Lahvičky Tommee Tippee, tekly vám kolem uzávěru?

hradilenka
15. říj 2012

Holky mám na Vás dotaz, stalo se některé z Vás, že lahvičky TT Vám tekly kolem uzávěru? Já je reklamovala a reklamaci mi neuznali. Začalo to dělat neplechu až po půl roce, předtím v pohodě. Díky za info 🙂

veruska007
15. říj 2012

@hradilenka Jednu jsem dostala, vypadala úžasně, protéká mi od začátku, děti ji mají leda na hraní 🙄

ustarana
15. říj 2012

Tiez som jednu kupila. Bola draha ako cert a tiez mi tiekla okolo uzaveru uz od zaciatku. Na reklamovanie som po porode nemala silu, tak som to nechala plavat. Kazdopadne viem, ze od tejto "znacky" uz nikdy nic nekupim.

garfie
15. říj 2012

Tak my zatím v pohodě-používám 6 měsíců-a slyšela jsem jen dobré reference....

julie2905
15. říj 2012

Zvláštní, já mám těchto lahviček celkem 5, 2 ks 150ml a 3 ks 260ml, všechny jsou v naprostém pořádku, 4 jsou kupované v roce 2008 pro první holčičku -používané cca rok a teď používáme dalších 6 měsíců, jen jsem přikoupila ještě jednu tu větší a ta je v používání cca 2 měsíce a zatím taky dobrý, tak nevím čím to může být...
za nás s touto značkou maximální spokojenost...

hradilenka
autor
16. říj 2012

@veruska007
@ustarana
@garfie
@julie2905
Holky všem děkuji za Vaše zkušenosti, já byla s lahvičkami nadšená. Nemám proti této značce nic, ale zarazli mě to, že mi to prostě nevyreklamovali. Musela jsem místo toho koupit jako náhražku láhev od Aventu je to 2v1 dudel i hrneček .... ale s tou dudlíkovou verzí jsem tedy moc spokojená nebyla. Teď už dudel nepotřebujeme. Ale mrzí mě to, že se k reklamaci takoto postavili. Navíc reklamaci posuzovali přímo tam kde jsem je zakoupila. Prý to mám pořádně dotáhnout a mít suchý neznečistěný okraj 😀 😀 😀 no nevím co jsem asi jiného dělala ... zkoušela jsem kde co furt to teče ... než jsme dojeli na Slovensko na dovču, tak mi polovina obsahu vytekla do tašky ... ale jak paní napsala asi špatně utahuju 😀 se musím smát.