Plnící kapsičky na přesnídávku, máte zkušenost?

paja87
autor
26. dub 2016

A ještě by mě zajímalo, jestli se dají koupit někde v obchodě, nebo jenom na netu?

smaug
26. dub 2016

Mám cherub baby a super. Nevím teda jestli se dají mýt v myčce, ale vždy to umyju hned, než to zaschne. Jsem z Č. Budějovic a v obchodě jsem na to nikde nenarazila.

elekthra
26. dub 2016

V Brně se dají koupit například v Bráně k dětem ☺

paja87
autor
26. dub 2016

@smaug ty se mi libilu nejvic, ale nekde jsem cetla, ze to nejde pouzivat bez ty lzicky, je to pravda?

smaug
26. dub 2016

@paja87 Ta lžička se šroubuje místo víčka, takže to jde použít jako kupovanou kapsičku, že to dítě samo drží a jí, lžička je jen bonus. Běžně to používáme bez lžičky, ale když malá stávkuje, tak pro zvýšení atraktivity zkouším lžičku. A víčko to má stejné jako kapsičky hello (myslím, teď si nejsem jistá), takže když se mi jedno víčko ztratilo, koupila jsem jeden tenhle pytlík a hotovo. Viděla jsem na netu i jiné, ale o dost dražší, s poštovným tahle jedna vyjde na 30 Kč, což je pěkný.

sonja01
26. dub 2016

Taky jsem o nich uvažovala, nakonec jsem koupila toto: http://www.tchibo.cz/male-cestovni-lahve-2-ks-p...

zuzapra
26. dub 2016

@paja87 mame ty cherub baby a spokojenost. Davam to i do mycky.

paja87
autor
26. dub 2016

No super, tak jsem chtela objednat ty cherub baby a nejsou nikde skladem, se picnu 😀

ssandy
26. dub 2016
paja87
autor
26. dub 2016

@ssandy jj na to jsem taky koukala, jenze me by jich stacilo prave jenom tech deset...a to nikde nemuzu najit

elekthra
27. dub 2016

@sonja01 prosímtě, jak se z těch lahviček od Tchiba jí? dá se to "vysosnout" jako z těch klasických, nebo se to musí naklánět, aby to teklo? přijdou mi spíš pro větší děti... nebo to zvládnou i menší?

sonja01
27. dub 2016

@elekthra Právě je to takový měkký plast, dá se zmáčknout,takže podobný princip jako kapsička, zbytek by šel asi "vysosnout". Chce to ale trochu cviku, aby při zmáčknutí obsah nevystříknul (je to plast). Líbílo se mi, že je objem 190ml, pěkně šroubovací a omyvatelná, dá se to zamrazit i ohřát, ale ne v mikrovlnce. Ale já mám už dvouleťáka.

elekthra
27. dub 2016

@sonja01 super, děkuju 🙂

mojmulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mojmulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz