Proč k rostoucímu stolu má být i rostoucí židle?

mates22
21. kvě 2012

Ahoj maminky, mám takový dotaz. Chceme dceři předškolačce pořídit pořádný pracovní stůl a židli, myslela jsem rostoucí, ale nějak mě matou stránky výrobců - píší, že k rostoucímu stolu se výborně hodí rostoucí židlička. Jenže můj prostý rozum mi říká, že pokud je rostoucí stůl, tak není potřeba židlička a naopak.
Stůl přece nastavím tak, aby dítě mohlo mít nohy na zemi a stačí mi běžná židle (tedy taková ta trochu posuvná nahoru a dolů, jakoby kancelářská) . A naopak, pokud pořídím takovou tu opravdu rostoucí židli, jak má podložku pod nohy, tak zas nastavuju jen židli a stůl mohu mít obyčejný. nebo se mýlím?

A druhá otázka - je k něčemu ta náklopná deska u stolu, nebo mám dát radši přednost větší pracovní ploše?

jajina.c
21. kvě 2012

Ahoj, výrobci Ti doporučí všechno, jen aby prodali🙂. Ale myslím, pokud koupíš tu posouvací kancelářskou, tak nebude problém. Podle mého je to v tom smyslu, že pokud dáš stůl nejníž, tak se pod něj možná obyč. židle nevejde..ale nevím. A náklopná deska u stolu se používá při malování nebo rýsování - měli jsme to ve škole🙂), alke to je už doba 😀 .

ludva
21. kvě 2012

@mates22 Ahoj, dala bych přednost velikosti pracovní plochy 🙂 Teda mým dětem se rozhodně učení na stůl nevejde :D Ale to bude spíš něčím jným, že?? 😀 Ale ne, teď vážně. Ve škole náklopnou desku mít dcerka nebude, takže by psala doma a ve škole rozdílně, si myslím... Doma máme roztoucí židle už dvě, typu Jitro a maximální spokojenost. Chystáme se zakoupit třetí 🙂

jerryna
21. kvě 2012

@mates22 Ahoj, rostoucí židle k rostoucímu stolu bych řekla z toho důvodu, že když máš stůl nejníž, tak můžeš dát sedák taky přiměřeně dolů a dítko sedí s nohama na zemi, postupně jak roste, tak zvyšuješ sedák i stůl. Ale totéž jde udělat s kancelářskou židlí. Hlavně ta rostoucí židlička bych řekla, že je tak maximálně do deseti let. Nedokážu si představit, aby na ni sedělo větší dítko. Kdežto, když vyberete ne úplně dětskou kancl.židli, tak dítěti vydrží až do střední. 😉 OK, tak to přeháním, ono taky záleží jak se k ní bude chovat. 😉A taky fandím větší pracovní ploše. 🙂

ludva
21. kvě 2012

@mates22 samozřejmě rostoucí 😀 😀 Pane Bože!!!! 😀

ludva
21. kvě 2012

@jerryna No vidíš a moje 15ti letá dcera na ní sedí v pohodě 😎 A to není rozhodně žádný drobek. Chce to jen koukat na nosnost 😉 Máme Jitro, ta je do 100 kg a Terezku a ta je do 90 kg 😉

mates22
autor
21. kvě 2012

@ludva 😀 , ani jsem si nevšimla

@jerryna @jajina.c
a děkuju Vám holky všem, asi teda půjdu do rostoucí židle a klasického stolu s velkou deskou

vercabr
5. dub 2013
Uživatel vercabr je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vercabr.

Zdarvím všechny. Chtěla jsem se zeptat, kde jste kupovali rostoucí stoly? Také bych ho chtěla pro naše děti.
Díky