Plastové nádobí. Jaké je vhodné pro děti?

marta82
17. bře 2008

Holky potřebují poradit jaké je vhodné nadobí hlevně talířky pro dětičky. Teď každouz chvíli je neco zavadného. Děkuji

aponchie
17. bře 2008

ja mam keramickou sadu krtka

astrane
17. bře 2008

Ahoj,my máme z Ikey.Byla to docela levná sada-hrneček,lžička,talířek,bryndák-mají od 50 korun.A jen co s tím přestane pravidelně házet na zem,jdeme taky do keramiky.Zdá se mi to nejlepší a nejbezpečnější

aponchie
17. bře 2008

jj na Ikeu sem zapomela!Ikea ma uzasne nadobi pro deti i pribory a nikdy se nestalo,ze by bylo zavadne 😉 mame hrnecky pribory talirky a jsou super,ale uz je velka a spis papa z keramiky

marta82
autor
17. bře 2008

Holky diky moc,dneska clovek nevi. Kdyz vidi co vsechno prodavaji viz.talirek s medvidkem Pu

dvojka
17. bře 2008

My jsme používali plastové nádobí Babylove z DM až do 2 let.A nyní už má nádobí ,ze kterého jíme my-to jest keramika

lenerka
17. bře 2008

ahoj

my máme taky dost nádobíčka pro dceru z Ikei
ale s tím talířkem a vydličkou z časopisu Méďa Pú jsem se taky nachytala,už je to v koši!!!
ale lepší pro starší děti je keramika
snažím se ,aby naše malá už jedla ze stejných talířů jako my a příbory už nemáme plastové

aponchie
17. bře 2008

lenerka:proc v kosi?da se to vratit 😉

balsiger
17. bře 2008

tupperware 😉

karotky
17. bře 2008

Já používím plast.misku jen na jogurt.Jinak jíme ze skla nebo porcelánu.Plastu bych něvěřila nikdy,ikdyž o něm píší,že je nezávadný. 🙄

marta82
autor
19. bře 2008

Sklo a porcelan je urcite fajn,ale nechci aby to rozbil,proto jsemchtela plast,ale je to tezky. Ikea u nas neni

krikri27
19. bře 2008

Já jsem koupila včera v lékárně Mam dětský talíř s přísavkou za cca 150Kč a dvojbalení lžičky Avent za 116Kč-jsem moc ráda, že za rozumnou cenu mám jistotu, že je to bezpečné, doporučuju lékárnu 🙂 🙂

krikri27
19. bře 2008

http://www.e-detskysvet.cz/scripts/podrobnosti.... to je ten talíř, v lékárně vyšel levněji

krikri27
19. bře 2008

a lžičky🙂 http://www.zdravotnipotreby.cz/detske-a-kojici-...
oboje je z kvalitního materiálu🙂

aponchie
20. bře 2008

a co z DM drogerie babylove znacka?

marta82
autor
24. bře 2008

A babylove je dobry nadobi?

aponchie
24. bře 2008

no ja neslysela ze by bylo vadne zatim

draga
24. bře 2008

jé tak my měli tu porcelánovou sadu s vláčkem co dávala aponchie odkaz 🙂)) dostali jsme ho ke svatbě pro mimi 😵 akorát že hrneček přežil asi 3 měsíce, hluboký talířek letěl tuhle s kaší na zem a bylo po něm tak máme už jen ten mělký 🙂) ale jinak používám taky plastové věci z ikea 😉 a babylove z DM máme lahvičky a lžičky 😉

draga
24. bře 2008

a hrneček netekoucí též DM 😉