Protikoliková lahev. Bříško ji trápí stejně

misellll
25. lis 2009

Ahoj holky,tak mi dnes konečně po měsíci přišla protikoliková láhev stepelným senzorem a masírovacím dudlíkem na růst zoubků,kterou jsem objednala přes internet-stála pětistovku.A jsem docela sklamaná,nevidím teda,že by malou trápilo co z ní pije méně bříško než dříve.Ikdyž nevím jestli se to neprojeví za delší dobu uvidíme...
Máte s tím některá zkušenost,máte jí někdo doma.Je tedy pravda,že z ní vypije i 140ml což čumim do teď mi pila 10ml nanejvíš devadesát ml.Měly jsme s tím velké problémy tak přemýšlím jestli třeba se jí nepilo špatně z bývalé lahvičky-Tommi topfer?Možná byl menší tok a ona se rychleji unavila a už nepila.Z téhle kolikové má vypito za pět min 140 a z tommi topfer pila 90ml klidně i půl hoďky...Tak nevím.Jo a ještě,bych se chtěla zeptat,kdy se vaše dětičky začali smát nahlas???

dadule4
25. lis 2009

ahojky miselll, tommi topfer znám, taky jsme jí zkoušeli, hrůza běs, malej z ní taky nemohl nic vytáhnout, ať jsem mu přtáčela cumel jak jsem chtěla tak to nešlo. teď máme od nuku a protikolikovej dudlík - ikdyž můj názor je, že to moc nezabírá, uvidíš, až se ti začne malá víc hýbat tak zaražený prdíky ustanou. za lahvičku pětistovku to je teda docela masakr... náš malej se hlasitě začal smát když mu bylo 2,5 měsíce, když jsme šli ve třech měsících na kyčle, tak doktor byl z toho úplně hotovej jak se mu tam rozřechtal když ho obrátil na bok 🙂
tak hlavně ať malou přestane bříško brzy trápit!!

usounek25
25. lis 2009

ahoj, my si s kolikou taky užili své a vyzkoušeli jsme vše možné. Masti, kapky, čaje, nahřáté plínky atd. atd. atd. Ani slavné probiotické kapky nepomohly. A láhev máme Aventku, též má antikolikový dudel, samozřejmě taky nebyla žádná změna. U nás to prostě přestalo kolem toho třetího měsíce, když se prcek začal víc pohybovat, býval víc na břísku apod. A smát se nahlas začal taky kolem toho třetího měsíce, zřejmě jak byl šťastnej, že už ho nebolí bříško 🙂 . Je to boj, vydržte, uteče to jako voda. Z vlastní zkušenosti vím, že jsem se taky upínala ke všemu co by nám mohlo pomoci - od kapek až po tu flašku.

crca
25. lis 2009

Usounek25 jsem na tom úplně stejně 😀 Taky Avent,kluk trpěl šíleně,zkoušela jsem kde co a přestalo nám to teda je to asi měsíc 😅 snad už napořád.Neříkám,že je to úplně pryč,ale už to nejsou ty srdce rvoucí breky,teď si zakňučí,prdne a dobrý 😀