Přesnídávka do ruky. Nemáte tip, jak ji vyrobit doma?

biscuittt
28. kvě 2014

Dobrý den, zjistila jsem, že dcerka je nadšená z přesnídávek do ruky (Sunárek, Babylove z DM). Ráda jí je tedy dávám, ale všechno ostatní jídlo jí připravuju doma. Kupovaná přesnídávka a jednorázový obal se mi moc nelíbí. Nezkoušel prosím někdo z Vás si doma vyrobit znovu naplnitelný pytlík na přesnídávku s picím hrdlem? Pokud ano, tak prosím o radu, jak na to. Zatím se mi to nepodařilo vymyslet 🙂 Děkuji předem za všechny příspěvky.

hojda
28. kvě 2014

Já je moc ráda neměla, malá to vždycky vymačkala všechno se sebe...... 😠

krokkyna
28. kvě 2014

jé to by mě taky zajímalo,pořád s manželem přemýšlíme, jak to vyrobit, malej je má vážně rád,hned napodruhé je hezky papal sám, bez výraznějších nehod,nejraději by jedl jen tyhle do ruky,protože prostě papá sám 🙂, jinak se lžičkou zatím stále jídlo všude , snad někdo bude mít nějaký nápad 😉

irous
29. kvě 2014

Ahoj, přesnídávky pro děti si vyrábím doma, ale husté na lžičku. Nahážu do hrnce ovoce, v podstatě cokoliv, oloupaná nakrájená jablíčka, jahody, švestky, borůvky, mrkev... Rozvařím v trošce vody. Pak rozmixuju a přidám cukr dle chuti - znovu povařím. Nandám do skleniček a zavařím. Pokud je to moc řídké, dá se přidat puding na zahuštění, nebo škrob. Možná by to šlo uvařit ve větším množství vody, aby to šlo do těch pytlíků - s tím ale zkušenost nemám.

ange_de_la_morte
29. kvě 2014

Přesnídávky doma dělám ve velkém ( máme svůj sada), nevidím důvod proč by to nemělo jít dát do těch cucacích sáčků. Přesnídávku dělám tak že ovoce podusím v troše vody a rozmixuju, přislazuju buď vůbec, nebo jiným ovocem ( banán), nebo agávovým, rýžovým, javorovým sirupem ( cukr pro malého nepoužívám - to už pak postrádá smysl domácí přesnídávky), nezahušťuju ( maximálně banánem, jiným pyré, apod.), určitě to půjde dát i do těch sáčků.

ev.ka
29. kvě 2014

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=45647
vařím podle tohoto receptu a skladuji ve skle (nepoužívat sklenice od přesnídávek co nemají pořádný závit)
sunarku do ruky koupím sem tam, když to spapá, vymyju obal.
Na vycházku jako svačinku - tedy hned spapat - přendavám do toho obalu. Koupila jsem si na to injekční stříkačku, je to nějaká výpustní 100ml (má akorát tu výpusť, která se vejde do hrdla pytlíku)
přesnídávka musí být kvalitně rozmixovaná, jinak se to při natahování do stříkačky ucpává
při plnění doporučuji mít ten obal jakoby zpláclý, protože se to naplní obsahem a nevytlačujete pak vzduch 😉

ps. cena sunarky je dost přemrštěná na to, že je toho sotva půlka než ve skle.

ottovka
29. kvě 2014

Na webu Nošení dětí se tuším chystá hromadná objednávka plnitelných pytlíků na přesnídávky do ruky. Diskuse je v sekci Ostatní nenosivá témata - Hromadné objednávky. Kopíruji jeden příspěvek z diskuse s odkazy na prodeje pytlíků v cizině.

"Taky se mi hodne libi, ale jsou stejne velky jako Nomnom.
227ml www.mypouch.co.uk
200ml www.littlegreenpouch.co.uk"

andyinka
15. led 2015

http://www.pupisek.cz/zdrava-vyziva/kapsicka-na...
a ještě se dají najít i jiné druhy na jiných eshopech

frufrunka
15. led 2015

No teda, tak ono už se to i vyrábí? To je pecka! Protože domácí přesnídávky děláme taky... 🙂 Než jsem se dočetla k tomuhle tipu, tak mě jen tak ještě napadlo (ale nikde jsem to nehledala), jestli se nedělají taky takové ty malé vaky na vodu - camel bagy. Já ho měla v litrovém podání, ale možná se dělají i menší...

mojmulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luci6835
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pouzarovaj
7. čer 2016

Pytlíky od přesnídávek do ručičky vymývám (není to tak těžké) a naplním domácí přesnídávku stříkačkou, je to také celkem rychlé. Pytlíček použijeme ještě cca 3x, pak ho vyhazuju.

x1mart
12. zář 2016

Našla jsem teď toto, budu objednávat a zkusím 🙂
amazon.de/gp/aw/d/B018LS195W/ref=pd_aw_sim_sbs_75_1/253-1644151-7243159?ie=UTF8&refRID=Z3KH3XD959DC542YX6JT

mojmulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
starbucks
26. zář 2016

http://detske-lahve.heureka.cz/cherub-baby-sack...
Doporucuji toto. Mame, zatim mam v obehu jen dve uz dva mesice a rozhodne uz jsou zaplacene 🙂

markyf
28. lis 2016

obnovuji diskuzi, kde jste prosím v poslední době kupovali ty znovu naplnitelné kapsičky? Všude nejsou skladem... Viděla jsem je i někde na facebooku, ale nemůžu teď dohledat. Díky moc za typy!

luci6835
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mojmulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vilibalda
29. lis 2016

Kasa. Cz je má

hohe
29. lis 2016

cherub na feedo.

mojmulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mmmartuska
29. lis 2016

Jé, to je super nápad. Jen nemáte zkušenosti s plněním? Mě se líbí ty Fill´n´Squeeze, je nutné koupit tu startovní sadu nebo stačí stříkačka?

mojmulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
x1mart
30. lis 2016

a ... i .

x1mart
30. lis 2016

Už mám doma ten squeasy snacker a spokojenost. Silikonová nádobka se dobře vymývá i plní...

beatkaluka
25. črc 2019

Taky jsem napřed zkoušela dělat doma, ale nakonec sme se zase vrátili ke kupovaným.

nelcaj
28. črc 2019

A nejsou ty kupovaný doslazovaný cukrem a plný eček?

beatkaluka
29. črc 2019

Já kupuju kapsičky sunarek a ty sou jen z ovoce a bez cukru.