Lahvičky s BPA. Řeší se to v Česku?

kristynaw
21. dub 2008

holky,taky se to resi v cesku,nebo jen tady?
chemikalie BPA v plastovych lahvickach//?tady v USA se to povazuje za tak nebezpecny,hlavne lahvicky s cislem &,ze se to stahuje z trhu...

mywiel
9. čer 2008

Zajtra tu bude o tom relacia v tv robili tu tiez testy a budu hovorit aj o Kanade tak vam dam vediet co som sa dozvedela... 😉

susik77
9. čer 2008

ahojte baby. ktora znackaje teda bezpecna?potrebujem kupit teraz nove flasky a uz sa toho Aventu trochu bojim 😎

mywiel
10. čer 2008

Takze kristynaw ma pravdu uz aj tu robili testy a vo Svajciarsku sme na tom tak isto ako v Kanade. 😖

Tieto znacky testovali a su nebezpecne:

http://www.tsr.ch/tsr/index.html?siteSect=31120...

Ja idem kupit sklenene flasky a hotovo. 😉

kristynaw
autor
10. čer 2008

jja vam to rikam porad

kristynaw
autor
10. čer 2008

MAM ultivent josu bezpecny..nebo skleneny... nebo bpa free...ale nevim,co z toho mate v CR

dididi30
10. čer 2008

boze to je blbost, ja tomu neverim, to by bolo z toho velke hallo a urcite by to bolo ztiahnute z trhu....keby tak testovali vsetko, tak by ste ani nic nejedli ani nic nepili.....baby nebojte sa, to su sorry kraviny!!!! 😝

mywiel
10. čer 2008

Tie dva posledne v zozname su ok.

kristynaw
autor
10. čer 2008

a ty cisla na tech aventkach v tom uzaveru-to je neco jinyho..to cislo musi byt v tom trojuhelniku... a ten avent to vubec nema...

mywiel
10. čer 2008

Teraz som o tom dopozerala relaciu v telke a Svajciari sa presvedcili vlastnymi testami tak to asi taka blbost nebude... 😒

mywiel
10. čer 2008

Vidis ze aj sem to prislo az teraz a robili testy len teraz.

kristynaw
autor
10. čer 2008

ja vam to rikala,ze to do evropy prijde vzdycky pozdeji...a me za to tady kamenovali.. takze aspon ty vis,ze mas nakoupit jine flasticky... hele a daji ti prachy za tu vybavu co sis uz nakoupila?

mywiel
10. čer 2008

Vraveli ze dospelemu cloveku to nevadi lebo telo ma uz vytvorene protilatky a vie sa chranit na rozdiel od novoredenca a malych deti ktore este nemaju vyvinuty dobry hormonalny system, je tam riziko obezity a dokonca rakoviny takze ja nebudem na svojom dietati riskovat.

mywiel
10. čer 2008

Kristy to pochybujem ale to je jedno to nie je take dolezite.

kristynaw
autor
10. čer 2008

mywiel:dekuji,konecne nejsem jenom ja,ktera podle jinych vysiluje, dela hromadne akce a pise blbosti... a je to na kazde mamine...ty vis,ze je to nebezpecne,tak si koupis nove..ja to taky udelala...a didi si muze davat aventky jak dlouho chce...je to rozhodnuti,ktery si musi udelat kazdy sam... 🙂 😉

dididi30
10. čer 2008

ale boze, ved kazdy clovek ma v sebe rakovinu,takze u niekoho sa prejavi u niekoho nie,,,mam strach,ze nejake baby budu vyhadzovat take drahe flase......bububububububu 😠
co je kupene v obchode , to musi byt dobre, ak to kupis inak tak to uz je chyba danej osoby 🤐

kristynaw
autor
10. čer 2008

takze jdes do sklenenych?ja je zkusila (kdyz jsme byli v CR)jenze meli moc malou savicku(jeli jsme tam na mesic) tak jsem koupila to MAM ultivent,ale jen jednu,protoze v cr stoji jedna jako tady 3.. no a po navratu sem jsem si nakoupila MAM
NUK a AVENT lezi v krabici v garazi

dididi30
10. čer 2008

ano , len tu strasite baby, takze neviem co je lepsie 😒 trochu sa nad sebou zamyslite....

kristynaw
autor
10. čer 2008

diddi:tak jak vysvetlis hracky od fisher price? taky jste je koupili v obchode... a pak se stahli z trhu ze jsou nebezpecne...

mywiel
10. čer 2008

Vraveli aj o tych testoch co hovoria ze mnozstvo co je v tych flaskach nie je nebezpecne su vlastne laboratoria tych firiem ako napr. Avent a ine, takze tie testy nie su vobec doveryhodne.

dididi30
10. čer 2008

za par mesiacov najdu vadu v inych flaskach a mozno v tych co mate v plane pouzivat, tak som zvedava, co budete robit 😎

mywiel
10. čer 2008

Didi ty si urob ako chces ostatne maju pravo o tom vediet a rozhodnut sa. 😠

kristynaw
autor
10. čer 2008

diddi,ty by ses nad sebou mela zamyslet...kdyby jsme to nepodkladali strankama,kde o tom pisou,ze je to nebezpecne tak neresim..
my naopak chceme pomoct a upozornit maminky...na tom neni nic spatnyho

dididi30
10. čer 2008

nech sa paci 😀 😅

dididi30
10. čer 2008

upozornit a strasit su dve uplne odlisne veci....

mywiel
10. čer 2008

Ja kupujem sklenene.

dididi30
10. čer 2008

kristynaw a do teraz z akej flase pilo tvoje dieta cajik alebo vodicku??stavim sa ,ze nie z aventu 😀

kristynaw
autor
10. čer 2008

ty si fakt no comment my nestrasime,my upozornujeme... anechapu,proc se tak certis...asi mas aventek plnej zadek...ale za to my nemuzeme,ani za to,ze jsou spatne...
pokud se toho nebojis,tak tim padem tu vubec v tehle diskusi nemusis byt a muzes to ignorovat...jine maminky treba za tohle upozorneni budou radi...to je to stejny jak s tou odsavackou na rymu..koupilas to v lekarne...a naslo se,ze je to nebezpecne...

kristynaw
autor
10. čer 2008

dokud jsem to nevedela,tak z nuk a avent...hned jak jsem to zjistila,koupila jsem bpa free...

dididi30
10. čer 2008

moja zlata nemam , len zo 3 flase 😉 jasne ze nemozes....a teraz sa cetis ty 😀
a mam pravo byt kde chcem, co je socializmus ci ci? 🙂
odsavacku na rymu by som v zivote nekupila, to je len moda ako aj monitor dychu, aaaaa zozerte ma 😀

kristynaw
autor
10. čer 2008

jinak uz tu zase koncim..nemam zapotrebi se s nekym hadat... nejsem jedina,kdo uz o tom vi, je to podlozene strankama,ktere tu dala ja ,gabbi,mywiel... takze je to na kazdym,jak se rozhodne
pa a mejte se hezky