Odmítá pít z lahve. Doporučte pítko

pessy1
2. led 2008

ahoj maminy, půlroční mimi mi nechce pít z lahve, doporučte mi nějaké osvědčené pítko, ze kterého by mohla pít. díky 🙂

anney
2. led 2008

Ahoj,

já měla naprosto stejný problém.Lahvičku od aventu, silikonová šadítka a malej prostě neuměl sát.Byl zvyklý pouze na prsa a tak lahev nechtěl.Ale pak mi ségra koupila hrneček 4 v 1,je to od lahvičky po hrníček.Je to od firmy baby farlin.Ten sosák je super měkký i když je silikonový a tak to to miminko krásně přijmě.Zkusím najít ten hrníček na netu. 🙂 🙂

anney
2. led 2008

Bohužel jsem na celým netu nenašla žádnej podobnej hrnek, ale z vlastní zkušenosti vím, že se to musí porád dokola zkoušet a fakt to pak půjde.Alespon u nás to tak bylo.Ahoj a přeju hodně zdaru 😉

pavlicka
2. led 2008

od osmého měsíce po jídle malej přes den odmítal pít z prsu, takže doktorka mi říkala že musím dávat čaj. ale malej neuměl z lahvičky pít. zkoušeli jsme lahve i pítka od aventu a pořád nic, plenky měl suchý a tak jsem měla strach o jeho ledviny. nakonec se nám osvědčila úplně obyčejná lahvička za 40 kč (značku nevím) v supermarketu a malej teď během dne vypije průběžně třeba dvě (125 ml). myslím že ty "chytrý" anatomický lavičky jsou pro některý děti až moc chytrý, stačí prostě obyčejnej dudlík kterej naprosto normálně teče. chápu, že v osmi měsících by třeba mohl už pítko nebo hrneček a ne miminkovskou lahev, ale jsem ráda, že máme zase mokrý pleny a spokojenýho "plazce". jo k pití dávám granulovaný čaje a na lahvičku půl lžičky medu, ale pije i pytlíkovej čaj pro děti. soulasím s anney že se to musí pořád dokola zkoušet a nabízet ale asi je dobrý udělat to prostě sladký (teď už to tak nesladím).

lendy1
2. led 2008

anney, nemyslíš toto?

http://www.farlin.cz/kojenecke-potreby/hrnicky/...

mě zítra příjde magický hrneček od Aventu- 6+, nejdřív to malému dám na hraní, aby si na to zvyknul a pak se uvidí. Ale ten Farlin mě teda zaujal-hlavně ty 4 možnosti...a že je tam i ta slámka a sosák....

lendy1
2. led 2008

pessy, ještě dotaz kojíš nebo ne? Z flašky jíte normálně nebo jen čaj nebo vůbec nic...?
Že třeba za tím, že nechce pít z lahve nemusí být ani tak lahev jako něco jiného...

andtka
24. dub 2009

Ahoj maminy. Nevíte, jestli se dá někde sehnat náhradní savička k hrnečku s pítkem od NUK +6 měsísů? Já ho nemůžu sehnat. Hrneček byl docela drahý a vidím, že je asi na "jedno použití" 😕 Díky