Nekapající hrneček pro dítě. Poradíte, prosím?

lisounek
7. srp 2009

Ahojky, prosím Vás, máte některá opravdu dobrou zkušenost s nějakým hrnečkem...? Mám skoro roční holčičku a zatím vše, co jsme mely za hrnečky, tak byla doslova politá..a to mají vždy název NEKAPAJÍCÍ..první jsem vsadila na kvalitu Avent, ale jako stál 300Kč a teče jak blázen...a to ne ze samotné savičky, ale z dírky, která je nenápadně skrytá nad savičkou..netuším asi kvůli dobrému tahu či tak...teď máme canpol babies po dlouhé době jsem se rozhodla koupit jiný a to teče zase rovnou kolem celého uzávěru..už ničemu nevěřím a začínám si myslet, že vše jsou taháky na peníze 😔 Díky za Vaše rady a podněty...

madlenka29
7. srp 2009

ahoj
tak my máme NUK s membránou,občas se stane,že když ho špatně utahnu tak teče kolem uzávěru,ale po pořádný utahnutí je to OK!

l26
7. srp 2009

ahojky,ségra má 2,5 letou holčinu a pije z téhle lahvičky už od roku a v pohodě, hlavně se musí dát bacha na ten umělý vnitřní jakoby uzávěr,aby seděl,ale neproteče jí ani kapička
http://www.e-broucek.cz/kojeni-krmeni-pece/lahv...

lisounek
autor
7. srp 2009

l26 jo tak ten mame taky a tece nam to prave tou dirkou nad savickou jako je to k zlosti 😲

lisounek
autor
7. srp 2009

ale i tak dekuji a madlenka o Nuku jsem premyslela, ale jako me prijde tvrda ta savicka a pry rychle i tece, tak nevim..uz se fakt bojim cokoliv koupit, mam doma uz slusnou sbirku hrnku 😀

vojtisek2007
7. srp 2009

lisounek - máme dva nekapající, a opravdu nekapou - jeden od canapol babies a jeden úplně obyč babylove z DM - jak píšou holky, musí se správně nasadit zevnitř pod víčkem ty "náhubky" - nevím jak to nazvat - a správně utáhnout - no a hlavně do toho třeba nenalít bublinkatou vodu - to udělal můj chlap a stříkalo to teda všude... 😀

lisounek
autor
7. srp 2009

aha bublinkatou nedavam...ale canpol mi taky nafacha... ☹ mam nejakou od pul roka s drzatky, tak kdyz je bez drzatek je v poho, ale jak dam drzatka tak to prave nejde doutahnout a tece to a tece...babylove mi zase prisel prave malej obsahove, ale mozna jeste zkusim 😉

vojtisek2007
7. srp 2009

aha - tak my máme oba bez držátek a obsah mají tak 3deci a ten z DMka dokonce má takovou příklopku na ten náhubek, když dítě nepije aby se na to neprášilo a tak....a i ta dírka by zespodu měla mít nandavací umělohmotnej čudlík, aby to právě tudy neteklo....

lisounek
autor
7. srp 2009

aha no prozkoumam, ale jako je blby, jak je to vse zabaleny a clovek proste nevi co kupuje..ale asi mam jen smulu no 🤐

soanpe
7. srp 2009

lisounek
canpol držáčky ti musí cvaknout při nasazování 😉
jinak co období, tak jiný hrnek, savička atd. 😀 teda aspon v naší rodině 😅
prostě ty mrnouse ten určitý typ hrnku omrzí a musím dát jiný 😝

lisounek
autor
7. srp 2009

soapne: kdyz to je ten problem canpol mi nejde poradne cvaknout...a o omrzeni ani tak nejde, jako o to, ze jsme zatim nenasli nic vyhovujiciho..ale i tak diky 🙂

pindruska
11. srp 2009

my máme hrneček z DM drogerie, stál tuším kolem 160 Kč a jsme spokojeni 😉

momin
9. pro 2009

Ahoj holky,nejake nove tipy? nevim jestli tzo co hledam vubec existuje.... 😀 😀 potrebuju hrnecek ktery kdyz se otoci netece ze savicky.... 😎

beruska2x
9. pro 2009

ja mam teda Avent a netece...

aleachim
9. pro 2009

já mám avent a jsem spokojena.

