Rostoucí židle Jitro a jiné. Máte zkušenosti?

martina288
3. lis 2010

Ráda bych znala vaše zkušenosti, na vánoce jsme chtěli koupit synům /2 a 3roky/ rostoucí židli JITRO /PC 2500kč/.Máte ji doma pro děti? Jste spokojení?včera jsme tu měli stolaře, dělá nám v bytě dveře a nabízel nám výrobu těchto židlí za cca 1000kč /ks, udělal by je z bukového dřeva.
Tak váhám kdyby je dělal stolař máme dvě za cenu jedné koupené zn.JITRO.Máte někdo tyto rostoucí židle i od stolaře a jste spokojení?? Moc děkuji za rady a názory, zkušenosti, Martina

kikimaruska
25. bře 2015

@blizennec šla se se ted schválně podívat. Máme ji cca.rok, denně užívaná, řádí na ní oba kluci. Na židličce celkově vše ok, drží, není rozviklaná. Stoupám si na ní i já, když meju okna. Jediné co sem našla,tak na nožičkách upně vzadu jsou dvě odřeniny, jak s ní šibuje malej a blbne tam s hračkama (přecijen kluci jsou divoši, když jsou spolu),takže jo, je tam škrábanec, ale barva se neodloupla. Jinak na tom stole i palandě jsou rýhy uplně všude, na desce, na šuplíkách...i na palandě, jak tam kluci blbnou....to ta židlička je zlatí oproti tomu...

kikimaruska
25. bře 2015

...když já nehtem rýpnu do stolu i do té palandy, zustane tam škrábanec (měkké dřevo), když takhle rýpnu do té židličky, je to ok... 😉

kikimaruska
25. bře 2015

Holky já fakt neporadím, naživo sem viděla jen Jitro u kamarádky před koupí, nikde je tady neprodávají, aby se naživo zákazník podíval, taky sem šla na slepo... 😒

blizennec
25. bře 2015

@kikimaruska já právě naživo neviděla ještě žádnou... 😅 Zatím prostě pročítám, koukám po netu. Prakticky skoro všude píšou o rostoucí židli Jitro, ale o ostatních moc ne. A diskusí právě taky moc není..
Ale ráda slyším, že nelituješ 😉 🙂

pabka
25. bře 2015

Asi to má něco do sebe, ty "značkové" židle... já jen, že jsem koupila už spoustu věcí v dražší variantě a pak se ukázalo, že levnější by klidně stačilo.... že je to stejné nebo podobné... v nejhorším i lepší 🙂 tak jsem si říkala, že u židle to zkusím pořešit... kamarádka koupila v bazaru nějakou za 300,- a je fajn, sice použitá, ale normálně funkční a dobrá, jen nevíme značku...

kikimaruska
25. bře 2015

@blizennec chci pak dokoupit i mladšímu v jiné barvě...ale ještě má 3-4 roky čas, než bude potřebovat psací stůl 🙂

pabka
25. bře 2015

mě se moc líbí třeba tyhle, ale ty jsou ještě dražší...
http://www.chytrazidle.cz/rostouci-zidle/

blizennec
25. bře 2015

@pabka taky jsem na ně myslím koukala... A přesně jak píšeš, taky se mi to už párkrát stalo, proto asi od jisté doby vše možná moc řeším 😅 Každopádně zase na druhou stranu nechci koupit nejlevnější věc, abych si to pak vyčítala.

miruskapivonka
25. bře 2015

Zdravím, rostoucí židle máme pro oba kluky a nemůžu si je vynachválit, je to super 🙂 Jednu máme ještě s tou novorozeneckou "vložkou", trochu jsem se toho bála, ale super 🙂 Jestli ti udělá jednu za litr, to je hodně dobrá cena, my jsme je kupovali dva a půl za jednu :( určitě do toho jdi, ty židle jsou skvělé a myslím, že na ní stolař nemá co zkazit 🙂

blizennec
25. bře 2015

@miruskapivonka díky za recenzi! 😉 Původní dotaz není tedy můj, jen diskusi obnovuji a zjišťuji 🙂 Koukám, že máš v pase Prahu. Jsou prosím někde v Praze k vidění na živo? Osahat, omakat 😀

blizennec
25. bře 2015

@kikimaruska teď mě úplně napadlo, vlastně budou daně, takže by to nebyla ani žádná "újma" na účtě 😀 😀

pabka
25. bře 2015

@blizennec právě, právě.... máme např. židličku na krmení, takovou tu pro malé dítě, stála strašně peněz a myslím, že není nijak úžasná a už vůbec ne lepší, než ty o půlku i víc levnější... a to jsem zjistila až užíváním a zkušeností od ostatních kamarádek s jinými židlemi... stejně tak i jiné věci...
ale zas ušetřit, dát 900,- a pak mít rostoucí židli na prd, to taky nechci 🙂
Mě se ty z mého odkazu strašně líbí, malá bude mít narozky, možná se jí složíme s rodinou a koupíme tu a bude klid 🙂

blizennec
25. bře 2015

@pabka no jo.. U prvního jsme podělili nějakou dřevěnou jídelní židličku , asi taky za dost.. Ale popravdě pro nás taky žádná výhra. Byla stejně spíš na "dodělání" takže časem skončila venku a pořídili jsme daleko levnější bílou plastovou z Ikei, která pro mě teda naprosto vede a chválím, kde můžu 😀 Mladší syn v ní stále jí. Ale to už je zase jiná diskuse 🙂

pabka
25. bře 2015

@blizennec tak my máme tu z Ikey venku na zahradě a souhlasím, je super 🙂 a malá v ní je občas taky ještě teď (za chvíli jí budou tři roky).. ale pravda, to už sem do této diskuse nepatří 🙂

pabka
25. bře 2015

@blizennec jen by to chtělo, aby sem napsal někdo, kdo má tu rostoucí levnou... 🙂 ať už spokojenou referenci nebo nespokojenou, ale jen abychom věděly...

miruskapivonka
25. bře 2015

@blizennec Noo, myslím, že ne. Objednávala jsem jí přes internet a pak i druhou. Jednu máme tu Jitro a druhou BabyDan. Ta Jitro mi přijde, že má lepší ty nohy, líp to zajede pod stůl, ale BabyDan je kvalitnější. Ale to je znát když na tom sedím nebo stojím já, u dětí je to fuk 🙂

blizennec
25. bře 2015

@pabka jj taky čekám, jestli někdo napíše nějaké info o těch levnějších.. Abysme se vůbec dočkaly 😅 😀

@miruskapivonka no vidíš, moc děkuji! Tohle mě vůbec nenapadlo, koukat na to, jak to má nohy, jestli se to nebude až tolik obouchávat třeba o stůl nebo jestli to nebude díky konstrukci od stolu zase moc daleko.. Jakýkoliv postřeh je pro mě super, díky 🙂

lili_h
20. kvě 2015

@blizennec můžu se zeptat jestli jste koupili uvedenou židličku? Taky se rozhodujeme jestli jít do Jitro, ale tahle vypadá fakt úplně stejně, materiál taky dobrý... 🙂

michelleh
1. čer 2015

Zdravim, zidlicku jsme odlozili teprve nyni (dceri je 10 let, 151cm), protoze uz ji staci normalni velka zidle. Jinak tato originalni se da nastavit i pro dospeleho, unese ho (v navodu to myslim i pisou - jen se prohodi sedak s operkou nohou). Kdyz bych ted premyslela o tom, jakou detskou zidlicku koupit, tak bych vzala rovnou tuto a vubec nekupovala ty plastove velke neskladne. Da se k ni dokoupit adapter pro velmi male deti, aby z ni nespadly. Zidle je velmi stabilni, bytelna, material je kvalitni - nerozpada se a nevrze. Pokud budete nekdo chtit levne pouzity original (lakovana, myslim buk), jeste jsme ji nevyhodili, tak dejte rychle vedet....

blizennec
1. čer 2015

@michelleh mohla bych poprosit o foto a cenu do zprávy? 😉 Příp odkud jste? Děkuji 🙂

blizennec
1. čer 2015

@lili_h omlouvám se, asi jsem tento komentář přehlédla 😅 My nakonec koupili Jitro a opravdu spokojenost! 😉 A teda docela mě trochu překvapilo, že mimo dětí (hádají se o jednu 😀 druhou plánujeme asi mladšímu k narozeninám), jí nejvíc obdivoval můj taťka 🙂 Jak vypadá fakt dobře, dobře udělaná, pevná a stabilní 🙂

bm77
1. čer 2015

@michelleh poslala jsem zprávu.

lennus
19. zář 2015

Nevíte prosím, zda se do židličky Jitro vleze novorozenecká sada - vajíčko, které patří původně do židličky Tripp trapp od Stokke? Tušim, že přímo Jitro toto vajíčko nemá. Díky.

sher0on
18. říj 2015

U nás se tahle židlička dědí. Je prostě nejlepší, obzvláště pak pro předškoláky 🙂

jj_jj
29. říj 2015

no ja bych jen dodala, že stolař určitě neudělá verzi s tím zádovým obloučkem. Pak je to dost nepohodlné, kdyby to měl mít prcek třeba ještě i k psacímu stolu do školy. Tento aspekt jsme si třeba my při výběru neuvědomili. To prohnutí mají právě jen ty dražší renomované značky

damien9
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivetavesela
13. čer 2016

Ahoojte, my jsme kupovali židličky od firmy Hyrakdesign, jsou to přímo výrobci nábytku a nabízí rostoucí židličky za skvělou cenu 999 Kč. Už ji máme 3 roky a jsme velice spokojení. Můžu jen doporučit. Objednávali jsme na eshop.hyrakdesign.cz 🙂

dagi001
28. čer 2017

Nemáme rostoucí židli,ale zde tuto https://www.rostoucinabytek.eu/Detska-jidelni-z...
a jako super, celá umyvatelná a dá se složit na cesty, nebo oddělat nohy a dát na normální židli. Máme od eshopu i lehátko Nuna i ohrádku Geuther a maximální spokojenost.

pabka
29. čer 2017

Holky, neprodala byste některá pult a podrucky na židli Jitro? Dekuji.

elistazie
31. pro 2018

@lennus také by mě zajímalo..;)