tommee tippee a taky spokojenost, nepřijde mi, že by se zabarvovaly nebo tak, denně je vyvařuji a jsou celkem pěkné bych řekla, ne teda jako nové,ale líbí se mi jejich tvar, dobře se to drží a dvera když chce, tak ji umí taky pěkně uchytit a držet
Avent jsou snad nejhorší láhve co jsem zkoušela, prý netekoucí HA HA HA 😀

llluckaaa
28. črc 2012

Já mám dobrou zkušenost s Avent. Nejdřív jsem měla na mléko 125 ml, později 260 ml. Na vodu mám pro obě děti sportovní hrnečky od Avent. Zkoušela jsem i Mam (ten s tou gumou) a často se mi stávalo, že tekl. Také jsem měla flašky od Nuku, ale také tekly. Jednoduchý design mi vůbec nevadil a ani mě lahve nepřišly moc draze - nechala jsem si koupit v Anglii počáteční sadu a sterilizátor a cena byla ani ne poloviční než za kolik se to běžně prodává u nás 😉

gabour
28. črc 2012

Já používala Tommee Tippee a byla jsem strašně spokojená. Je fakt, že savička se mrkví trochu zabarvila,ale na funkčnost to nemělo absolutně vliv, takže jsem to neřešila a na šťávy používala pořád tuhle jednu, zbylý na mlíko.

jenny.kay
28. črc 2012

Jedeme od narození v Aventu. Drahé mi nepřipadají, jsou i dražší značky. Dobře se vymývají a kombinují s ostatními výrobky řady, takže přestavit lahvičku na hrnek, připojit na odsavačku apod. je v pohodě. Jinak mi od Aventu akorát víc vyhovují ty z toho plastu zabarveného trochu do medova, než ty klasické.

antarres
28. črc 2012

Měli jsme Avent, ale kvůli tečení máme teď Nuk a dobrý. Pro větší děti dělá Nuk i lahve jako mají sportovci, s tou vysunovací "savičkou" a ta se dá koupit i náhradní, mají pěkné motivy. Já je teď pro starší kupovala a velká spokojenost. Dá se na ně dát i dudlík pro miminka.

maja3.s
17. srp 2012

Úplně zpočátku jsem používala lahvičku od Medely...pak jsem přešla na Tommee Tippee a jsem spokojená. Dostávám přes ní jen mlíčko, takže zabarvené nejsou. Teď uvažuju o koupi termoobalu, ale nevím, jestli poslouží, jak má.

petrusew
17. srp 2012

Já mám avent, mám avent odsávačku ale i lahvičky. Jiné jsem nekupovala, protože je vše kompatibilní a malé vyhovují. Jo a nám netečou. Desing mě nezajímá, důležitá je pro mě praktičnost. Mám tři velikosti a jsem opravdu spokojená.

mafeska
4. říj 2012

Používám jedině avent, koupila jsem jednu lahvičku do zásoby a jak se hodila, malé vyhovuje, neteče. Mám 125 ml, 260 ml a 330 ml. Neradši mám ale ty z tvrdého plastu, jsou jakoby nažloutlé. Jiné značky jsem nezkoušela, malé vyhovuje takže není třeba zkoušet jiné.