Ohřívačka lahví Philips SBC SC 215. Jak se používá?

ewcik
11. pro 2007

Ahoj mamky,

nevíte některá,prosím vás jak se používá ohřívačka lahví Philips SBC 215??????
Koupila jsem ji na MMB a teď tu před ní sedím a nevím si rady. Není u ní totiž návod ☹

pomóóóóc 😉

erunka
11. pro 2007

ahojky, všechny pracujcí na podobném principu. Většinou mají rozlišení na lahičky s mlékem a čajem a třeba výživy nebo hotové příkrmy. Pokud má možnost více nastavení teploty, je třea vyzkoušet, co prckovi bude vyhovovat.

jabber
11. led 2008

Ahoj holky,
chci koupit ohřívačku lahví Avent s termostatem, jaké s ní máte zkušenosti? Je dobrá? Taky by mě případně zajímalo, jestli jdou Avenťácké lahvičky i třeba do jiných ohřívaček? Většina co jsem viděla je spíš na ty vysoké úzké lahve. Díky 🙂

bramburka
12. led 2008

já mám reer comfort, vejde se tam i široká láhev avent

je to na h,... protože normálně v horké vodě - vařící z rychlovarky se 50 ml mlíka ohřálo za 2 minuty, v ohřívači čekáš než se tiohřejevoda atd, čekala jsem 8 minut!!!!Jediná výhoda je ten termostat, kterej ti to udržuje teplé, ale ta vařící voda v misce taky jen tak nevychladne, takže já jsem za ty prachy zklamaná!!!

zusma
12. led 2008

Já mám ohřívačku od Tefalu. Jsem s ní spokojená. Ohřívám v ní MM - cca 120 ml a je to zhruba za 4-5 minut, záleží, jak moc studené to před tím je. A vyhovuje mi to více než to ohřívat v hrnci, to jsem to měla vždycky moc teplý 😒 A vydrží to teplé 30 minut, tak je dobrý, že mezi tím přebalím, nakojím a pak event.dokrmím tím ohřátým 🙂

zusma
12. led 2008

Jo a ohřívám v ní ty klasický lahve Avent-malý nebo velký a v pohodě se tam vejdou.A šli by tam asi i jiný velikosti,ale to jsem nezkoušela.

gabca1
12. led 2008

Já chci koupit ohřívačku od Chicca Home car, je výhoda, že se s ní dá ohřívat i v autě 🙂

doubek
12. led 2008

Ja jsem cetla na obalu od UM, ze se ma delat vzdy cerstve mleko, pak nechapu vyznam ohrivacek? A mikrovlnka to ohreje taky rychle,ne?! Jak to tedy je, s tim ohrivanim mleka. Diky

jabber
12. led 2008

holky, díky za odpovědi 🙂
mléko se má dělat vždy čerstvé, to je pravda, ale můžu už mít dopředu ohřátou vodu, aspoň moje švagrová to tak dělala. Převařila vodu, pak jí udržovala v ohřívačce a těsně před krmením tam dala ten prášek.
Kromě toho můžu, jak píše zusma, ohřívat uskladněné MM.
Četla jsem, že mikrovlnka je na ohřev nevhodná, protože má pak jídlo nestejnou teplotu a dítě se může popálit - ale to se týká už spíš kašiček apod., ne mlíka

lendy1
12. led 2008

tak mi jsme na UM a teplou převařenou vodu mám v termosce, kde vydrží, ohřívačku mám úplně obyčejnou, použitou z MMB za 100,-Kč a ohřívá všechny lahvičky i skleničky na příkrmy. Na lahvičky ji používám jen na přihřátí vody z termosky, jelikož ke konci dne to už v té termosce není tak teplé. Ohřívačku za několik tisíc bych si nekoupila ani omylem-je to naprostá zbytečnost.

bramburka
12. led 2008

no hele je to dobrý podle me hlavně na MM. Na UM můžeš mít vodu v termosce nebo ji hrat v mikrovlnce, stačí 2 zatočení. Na ohřev MM není mikrovlnka vhodná, protoře mikrovlny ničí nějaké látky důležité v MM, ale na vodě nemá samo co zničit. Nutné je dát pozor na teplotu - nejlépe ohřát vodu ve sklenici a pak to přelít do flašky!

lenssy
19. pro 2014

Dobrý den.
Mohla bych poprosit o český manuál Avent Ohřívač kojeneckých lahví SCF260/37, koupila jsem ho a nevím si rady nebo mi prosím dejte malou radu.
Děkuji
Rendárová

polynci
18. srp 2015

používali jste někdo tento ohřívač na tyto Avent lahve? Chci koupit ohřívač z bazaru, tak potřebuju vědět, že se tam vlezou... Díky