Pozor na kojenecké lahvičky od firmy Farlin

hojda
7. říj 2011

http://www.ordinace.cz/clanek/v-lahvi-ceka-na-k...

Jsem docela dost naštvaná, protože jsem si u lahviček od nich zjišťovala, zda jsou ok. Dokonce mi poslali i certifikát z české státní zkušebny a teď toto. Máme sice jiný typ, ale předpokládám, že to všechno dělají ze stejného materiálu. Na Farlin už jsem psala a ještě budu psát do té zkušebny.

lenulafi
7. říj 2011

Tak to je hezký teda...Máme teda taky jinou,ale nevim nevim... ☹ 😠

hojda
autor
7. říj 2011

@lenulafi
Taky si myslím, že to bude všechno ze stejného materiálu 😠 😠 😠 . Právě jsem objednala klasické skleněné od Simaxu, zlatá česká klasika. Plastovým nevěřím už ani jedné i kdyby měla milion certifikátů. Nejvíc mě štve, že jsem si to extra zjišťovala ve Farlinu, jestli je jejich lahvička ok.

majkakaja
7. říj 2011

My sme tiež používali sklenenú od Simaxu a boli sme maximálne spokojní. Určite by som ju za inú nevymenila.

hojda
autor
7. říj 2011

@majkakaja U nás je problém s tím, že malej když dopije, tak mrskne flaškou na zem☹. Snad mu to nějak vysvětlíme, že to už dělat nemůže.

lenulafi
7. říj 2011

Mi jsme moc flaštičku nepoužívali...měla jsem ji pro jistotu,ale i tak mě to naštvalo 😠 .Už ji mám z inzerátu raději vyškrtnutou...Děkuji za upozornění 😉

hojda
autor
7. říj 2011

JInak přidávám další vychytané výrobky a lahvičky např. značky Boček, NUK, BabyNova 😠 😠 😠

http://aktualne.centrum.cz/finance/nakupy/fotog...

lenulafi
7. říj 2011

@hojda Jejda,no tak mám od simaxu kdyžtak taky dvě skleněný 😀 😀

majkakaja
7. říj 2011

Mne sa našťastie za celý čas nestalo, aby malý fľašku hodil. Za celý čas čo pil z kojeneckej fľaše som rozbila (ja sama) len 1 fľaštičku a jednu sme zabudli na cestách. Za chvíľu sa chceme pustiť do druhého bába a už teraz viem, že kojeneckú fľašu jedine zo skla a zo simaxu.

ustarana
8. říj 2011

Ahoj, dik za upozornenie. Pouzivam iny typ, ale myslim, ze je to prast jako uhod. A to som si vyberala niekolko dni, vsetko citala a overovala na nete. A potom toto. To je k pos..ni. Idem zhanat sklenene flasky. Skoda, ze niesu aj sklenene savicky. Len by ma teda zaujimalo, ci fakt maju certifikat od statnej skusobne, alebo si "certifikovali" sami. Pokial ho maju, tak sa certifikaty pravdepodobne rozdavaju podla poctu bankoviek v obalke, inak sa to vysvetlit neda.

hojda
autor
10. říj 2011

@ustarana Mají od státní zkušebna, poslali mi ho emailem, můžu klidně přeposlat, proto to vůbec nechápa. Jeden státní orgán řekne, že je to ok, a druhý, že jsou nebezpečné. Čekám na odpověďi. Zatím ticho po pěšině.

ustarana
10. říj 2011

@hojda diky, ale nieje to potreba. Verim Ti 🙂. Len som z toho hodne rozcarovana ☹. A nechapem to.

hojda
autor
10. říj 2011

@ustarana Taky mi to leží v hlavě. Na lahvičkách nápisy, jako blázen, že jsou testované a pak tohle!!! 😠 😠 😠