Jakou jídelní židličku pro dcerku?

luj89
13. říj 2017

Ahoj mamky, zavinam vybirat jidelni zidlicku pro dcerku. Rada bych nejakou kvalitni s nastavitelnou vyskou a operkou nozicek. Idealne take i pro nesedici mimi (tj. s lehatkem). Libi se mi Chicco Magic, ale ta cena je silena.
Dekuji.

verukol
13. říj 2017

Ja poridila Caretero Bistro a jsem spokojena, synovi je 5,5mesice. Da se polohovat 🙂. Vybirala jsem i podle vysledku dtestu 😀, tam se myslim umistila velmi dobre, v prvni ctyrce myslim 🙂.

lansi83
13. říj 2017

Ahoj, já mám pro syna polohovací zidly Patron troll. Teď mu je 2,5 roku a zidlicka dostala pořádně zabrat. Hlavně ten omyvatelny potah je popraskany na hodně místech. Navíc nejde sundat a v létě je mu v ní horko. A to stála 2200 Kč. Dneska bych ji už nekoupila. Ujasni si, jaké máš na ní požadavky. Cena, materiál, možnost čištění, velikost a možnost ji přemístit v bytě. Dobré jsou tzv. rostoucí židle( např. Jitro), vydrží dítěti roky, ale stojí cca 3000 Kč. Nekupovala bych na netu, je lepší ji vidět, vyzkoušet. Na značce až tak nezáleží, funkce mají podobné. Šťastný výběr. Pa 🙂

nezvalova
13. říj 2017

Ja koupila rovnou rostoucí židličku Zopa a jsem spokojená. Ale ta není určená pro nesedici.Ja to však neřešila,bo dokud syn nesedel, tak jedl v polohovatelnem lehátku. To je putovní, mám ho od ségry a předám ho další.😀 Tudíž sem nepotrebovala židličku pro nesedici dítě a pro ty co již sedí, jednoznačně padla volba na dřevěné rostoucí židle.Vydrzej roky!!!

mikiva
13. říj 2017

Ted jsme ojednali Prima pappa Zero3
https://www.detskyraj.cz/zidle-a-sedatka/peg-pe...
Je skvela - jde polohovat i do lehu, sedatko jde posouvat dolu, sundavaci tac... Na tom odkazu je to pekne nafocene.
Btw. Maji levnejsi a drazsi radu - lisi se kvalitou potahu - urcite doporucuju si priplatit tu drazsi, je o dost prijemnejsi.

littlecharm
13. říj 2017

Měli jsme Chicco Polly a byla super, teď už jde z domu, malá (2) už nechce být v židličce asi týden, chce být u svého malého stolečku se židličkou. Nicméně jsme ji využívali naplno od prvních příkrmů cca v těch 6 m až do dvou let, což jí bylo teď v září. Je stabilní, polohovatelná, dobře se čistí, akorát teda je fakt, že to polstrování je opravdu náchylné na praskání, ale my ji máme ještě ve velmi dobrém stavu, co jsem tak viděla u okolních Chicco židliček, asi jsem drhla málo nebo mám opravdu čistotné dítě 🙂

zmrz_lina
13. říj 2017

Stokke tripp trapp se setem pro nesedící 😉