jittuss
9. pro 2009

Také můžu doporučit Avent 😉

berenika39
9. pro 2009

a nám Avent tekl. Tak. 😀 😀 .Nechápu, asi je každej jinej. Tou dírkou na "správný tah". Pijeme od osmi měsíců z lahví od Mattoni Sport, nebo to má i Rajec. Silikonová membrána, uzávěr, kterej je spolehlivej. Pár dní ji používám, vyplachuju, pak vyhodím. A jsme operativní, koupím ji kdykoliv na cestách. 😉 😉

beruska2x
9. pro 2009

jo ten uzaver ma i Aquila, taky s nim pijeme kdyz je tata koupi 😀

soanpe
9. pro 2009

berenika.
a jak se dá naučit dítě na tu láhev.prosííííí o radu.Sofí se snad dudlíkový flašky nezbaví 😀 😝

beruska2x
9. pro 2009

soa nas malej z ni umel hned.. stacilo mu ji nabidnout, pry se na ni nauci fakt rychle... a to v tom je obyc voda 😀

crca
9. pro 2009

Mám z Tesca a jsem spokojená 😉

berenika39
9. pro 2009

soan 😀 , já nevím jak, prostě jsem z toho pila já, on chtěl pochopitelně ode mne, tak jsem mu to dala, zezačátku jsem mu tu láhev trochu zmáčkla, aby to teklo, přece jenom se musí dost "tahat". Jo, a ten uzávěr pasuje na všelijaký malý petky. Jediný nepraktický na tom je - ten poklopec, víčko. To tam drží na takovým kousku plastu a dost mu to při pití překáželo, tak jsem to ze začátku vždycky ulomila.

Ted už pije doma normálně z kelímku, na ven nosíme tyhle Mattonky.

momin
9. pro 2009

crca a netece?
ja se u Aventu desim te ceny.... 😅

mirka755
9. pro 2009

ahoj
mám pro Ondru hrneček z Tesca, stál asi 45,- a neteče ani kapku. Avent jsem také odstavila, protože přesně jak píšeš - teklo to úplně všude, právě tou dírkou 😖

mirka755
9. pro 2009

soanpe: Aneta se také dlouho nechtěla odnaučit z lahve, v 1,5 roce jsem jí v noci když chtěla pití dala hrnek a druhý den dělala, že z ničeho jiného prostě pít nebude! Sice si trošku poplakala ale zafungovalo to. Na Ondru jsem to zkusila od 3 měsíců, hned začal pít a od té doby má na čaj hrnek s pítkem

uci
10. pro 2009

ahojda lis,
tak my mame 2 flase - po dlhom hladani a plnej skrini vselijakych nepouzitelnych flias - s ktorymi som konecne spokjna:
jedna je z DM, taka obycajna lacna, presne ako ju popisuje vojtisek (z vnutra sa nasadzuje taky ventilcek, ktory je z jednej strany s pomalsim prietokom a z druhej rychlejsim, a zvonku je ten naustok kryty tou priklopkou) a ta je fakt super, spolahliva nepretecie, akorat ze ta priklopka ked sa neotvori poriadne tak to malu zvykne poskriabat, cize tuto nosime len na vonok, kde jej to vzdy ja otvorim
druha je vysledkom kombivania, skusania a hladania vhodnej flasky a vhodneho naustku, naustok jednoznacne najlepsi aky som nasla je od canpol tento:
http://www.maderna.sk/dojcenecke-potreby/kojene...
neperetecie, jednoducho sa umyva a lahko sa z neho saje (to bol totizto problem vsetkych ostatnych naustkov, ze som z neho nevladala tahat ja a nie to este moja mala, aj som skusala vselijako tie dierky - typ naustkov canpol - zvacsovat a vselico mozne ale to bolo o nicom)
no a tento naustok je original tusim k serii Balonik ale ja ho mam nasadeny na uplne inej flasi, a pasuje aj na prakticky vsetky flase LOVI aj CANPOL, ale vtedy musis dat pozor aby si ho dobre utiahla
no a tuto flasu mame na doma, kde si ju uz obhospodaruje prdolka sama 😉

smajlik
10. pro 2009

i nám Avent neustále teče tou dírkou nahoře, musím vždycky vyndat to gumové průhledné těsnění jelikož se za to dostane čaj, celé to vysušit a pak to chvíli neteče ... ovšem ta chvíle je tak 3 hodinky 😠