Ohřívač lahví. Máte zkušenost?

lu777
11. únor 2008

ahojky 🙂
chtěla bych se zeptat, kdo dáváte UM, máte ohřívač lahví? já ohřívám ve vodní lázni, ale docela mi dělá problém to odhadnout, kolik vody, jak horké a na jak dlouho.. a malý do toho křičí hlady.. jednou to není dohřáté a stojíme u toho, podruhé to je zas už hned moc horké a zas ochlazujeme 🙄

teď jsem slyšela o ohřívači lahví a líbí se mi, že by se to zapnulo, zatím bych přebalila a pak by to bylo hned hotové, ušetřili bysme čas i nervy oba dva..

máte někdo zkušenost? funguje to dobře, tzn. vypne se to samo, udrží to nějakou optimální teplotu apod.? jakou značku máte?

a dají se kombinovat např. lahve Avent a ohřívač např. Bebe Jou apod. nebo ne?

díky moc za radu! 🙂

jaaanicka46
22. dub 2012

@jop chtěla bych se zeptat jestli se dají dát do ohřívačky lavní avent i jiné lahvičky než avent?
Děkuji

jop
23. dub 2012

@jaaanicka46 ano, dají se tam dát všechny lahvičky, které jsem měla - Avent, Nuk, Medela. Jestli existují nějaké hodně široké lahvičky, které se tam nevejdou, tak o tom nevím.

janulka1980
9. črc 2013

@jop nevojde sa tam tommee tippee

ebsian
9. črc 2013

Já koupila ohřívačku tefal na příkrmy až teď po půl roce a super je ta přídavná ohřívací miska, která je na kašičky a polévku, bezva věc!! Udrží to pak teplé půl hodiny..Samozřejmě je ohřívačka určena i pro lahvičky s UM. Prostě na všechno.

katyka88
21. led 2014

chcela by som sa opytat mam ohrievacku nikdy ju nepouzivala a navodu nerozumirm.chcem sa spytat do ohrievacky treba dat vodu aku?kolko?dakujem