Poraďte hrnek, který se snadno čistí, nezasmrádne, teče

malaletajicimyska
12. dub 2013

Ahoj damy, vzhledem k tomu, ze tuto otazku jsem s prvnim synkem nedoresila, resim znovu a opet tapu. Kolimu je rok, cucani lahvicky s dudakem, mi uz prijde ne zrovna idealni a hrnecky ktere mam a zazracne dokonce netecou.......no jeden skoro netece ani kdyz se chce napit a druhy mu z nejakeho me nepochopitelneho duvodu nevyhovuje. Mame Fischer Price s opickou to je ten totalne netekouci a Tommee Tippee od tech mame lahvicky a bezva ale jejich hrnek Koli nechce. Vyzkousela jsem s prvnim synkem Campol Babies s brckem.....cisteni bylo peklo a brzy zacal smrdet, Babylove tehda takovou se silikonovym pitkem ten tekl stacilo zmacknout, NUK tehda mel silene velkou savicku a trvalo pak dlouho vysvetlit Alovi ze nemusi mit pusu dokorat pri piti z kelimku ci sklenicky. Uf no jsem z toho mrtva.....mycku nemam takze neco co se snadno cisti, nezasmradne po par pouziti, nekape a zaroven tece kdyz se saje? Poradi nekdo?

Plus tu mam nejake sve favority
Avent hrnecek s brckem
Avent prvni opravdovy hrnecek (hodne se mi libi Koli se totiz rad pokousi pit ze sklenicky ale to je na prevlekani a vytirani)
Termoska Pacificbaby ale netusim zda je to pitko netekouci

Pokud mate zkusenost nebo poradite neco jineho, ocenim to.

naomi6
13. dub 2013

@malaletajicimyska Ahoj, no já bych ročnímu dítěti klidně ještě nechala lahvičku s dudlíkem, ale pokud to vadí, tak za mě rozhodně nejlepší značka Avent s takovým pítkem, kdy to musí naklonit a sát, má to i pěkná držátka. Brčko je nepraktické a špatně se myje. Vše ostatní teklo. Tak držím palce 😉

mafeska
13. dub 2013

@malaletajicimyska já koupila avent kouzelný hrneček http://www.aventbaby.cz/kouzelny-hrnecek-200ml-... zrovna z něj učím malou pít

malaletajicimyska
autor
14. dub 2013

Dekuji mi prave trosku vadi, ze maly jeste sam neumi naklanet pri piti tak mu musim davat napit ja, ale co hold to nejakou chvilku jeste vydrzime

tomate
18. dub 2013

Já taky doporučuju Avent, máme doma všechny uvedené varianty 🙂 Malý má 9 měsíců, momentálně pijeme z hrnečku s měkkým pítkem, které lze pak vyměnit za tvrdé uvedené od roka. Dobře se vymývá a opravdu neteče. Jen mi trochu vadí ta krytka, která nejde uplně oddělat. Lahev s brčkem jsme taky zkoušeli a v pohodě, jen se teda to brčko hůř myje, ale pokud si pití sám nenakloní, je to pro vás asi ideální varianta 😉 Mám doma i ten kouzelný hrneček, malýmu jsem ještě nezkoušela, přijde mi to brzo, ale nedalo mi to, nezjistit jak to funguje, takže jsem z něj pila já a musím říct, že už se na něj fakt těším, je super!!

miatia
27. dub 2013

Tak já se přidávám s doporučením Kouzelného hrnečku s Aventu je moc krásnej, prima tvar, dobře se drží, zatím teda trošku válčíme se savičkou, my byly též zvyklí na klasickou flaštičku syn má 8 měsíců, tak že se učíme pořád 😉 Ale já ho zkoušela, abych se přesvědčila jestli to není těžké při sání a paráda tak že věřím, že se ho prcek brzo naučí používat se vším všudy 😀 Velká výhoda hrnečku mi přijde v tom, že se dá krásně rozložit a všechny části umýt i vysterilovat, též mě nadchlo, že opravdu neteče což je prima, když si ho vezme třeba do postýlky tak není čaj, mlíčko nebo šťávička všude 😉